kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@LucasW123 Ruszy, ruszy. Już się robi coraz więcej syfu. Plotka za plotką, pogłoski za pogłoskami.
1
To koniec. Ostateczna kompromitacja. W klubie na pewno się ruszy, bo stracili już 5 mln euro w takiej grupie. W momencie, gdy Barca liczy każdy grosz. Pora zakończyć ten eksperyment.
0
Zabrali? Ścine mam. Aha. To boli.
1
Guiu do pierwszego składu, chyba nie ma sensownej alternatywy...
3
Porto jak się rozstrzelało. Gratuluję @FcPortoFan1999
1
@PatrychoO co fakty to fakty
4
Nawet jeśli udałoby się sprowadzić trenera z topu, to i tak pewnie zajęłoby mu z pół sezonu naprawienie tego co Xavi odczynił z tymi zawodnikami.
0
@LukaszFan Przecież Ferran to dokładnie takie samo drewno jak Lewy. Ma taki plus, że podejmuje szybciej decyzje, a poza tym to to samo.
0
@LukaszFan Problemem była skuteczność. No to teraz mamy 100%. Zadowoleni?
1
Nie no gdzie czerwona, zwykły stempel...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O kurde, ale dynamika, szybkość, elegancja u naszych... A nie, to Szachtar-Porto się włączył.
0
Xavi jakiś taki bez energii. Ciekawe, czy pogodził się już, że w grudniu odchodzi, czy może nadal jest w fazie wyparcia.
2
27 minut, 1 niecelny centrostrzał.
0
Nie ma jakiegoś innego lewego obrońcy w zapasie?
1
Nie wiem co ten Xavi im wygaduje, że taki Yamal zamiast wrzucić 5 bieg i tworzyć zagrożenie na pustym polu nagle zaczyna spowalniać i szukać na siłę kątów do podania do tyłu.
0
Nasz środek nie istnieje. Tylko Fermin daje rade.
0
Nie no, byłaby świetna kontra...
2
Czekam z wypiekami na twarzy na pierwszy celny strzał.
0
Lewy dzisiaj w formie. Ciekawe czy celownik skalibrowany
0
Jak dzieci we mgle.
3
@Matt_i1992 Tak powinien się tam teleportować
1
Barcelona klasycznie... Parodia drużyny. Zawsze to samo. Jebać to z całym należytym szacunkiem.
0
Atak Manchesteru nie do poznania. Kim oni cholibka są...
0
@PatrykBarca okazja okazji nierówna. Oni mieli znacznie lepsze, my po prostu zrobiliśmy mnóstwo strzałów.
0
Teoretycznie Manchester United wciąż może wyjść z grupy?
2
Mamy 3 klasowych środkowych pomocników, ale niestety żaden z nich nie jest w pełni ani DPM'em, ani ofensywnym pomocnikiem.
0
@Gaz Tak można by powiedzieć, gdyby to był pierwszy słabszy mecz Barcelony w tym sezonie. Tu na palcach jednej ręki można policzyć te dobre i to jest problem. My traciliśmy punkty nawet z Granadą. Może z 3 mecze wygraliśmy z więcej niż jednobramkowym prowadzeniem. Piłkarze się nie popisują, ale to też jest poniekąd wina trenera.
2
Jeśli to prawda, że Xavi traci szatnię, to możemy być coraz bliżej ostatecznego rozwiązania kwestii trenerskiej.
1
Braun pięknie gada, ale do tematu dyskursu to on co najwyżej nawiązuje. Co jakieś 30 sekund.