2

@AFA90 Sugerujesz, że nazwisko nie miało żadnego wpływu na wyniki populistycznego plebiscytu? Przecież to brednia jakich mało XD. Zrobiło swoje i tyle. A kto bardziej zasłużył na Złotą Piłkę to już inna sprawa, której nie poruszyłem.

0

@DonAndresFCB Kane w Bayernie ma Sane w formie życia, w Barcelonie miałby kogo? Raphinhe? Przyjrzyj się, jakiego rodzaju gole strzela Kane. 80% to dobijaki, jeden gol z połowy boiska wiosny nie czyni. Nie spisałby się w Barcelonie.

9

@AlexDark00
ZP 2021
1. Lionel Messi - Paris Saint-Germain - 613 punktów
2. Robert Lewandowski - Bayern Monachium - 580 punktów
Faktycznie, przepaść. 2% głosów zadecydowało o zwycięstwie jednego nad drugim. Nazwisko zrobiło swoje ;)

6

To nie jest tak, że brakuje nam Dembele. W sensie tak, brakuje nam kreatywnego skrzydłowego z ciągiem do bramki, ale mam lepsze pytanie. Czego nam NIE brakuje w Barcelonie? Nie ma skutecznej dziewiątki, defensywnego pomocnika kasującego akcje rywali w zarodku, nie ma lewego obrońcy z więcej niż jedną sztuczką, nie ma stricte ofensywnego pomocnika, który łączyłby linię pomocy z atakiem, nie ma nikogo z mocnym (ale precyzyjnym) uderzeniem zza pola karnego, nie ma nikogo, kto potrafi wykonywać rzuty wolne. Można by tak pewnie jeszcze długo wyliczać. Skrzydłowy to tylko jeden brakujący trybik w tej maszynie, a największym jej mankamentem jest brak maszynisty, który by to ogarnął.

0

@tristan87 zgadzam się, świetny humor. Jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat

3

@suszini Dziewiątka Barcelony musi strzelać i tyle. Jakoś do listopada broniłem Lewego, ale już mi się znudziło. Nie robi nic by poprawić swoją sytuację, prawie nigdy nie daje drużynie niczego ekstra. Raz na 5 meczów zdarzy mu się dobre spotkanie. Przestały go już bronić liczby.

0

@Mario96w Każda drużyna ma zawsze kilka dobrych okazji na zdobycie bramy. Valencia też dzisiaj parę miała. Girona ostatnio z nami to już w ogóle. Antwerpia również. Jeśli Xavi nie potrafi tak ustawić i wytrenować naszych, by te okazje były zamieniane na gole, to gra z takim trenerem nie ma sensu.

0

@kejdzi Pedri grał dobry mecz, Lewy nie grał złego.

0

Błagam, niech to będzie ostatni mecz pod dowództwem Generała.

0

Aż 70% (26/37) nowozatrudnionych trenerów po rozegraniu 4 kolejek mogło pochwalić się większą zdobyczą punktową niż ich zwolnieni poprzednicy w swoich 4 ostatnich meczach. Ponad to 14% badanych szkoleniowców wyrównało osiągnięcie poprzedniego trenera, zatem tylko w 16% przypadków decyzja zarządu o zmianie szkoleniowca zespołu w krótkim okresie okazała się decyzją chybioną.

Efekt nowej miotły, badania przeprowadzone w Ekstraklasie na przestrzeni kilku sezonów. Tak tylko sobie myślę apropo Xaviego.

1

Guiu zaraz wchodzi, znowu liczymy na młodzika.

0

Dawać Guiu, trzeba liczyć na efekt nowej miotły.

0

@arasz1819 W Barcelonie Xaviego trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Kroczek po kroczku, cegiełka po cegiełce. budowa trwa.

0

Ferran za Felixa, Yamal za Raphinhę teraz. Później Guiu za Roberta od ok 60-70 minuty i możemy liczyć na coś więcej.

0

Ta drużyna potrzebuje zmian. Koniecznie, jak najszybciej. Bo od początku sezonu jest tylko coraz gorzej.

1

Niestety nasz atak nie powala.
Felix Schrödingera.
Lewy próbuje ale piłka nie wpada.
Raphinha hamulcowy.

0

Nie chcem Xaviego.

1

Tak sie kończy granie samych finałów. Biedacy już siły nie mają.

0

Z Valencią całkiem pozytywne rozczarowanie. Nie strzelili nam w pierwszych 5 minutach, nawet oddaliśmy parę strzałów w pierwszej połowie... Ja to odbieram jako sukces. Do przodu Xavineto!

0

Wszyscy na ławkę, oddać parę meczy walkoverem, to może wytrzeźwieją

2

Lewy niezła nawet próba XD

0

@Faro Był silnikiem tej drużyny, ale za Gaviego było tak samo źle jak teraz.

0

@MesQueUnClub96 To można zastosować do każdego, nie tylko do młodych talentów. U Xaviego wszyscy zjeżdżają z formą w dół.

0

Biegnie Raphinha i zero wsparcia od drużyny...

0

Nie no, jak Lewy po takim kontakcie już sie ledwo z ziemi zbiera... Bawią ci eksperci, którzy twierdzą, że to nie wiek jest główną przyczyną jego słabej formy.

1

mecz w mecz to samo boże ratuj bo mnie krew zaleje

1

nie no jesli jeszcze raz zobacze kiedys ta lage na poczatku to nie wytrzymie przysiegam

0

@Mroziu poza golem też bardzo dobry mecz. Dużo widział i napędzał akcje.

8

@Maynard666 Co mecz widzę ludzi, którzy jeszcze się łudzą :(

0

@Ziemny Niestety nie mamy innych na poziomie wyjściowej jedenastki Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?