0

@LucasW123 Ruszy, ruszy. Już się robi coraz więcej syfu. Plotka za plotką, pogłoski za pogłoskami.

1

To koniec. Ostateczna kompromitacja. W klubie na pewno się ruszy, bo stracili już 5 mln euro w takiej grupie. W momencie, gdy Barca liczy każdy grosz. Pora zakończyć ten eksperyment.

0

Zabrali? Ścine mam. Aha. To boli.

1

Guiu do pierwszego składu, chyba nie ma sensownej alternatywy...

3

Porto jak się rozstrzelało. Gratuluję @FcPortoFan1999

1

@PatrychoO co fakty to fakty

4

Nawet jeśli udałoby się sprowadzić trenera z topu, to i tak pewnie zajęłoby mu z pół sezonu naprawienie tego co Xavi odczynił z tymi zawodnikami.

0

@LukaszFan Przecież Ferran to dokładnie takie samo drewno jak Lewy. Ma taki plus, że podejmuje szybciej decyzje, a poza tym to to samo.

0

@LukaszFan Problemem była skuteczność. No to teraz mamy 100%. Zadowoleni?

1

Nie no gdzie czerwona, zwykły stempel...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O kurde, ale dynamika, szybkość, elegancja u naszych... A nie, to Szachtar-Porto się włączył.

0

Xavi jakiś taki bez energii. Ciekawe, czy pogodził się już, że w grudniu odchodzi, czy może nadal jest w fazie wyparcia.

2

27 minut, 1 niecelny centrostrzał.

0

Nie ma jakiegoś innego lewego obrońcy w zapasie?

1

Nie wiem co ten Xavi im wygaduje, że taki Yamal zamiast wrzucić 5 bieg i tworzyć zagrożenie na pustym polu nagle zaczyna spowalniać i szukać na siłę kątów do podania do tyłu.

0

Nasz środek nie istnieje. Tylko Fermin daje rade.

0

Nie no, byłaby świetna kontra...

2

Czekam z wypiekami na twarzy na pierwszy celny strzał.

0

Lewy dzisiaj w formie. Ciekawe czy celownik skalibrowany

0

Jak dzieci we mgle.

3

@Matt_i1992 Tak powinien się tam teleportować

1

Barcelona klasycznie... Parodia drużyny. Zawsze to samo. Jebać to z całym należytym szacunkiem.

0

Atak Manchesteru nie do poznania. Kim oni cholibka są...

0

@PatrykBarca okazja okazji nierówna. Oni mieli znacznie lepsze, my po prostu zrobiliśmy mnóstwo strzałów.

0

Teoretycznie Manchester United wciąż może wyjść z grupy?

2

Mamy 3 klasowych środkowych pomocników, ale niestety żaden z nich nie jest w pełni ani DPM'em, ani ofensywnym pomocnikiem.

0

@Gaz Tak można by powiedzieć, gdyby to był pierwszy słabszy mecz Barcelony w tym sezonie. Tu na palcach jednej ręki można policzyć te dobre i to jest problem. My traciliśmy punkty nawet z Granadą. Może z 3 mecze wygraliśmy z więcej niż jednobramkowym prowadzeniem. Piłkarze się nie popisują, ale to też jest poniekąd wina trenera.

2


Jeśli to prawda, że Xavi traci szatnię, to możemy być coraz bliżej ostatecznego rozwiązania kwestii trenerskiej.

1

Braun pięknie gada, ale do tematu dyskursu to on co najwyżej nawiązuje. Co jakieś 30 sekund.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?