0

Angielscy komentatorzy już nie wytrzymują z nudów...

2

Dalej, gwizdać głośniej, bo tego się nie da k*rwa oglądać.

0

@Fantastyczny Chłopiec 3 punkty to tam huj, jak tu nie będzie conajmniej 3 bramek Barcelony to już będzie źle.

0

Czy można winić za ten mecz Xaviego? Można.

0

@Peciak A co on miał zrobić z piłki na takiej wysokości XD

1

Strzał z dupy, do statystyk.

0

Nie no, przecież to nie jest tak, że nasi piłkarze są tacy słabi. Ja nie rozumiem po prostu co się dzieje, że my nie potrafimy jednej składnej akcji przeprowadzić.

0

Nasz jedyny sposób na ominięcie linii obrony przeciwnika to wrzutki. I tak już jest od wielu, wielu spotkań.

0

@JohnnyBarca @R10MatiG Dzk, gdzieś mi to musiało umknąć

0

Co się tak właściwie stało z Inigo, zawsze grał dobrze i nagle Xavi przestał go wystawiać...

0

@bart_azz On kryje strefowo

3

Jak oni mogli go zostawić niekrytego XDDDD

1

Balde wbiega a wszyscy stoją i patrzą.

0

Dzisiaj Barca na stojąco.

1

Araujo jakie przyjęcie, klasa

2

Dzisiaj 3-4 bramki to mus. Gramy u siebie z najgorszą drużyną ligi.

0

Niech to będzie w końcu mecz Barcelony z którego będzie można być dumnym...

1

@bartekvisca Xavi sobie wymyślił, że Ferran gra tylko na lewym skrzydle i basta.

0

Obawiam się że może być ciężko. Jeśli nie wygrali od tak długiego czasu to teraz będą potężnie zmotywowani.

0

@sevs nie będzie żadnych nerwów, gładka manita z najsłabsza drużyna ligi i do domu.

2

@K4tsuuu Przecież to kolejny finał :O Co ty sobie wyobrażasz grać w finale młodzikami pff?

5

@HypeR Zdecydowanie za mało bramek strzelamy w fazie obronnej

2

Niestety gol samobójczy i Urawa przegrywa 0-1.

1

82% posiadania piłki Manchesteru City :O Niestety prędzej czy później coś musi wpaść.

1

Dzisiaj całym sercem za Urawą Czerwonymi Diamentami. Pora na mistrza świata spoza Europy.

2


Ależ się zabawił Osimhen w polu karnym... Oby w meczu z nami nie miał dobrego dnia

3

@mekston To musiało się wydarzyć. Każdy wie, że 2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik

5

@VegetaPolska Rekord Michalczewskiego ma trzy poważne skazy. Pierwsza to fakt, że prawie wszystkie walki stoczył w Niemczech, na swoim terenie. Druga to walka z Rocchigianim i skandaliczne zachowanie Michalczewskiego, który przyaktorzył po faulu by walkę zakończono. Trzecia, najpoważniesza, to brak walki z Royem Jonesem Jr.

1

@adi7adi8 Jesteś człowiekiem słabej wiary, jak już Xavineta się rozkręci to nie będzie zmiłuj.

10

@VegetaPolska Jak chodzi o boks zawodowy to Andrew Gołota był najlepszy, to on przebił się do czołówki w jednym z najmocniej obstawionych okresów wagi ciężkiej, obok takich gigantów jak Bowe, Lennox, Tyson, Holyfield... Gdyby nie słaba psychika, nie byłoby tu dyskusji. Najwięcej osiągnął Michalczewski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?