kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Angielscy komentatorzy już nie wytrzymują z nudów...
2
Dalej, gwizdać głośniej, bo tego się nie da k*rwa oglądać.
0
@Fantastyczny Chłopiec 3 punkty to tam huj, jak tu nie będzie conajmniej 3 bramek Barcelony to już będzie źle.
0
Czy można winić za ten mecz Xaviego? Można.
0
@Peciak A co on miał zrobić z piłki na takiej wysokości XD
1
Strzał z dupy, do statystyk.
0
Nie no, przecież to nie jest tak, że nasi piłkarze są tacy słabi. Ja nie rozumiem po prostu co się dzieje, że my nie potrafimy jednej składnej akcji przeprowadzić.
0
Nasz jedyny sposób na ominięcie linii obrony przeciwnika to wrzutki. I tak już jest od wielu, wielu spotkań.
0
@JohnnyBarca @R10MatiG Dzk, gdzieś mi to musiało umknąć
0
Co się tak właściwie stało z Inigo, zawsze grał dobrze i nagle Xavi przestał go wystawiać...
0
@bart_azz On kryje strefowo
3
Jak oni mogli go zostawić niekrytego XDDDD
1
Balde wbiega a wszyscy stoją i patrzą.
0
Dzisiaj Barca na stojąco.
1
Araujo jakie przyjęcie, klasa
2
Dzisiaj 3-4 bramki to mus. Gramy u siebie z najgorszą drużyną ligi.
0
Niech to będzie w końcu mecz Barcelony z którego będzie można być dumnym...
1
@bartekvisca Xavi sobie wymyślił, że Ferran gra tylko na lewym skrzydle i basta.
0
Obawiam się że może być ciężko. Jeśli nie wygrali od tak długiego czasu to teraz będą potężnie zmotywowani.
0
@sevs nie będzie żadnych nerwów, gładka manita z najsłabsza drużyna ligi i do domu.
2
@K4tsuuu Przecież to kolejny finał :O Co ty sobie wyobrażasz grać w finale młodzikami pff?
5
@HypeR Zdecydowanie za mało bramek strzelamy w fazie obronnej
2
Niestety gol samobójczy i Urawa przegrywa 0-1.
1
82% posiadania piłki Manchesteru City :O Niestety prędzej czy później coś musi wpaść.
1
Dzisiaj całym sercem za Urawą Czerwonymi Diamentami. Pora na mistrza świata spoza Europy.
2
Ależ się zabawił Osimhen w polu karnym... Oby w meczu z nami nie miał dobrego dnia
3
@mekston To musiało się wydarzyć. Każdy wie, że 2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik
5
@VegetaPolska Rekord Michalczewskiego ma trzy poważne skazy. Pierwsza to fakt, że prawie wszystkie walki stoczył w Niemczech, na swoim terenie. Druga to walka z Rocchigianim i skandaliczne zachowanie Michalczewskiego, który przyaktorzył po faulu by walkę zakończono. Trzecia, najpoważniesza, to brak walki z Royem Jonesem Jr.
1
@adi7adi8 Jesteś człowiekiem słabej wiary, jak już Xavineta się rozkręci to nie będzie zmiłuj.
10
@VegetaPolska Jak chodzi o boks zawodowy to Andrew Gołota był najlepszy, to on przebił się do czołówki w jednym z najmocniej obstawionych okresów wagi ciężkiej, obok takich gigantów jak Bowe, Lennox, Tyson, Holyfield... Gdyby nie słaba psychika, nie byłoby tu dyskusji. Najwięcej osiągnął Michalczewski.