1

@Rewolucja123 I na co teraz komu te transfery liczone w dziesiątkach milionów euro?

2

FC Saarbrücken, które poskromiło w pucharze Bayern, teraz prowadzi 1:0 z Eintrachtem Frankfurt w 70 minucie.

1

@AxelF 20-30 mln? Raczej 40-50. Za mniej nawet nie warto rozmawiać.

3

@Comentateiro Każda wymagałaby czegoś więcej. W jednej nożyce, w drugiej bardzo wysoko zawieszona piłka. Trzecia, ta pod koniec meczu była najłatwiejsza.

0

Miał farta, że i tak wygraliśmy. Gdyby wynik był niekorzystny inaczej byśmy rozmawialiśmy.

0

@draxidox po takich występach sadzam moich napastników na ławę w career modzie.

0

@Kapitan hawk Znalazłem się w alternatywnym wymiarze, gdzie Lewy wrócił do formy z Atletico i zaczął strzelać? Jeśli tak, to chcę w nim zostać...

0

Może i lepiej, że tego karnego na Felixie nie było. Z dzisiejszą skutecznością Lewego...

6

@Rl9k1nG Tamten Lewy to by dzisiaj 4 gole wpakował...

9

Najlepsze: 3 punkty, fantastyczny występ Felixa, Pena daje pewność z tyłu pod nieobecność Ter Stegena, Gundogan nieziemski występ.
Najgorsze: Lewandowski. Mógł zostać bohaterem, a został pośmiewiskiem. Na mały plus to, że w końcu dobrze wyglądał w polu - kilka razy świetnie napędzał akcje, dobrze odgrywał, przyjmował, nawet pressował. Ale to za mało, by usprawiedliwić zmarnowane sytuacje.

0

@Emhyr Jeśli nie będzie w stanie połączyć tego z tamtym, to wypadnie z Barcelony w to lato. Czasu ma coraz mniej.

0

@Emhyr Jedno zaczęło działać, to drugie się zawiesiło. I weź tu go broń...

1

@czarek78 Dzisiaj w polu wyglądał dobrze. Wiele razy świetnie rozprowadzał piłkę, kilka razy mógł mieć asysty drugiego stopnia. Problem w tym, że w najważniejszych momentach zawiódł.

0

@stickie To dokładnie to samo. Dośrodkowanie to wypadkowa wielu względnych i tak, odpowiadając na twoje pytanie, można.

1

@brd42 Nie no bez jajec. Zaraz będziecie dawać De Jongowi MVP za to że prosto piłkę kopnie. Felix bez dyskusji. Nie licząc Felixa, to chyba Pena, albo Gundo.

2

@tbas Fermin, Ferran. Dadzą sobie radę chłopaki.

1

Karny to tam h*j, to że Gundogan miał czelność wbiegnąć z piłką w sędziego, to jest skandal...

0

@stickie XD? W takim razie nie ma czegoś takiego, jak dobra parada, jest tylko zły strzał?

4

@ProMILs Nie zrobiłby tego po meczu z Alaves, prawda? Prawda?

1

Przypominam, że my z tą samą Granadą remisowaliśmy 2:2.

1

Fajnie. Jeśli zagramy (w co wątpię), to chociaż nie z jakimiś ogórasami.

9

Przecież Atletico gra bardziej ofensywnie od nas w tym sezonie

2

Nic odkrywczego. Brakuje tu samokrytyki, może to przez barierę językową.

0

@parpe Wywoływanie tej gównoburzy w kółko co parę dni powinno być zakazane...

6

@escarabajo Polski Bellingham

0

Pięknie gra dziś Legia. Znów jak równy z równym z Aston Villą, coś niesamowitego.

0

Skóraś dzisiaj 2 asysty w 45 minut, wow. Może uda mu się wywalczyć mocniejszą pozycję w Brugii?

1

Kane dzisiaj:
90 minut w meczu z Kopenhagą
7 udanych podań
7 strat
0.01 xA
0.02 xG
0/2 skutecznych dryblingów
0/2 wygranych pojedynków na ziemi
0/2 wygranych pojedynków w powietrzu
Seria 8 spotkań w Bayernie z golem lub asystą zakończona. Swoją drogą ostatni występ bez gola lub asysty również z Kopenhagą. Mają na niego sposób.

1

@Pstryk przecież ją ma. Koronę króla strzelców poprzedniego sezonu.

0

@Ronad10 Tak. To kwestia skali i dyspozycji dnia. Uważam, że jego zachowania po podaniu Felixa nie da się wytłumaczyć, natomiast nie dziwi mnie to jakoś szczególnie. Dla Lewego to musi być ogromne zaskoczenie, jak ktoś w końcu mu poda na czystą pozycję, zdarza się to może raz na pięć spotkań. No i przypominam ci, że to było jedno dobre podanie. Wciąż czekam na konkrety z linii pomocy, bo Gundo I De Jong dzisiaj niewidzialni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?