0

@Mroziu W środę. Z Gironą też, asysta po wejściu z ławki.

1

@reloaded Właśnie o to chodzi! Jak Ferran jest w formie i strzela, to Xavi na niego nie stawia. Potem w jakimś losowym spotkaniu daje go do pierwszego składu i się ludzie dziwią, że efektów nie ma.

34

Ferran klasycznie, po dobrym występie jest odsyłany przez Generała na ławkę. A potem ludzie narzekają, że nie jest stabilny i nie ma formy.

0

Bułka upada po raz trzeci. Koniec francuskiego snu.

3

Lewy myśli, że też tak może - tak samo mówi do Ferrana, Felixa czy kto tam akurat gra na lewym skrzydle.

0

@liz4 typowa polska reakcja

3

Legia ma wielkiego farta, że ich meczów w LKE nie komentował Borek.

3

No to co? Mission impossible wykonane, wyjście z takiej grupy to szacun dla Legii. Oby dalej losowania sprzyjały jak Lechowi w zeszłym sezonie i mam nadzieję, że będziemy mieć kolejną piękną kampanię polskiego klubu w europejskich pucharach.

0

@FcPortoFan1999 No to przydałoby się strzelić

0

@FcPortoFan1999 Drugie zmusza Legie do rozegrania play-offów, tak?

1

JOSUE on to znowu zrobił XD

1

Gual jest jaki jest, ale tyra na boisku jak mało kto.

0

MUCI XDDDDDDDD Najgorszy finish jaki widziałem. XDD

0

Czyżby karny? Dla mnie pretekst jest.

0

@KrwawiaceoczyVEB psycha siada

1

@Stinger_ Nie rzucaj mi tu klątw XD

1

@fart Ja nie mam nic przeciwko

0

Tobiasz to w każdym meczu po 5-10 minut kradnie. Klasa.

0

@DonCarletto Za dobry na Ekstraklasę.

0

Dziw że taki piłkarz jak Josue gra w polskim klubie...

0

Marc Gual czy Marc Guiu?

1

Ale to byłby śmiech na sali, gdyby Legia po tym jak się zaprezentowała nie wyszła z tej grupy, a Rakowowi jednocześnie udałoby się zająć 3 miejsce i grać dalej

1

Klarowne pomysły Xaviego: laga w 1 minucie, laga na Lewego, laga na wolne pole do Raphinhi / Yamala.

0

Szatnia jest zjednoczona - ile razy jeszcze będą przywoływać tą frazę, po czym wychodzić na boisko i grać tak samolubnie, jak to możliwe?

0

@LaLigaPD Dało się. Zapomniałeś już co nasi rodacy zrobili w eliminacjach?

0

@Pedri16Future Pamiętam! Zastanawiałem się, czy dać ją, czy Getafe. Oba mecze zasługują na top 5.

0

@Pedri16Future 1 celny strzał z Szachtarem bardziej do mnie przemawia. Z Antwerpem przynajmniej strzeliliśmy

0

Największe kompromitacje Barcy w tym sezonie:
1. Szachtar 1:0 (wyjazd) - 1 (słownie: jeden!) celny strzał Barcelony
2. Antwerp 3:2 (wyjazd) - 3 celne strzały Barcelony
3. Granada 2:2 (wyjazd)
4. Girona 4:2 (dom)
5. Getafe 0:0 (wyjazd)

0

@Roobo Ktokolwiek.

3

@Roobo W lecie?! Tu trzeba robić damage control, póki jest jeszcze coś do ratowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?