kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Aqualitek Przecież to on wywalczył piłkę dla Zalewskiego.
0
Skauci z Premier League ruszają.
0
Nie no, tragedia. Przecież to jest mecz o nic, dlaczego my nic nie gramy?
0
@Patrykl145 3 DPŚ. Działa? Działa. Czesi bramki nie strzelili.
0
To już mecze Barcelony są ciekawsze
3
@The Game 10 W Barcy mamy podobnie XD
0
Dwie minuty przetrwaliśmy. Jeszcze tylko 88.
0
Ale padaka w obronie...
0
@MesQueUnClub96 Żeby nie stracić 3 goli w 2 minuty i nie pobić rekordu Santosza.
1
@Deviler Bo on twardy jest. Nie miękki.
0
@Nazio_87 Poprawka: do 3 minuty.
0
Powiedzcie mi że Boras nie komentuje...
0
Czyli odpadamy, jeśli utrzyma się remis?
0
@SkN Mała strata. Sebek Szymański może spokojnie pokryć jego pozycję. Chyba że wyjdziemy bardziej defensywnie, z Damianem.
2
W obecnej Barcelonie niestety nie ma dla niego miejsca. Potrzebujemy kreatywnego skrzydłowego, a nie kijwieczego z dobrym strzałem i tyle.
0
@Gaz Jak wróci Pedri do formy to też pewnie będziesz mógł taką sklejkę złożyć.
3
@bary Myślisz, że Kane w Xaviballu strzelał by tyle ile w Bayernie? W Niemczech ma serwis - przede wszystkim przebojowego Sane, który pole karne przeciwników zamienia w swój plac zabaw i zbiera na siebie uwagę obrońców rywali. A w Barcy miałby kogo? Ferrana? Felixa? Raphinhe? Yamala, który dopiero wchodzi do poważnej piłki? Wszyscy z nich mogliby piłki nosić za Sane. Podstarzały Muller ich zjada.
1
@Faro Albo taki Szachtar. Albo Royal Antwerp. Albo Granada. Co ciekawe z tej listy (licząc Alaves) problemów nie mieliśmy tylko z Antwerpią. Jeszcze.
0
Coś czuje, że tak ostra gra w końcu się na Gavim zemści i ktoś wjedzie w niego sankami bez wyrzutów sumienia.
0
Xavi blokuje potencjał Yamala?
0
@Mns21 Nasza lista w szczytowym momencie była liczniejsza :)
0
41 goli w 60 meczach, w warunkach Xaviballa, gdzie wszyscy wiemy jak to wygląda, to jest b. dobry, wręcz świetny wynik. Natomiast liczby to nie wszystko. Gdyby częściej czarował jak np. w meczu z Villarrealem w poprzednim sezonie, czy też we wspomnianym meczu z Majorcą byłby lepiej zapamiętany przez kibiców.
1
Moim zdaniem naturalnym zachowaniem byłoby w obecnej sytuacji przetestować Christensena na DPM. Inigo świetnie wchodzi w jego buty na ŚO, a też często pewnie grać będzie duet Araujo - Kounde, więc w obronie zrobiło się mało miejsca. To byłaby okazja dla Christensena na częstszą grę, jeśli oczywiście występy na DPM byłyby udane.
1
@Zoker No właśnie XD. Czy ty nie dostrzegasz swojej hipokryzji? Kane też mógł w lepszym klubie strzelać mniej lub więcej, wygrywać trofea lub nie wygrywać. A jednak używasz tego jako argument, jak przyczynę, dlaczego wygrał mniej od Roberta, sugerując że wygrałby więcej. Swoją drogą zapominasz, że Tottenham to nie jest słaby klub. Gdyby wyciągnąć średnią, to w latach z Harrym Kanem średnio zajmował 5 pozycję w PL. Bywały sezony, gdzie był 2,3. W poprzednim sezonie wartość zawodników na poziomie Barcelony. A jednak Kane nie wygrał z nim żadnego trofeum nawet żadnego pucharu! A mają dwa w Angli! A reprezentacja? Druga najlepsza kadra w Europie! I też nic nie wygrał!
0
@Zoker Idąc twoją logiką, jeśli Lewy strzelił 41 goli w sezonie w takim Bayernie, to wyobraź sobie ile strzeliłby w prime Barcy z Neymarem i Messim obok. Lewy > Suarez.
0
Co oni teraz wszyscy będą się wypowiadać w tej sprawie? Nie lepiej po prostu spławić dziennikarzynę krótką i zwięzłą odpowiedzią, zamiast dalej napędzać aferę piątkową?
1
@AFA90 Gdyby patrzeć tylko na wartość zawodników, to mogliby się bić o TOP 5.
1
@Faro A Rapha nie robi liczb? 2 gole, 3 asysty, 2 asysty drugiego stopnia w 400 minut to mało XD? Ty musisz być jakoś spokrewniony z tym Fatim, pomijając fakt że jest znacznie gorszy od Raphinhi, to przecież to jest inna pozycja na boisku. Nie mam pojęcia co ty w nim takiego widzisz.
0
Brakuje mu minut. Zagrał w tym sezonie zaledwie 400 minut i zdążył w tym czasie zaliczyć dwa gole i trzy asysty + 2 asysty drugiego stopnia, więc to naprawdę jest dobry wynik. Mimo słabszych występów (wraca po kontuzji) uważam że Xavi w końcu powinien mu zaufać i dać mu więcej grać. Myślę, że to jest nasz najlepszy skrzydłowy na ten moment i po prostu potrzebuje rozruszania.
1
@DJ6 powiedział co wiedział