kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@AFA90 Sugerujesz, że nazwisko nie miało żadnego wpływu na wyniki populistycznego plebiscytu? Przecież to brednia jakich mało XD. Zrobiło swoje i tyle. A kto bardziej zasłużył na Złotą Piłkę to już inna sprawa, której nie poruszyłem.
0
@DonAndresFCB Kane w Bayernie ma Sane w formie życia, w Barcelonie miałby kogo? Raphinhe? Przyjrzyj się, jakiego rodzaju gole strzela Kane. 80% to dobijaki, jeden gol z połowy boiska wiosny nie czyni. Nie spisałby się w Barcelonie.
9
@AlexDark00
ZP 2021
1. Lionel Messi - Paris Saint-Germain - 613 punktów
2. Robert Lewandowski - Bayern Monachium - 580 punktów
Faktycznie, przepaść. 2% głosów zadecydowało o zwycięstwie jednego nad drugim. Nazwisko zrobiło swoje ;)
6
To nie jest tak, że brakuje nam Dembele. W sensie tak, brakuje nam kreatywnego skrzydłowego z ciągiem do bramki, ale mam lepsze pytanie. Czego nam NIE brakuje w Barcelonie? Nie ma skutecznej dziewiątki, defensywnego pomocnika kasującego akcje rywali w zarodku, nie ma lewego obrońcy z więcej niż jedną sztuczką, nie ma stricte ofensywnego pomocnika, który łączyłby linię pomocy z atakiem, nie ma nikogo z mocnym (ale precyzyjnym) uderzeniem zza pola karnego, nie ma nikogo, kto potrafi wykonywać rzuty wolne. Można by tak pewnie jeszcze długo wyliczać. Skrzydłowy to tylko jeden brakujący trybik w tej maszynie, a największym jej mankamentem jest brak maszynisty, który by to ogarnął.
0
@tristan87 zgadzam się, świetny humor. Jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat
3
@suszini Dziewiątka Barcelony musi strzelać i tyle. Jakoś do listopada broniłem Lewego, ale już mi się znudziło. Nie robi nic by poprawić swoją sytuację, prawie nigdy nie daje drużynie niczego ekstra. Raz na 5 meczów zdarzy mu się dobre spotkanie. Przestały go już bronić liczby.
0
@Mario96w Każda drużyna ma zawsze kilka dobrych okazji na zdobycie bramy. Valencia też dzisiaj parę miała. Girona ostatnio z nami to już w ogóle. Antwerpia również. Jeśli Xavi nie potrafi tak ustawić i wytrenować naszych, by te okazje były zamieniane na gole, to gra z takim trenerem nie ma sensu.
0
@kejdzi Pedri grał dobry mecz, Lewy nie grał złego.
0
Błagam, niech to będzie ostatni mecz pod dowództwem Generała.
0
Aż 70% (26/37) nowozatrudnionych trenerów po rozegraniu 4 kolejek mogło pochwalić się większą zdobyczą punktową niż ich zwolnieni poprzednicy w swoich 4 ostatnich meczach. Ponad to 14% badanych szkoleniowców wyrównało osiągnięcie poprzedniego trenera, zatem tylko w 16% przypadków decyzja zarządu o zmianie szkoleniowca zespołu w krótkim okresie okazała się decyzją chybioną.
Efekt nowej miotły, badania przeprowadzone w Ekstraklasie na przestrzeni kilku sezonów. Tak tylko sobie myślę apropo Xaviego.
1
Guiu zaraz wchodzi, znowu liczymy na młodzika.
0
Dawać Guiu, trzeba liczyć na efekt nowej miotły.
0
@arasz1819 W Barcelonie Xaviego trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Kroczek po kroczku, cegiełka po cegiełce. budowa trwa.
0
Ferran za Felixa, Yamal za Raphinhę teraz. Później Guiu za Roberta od ok 60-70 minuty i możemy liczyć na coś więcej.
0
Ta drużyna potrzebuje zmian. Koniecznie, jak najszybciej. Bo od początku sezonu jest tylko coraz gorzej.
1
Niestety nasz atak nie powala.
Felix Schrödingera.
Lewy próbuje ale piłka nie wpada.
Raphinha hamulcowy.
0
Nie chcem Xaviego.
1
Tak sie kończy granie samych finałów. Biedacy już siły nie mają.
0
Z Valencią całkiem pozytywne rozczarowanie. Nie strzelili nam w pierwszych 5 minutach, nawet oddaliśmy parę strzałów w pierwszej połowie... Ja to odbieram jako sukces. Do przodu Xavineto!
0
Wszyscy na ławkę, oddać parę meczy walkoverem, to może wytrzeźwieją
2
Lewy niezła nawet próba XD
0
@Faro Był silnikiem tej drużyny, ale za Gaviego było tak samo źle jak teraz.
0
@MesQueUnClub96 To można zastosować do każdego, nie tylko do młodych talentów. U Xaviego wszyscy zjeżdżają z formą w dół.
0
Biegnie Raphinha i zero wsparcia od drużyny...
0
Nie no, jak Lewy po takim kontakcie już sie ledwo z ziemi zbiera... Bawią ci eksperci, którzy twierdzą, że to nie wiek jest główną przyczyną jego słabej formy.
1
mecz w mecz to samo boże ratuj bo mnie krew zaleje
1
nie no jesli jeszcze raz zobacze kiedys ta lage na poczatku to nie wytrzymie przysiegam
0
@Mroziu poza golem też bardzo dobry mecz. Dużo widział i napędzał akcje.
8
@Maynard666 Co mecz widzę ludzi, którzy jeszcze się łudzą :(
0
@Ziemny Niestety nie mamy innych na poziomie wyjściowej jedenastki Barcelony.