kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Mroziu W środę. Z Gironą też, asysta po wejściu z ławki.
1
@reloaded Właśnie o to chodzi! Jak Ferran jest w formie i strzela, to Xavi na niego nie stawia. Potem w jakimś losowym spotkaniu daje go do pierwszego składu i się ludzie dziwią, że efektów nie ma.
34
Ferran klasycznie, po dobrym występie jest odsyłany przez Generała na ławkę. A potem ludzie narzekają, że nie jest stabilny i nie ma formy.
0
Bułka upada po raz trzeci. Koniec francuskiego snu.
3
Lewy myśli, że też tak może - tak samo mówi do Ferrana, Felixa czy kto tam akurat gra na lewym skrzydle.
0
@liz4 typowa polska reakcja
3
Legia ma wielkiego farta, że ich meczów w LKE nie komentował Borek.
3
No to co? Mission impossible wykonane, wyjście z takiej grupy to szacun dla Legii. Oby dalej losowania sprzyjały jak Lechowi w zeszłym sezonie i mam nadzieję, że będziemy mieć kolejną piękną kampanię polskiego klubu w europejskich pucharach.
0
@FcPortoFan1999 No to przydałoby się strzelić
0
@FcPortoFan1999 Drugie zmusza Legie do rozegrania play-offów, tak?
1
JOSUE on to znowu zrobił XD
1
Gual jest jaki jest, ale tyra na boisku jak mało kto.
0
MUCI XDDDDDDDD Najgorszy finish jaki widziałem. XDD
0
Czyżby karny? Dla mnie pretekst jest.
0
@KrwawiaceoczyVEB psycha siada
1
@Stinger_ Nie rzucaj mi tu klątw XD
1
@fart Ja nie mam nic przeciwko
0
Tobiasz to w każdym meczu po 5-10 minut kradnie. Klasa.
0
@DonCarletto Za dobry na Ekstraklasę.
0
Dziw że taki piłkarz jak Josue gra w polskim klubie...
0
Marc Gual czy Marc Guiu?
1
Ale to byłby śmiech na sali, gdyby Legia po tym jak się zaprezentowała nie wyszła z tej grupy, a Rakowowi jednocześnie udałoby się zająć 3 miejsce i grać dalej
1
Klarowne pomysły Xaviego: laga w 1 minucie, laga na Lewego, laga na wolne pole do Raphinhi / Yamala.
0
Szatnia jest zjednoczona - ile razy jeszcze będą przywoływać tą frazę, po czym wychodzić na boisko i grać tak samolubnie, jak to możliwe?
0
@LaLigaPD Dało się. Zapomniałeś już co nasi rodacy zrobili w eliminacjach?
0
@Pedri16Future Pamiętam! Zastanawiałem się, czy dać ją, czy Getafe. Oba mecze zasługują na top 5.
0
@Pedri16Future 1 celny strzał z Szachtarem bardziej do mnie przemawia. Z Antwerpem przynajmniej strzeliliśmy
0
Największe kompromitacje Barcy w tym sezonie:
1. Szachtar 1:0 (wyjazd) - 1 (słownie: jeden!) celny strzał Barcelony
2. Antwerp 3:2 (wyjazd) - 3 celne strzały Barcelony
3. Granada 2:2 (wyjazd)
4. Girona 4:2 (dom)
5. Getafe 0:0 (wyjazd)
0
@Roobo Ktokolwiek.
3
@Roobo W lecie?! Tu trzeba robić damage control, póki jest jeszcze coś do ratowania.