kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@AFA90 Gdyby patrzeć tylko na wartość zawodników, to mogliby się bić o TOP 5.
1
@Faro A Rapha nie robi liczb? 2 gole, 3 asysty, 2 asysty drugiego stopnia w 400 minut to mało XD? Ty musisz być jakoś spokrewniony z tym Fatim, pomijając fakt że jest znacznie gorszy od Raphinhi, to przecież to jest inna pozycja na boisku. Nie mam pojęcia co ty w nim takiego widzisz.
0
Brakuje mu minut. Zagrał w tym sezonie zaledwie 400 minut i zdążył w tym czasie zaliczyć dwa gole i trzy asysty + 2 asysty drugiego stopnia, więc to naprawdę jest dobry wynik. Mimo słabszych występów (wraca po kontuzji) uważam że Xavi w końcu powinien mu zaufać i dać mu więcej grać. Myślę, że to jest nasz najlepszy skrzydłowy na ten moment i po prostu potrzebuje rozruszania.
1
@DJ6 powiedział co wiedział
0
"Ostatni, jaki widziałeś: Powtórzyłem jeszcze raz The Walking Dead".
Szacun. Przebrnąć znów przez te 13 sezonów po 20 odcinków to spore poświęcenie, chociaż serial dobry.
0
@priest9999 Serio? Czyli moje wrażenie było nieco mylne. Mimo wszystko, jest parę sytuacji które kazało mi tak wysoko Araujo postawić. Z Granadą tracimy 2 bramki na początku meczu - schodzi Kounde z kontuzją, wchodzi Araujo i do końca nie tracimy już gola. Ostatnio 3 groźne sytuacje napastnika Alaves, Araujo przesunięty na środek i już cisza niemalże do końca meczu. Z Celtą dwie bramki stracone w 1 połowie - wchodzi Araujo z ławki i nie tracimy kolejnego gola.
0
@mrboom No tak, tylko że Araujo to środkowy obrońca i on tych liczb siłą rzeczy nie może mieć dużych, ale nawet pomimo tego potrafił nam ratować punkty jak w meczu z Sociedadem. Poza tym z nim w składzie mam wrażenie, że tracimy zauważalnie mniej bramek. De Jong to jest jednak pomocnik i jego zadaniem jest m.in. kreacja. Zresztą, mój główny zarzut do niego jest taki, że ma za mało minut.
0
@Puyolex Oho, Cancelo też ciekawy wybór o którym zapomniałem. Niewiele można mu zarzucić.
0
@mrboom FdJ nie gra od dłuższego czasu przez kontuzję, a jak grał to mimo świetnej postawy nie wnosił zbyt wiele liczbowo. Jeden gol i dwie asysty drugiego stopnia to moim zdaniem za mało by postrzegać go jako najlepszego.
1
@WiernyKibic111 Fakty są takie, że ratował nas już wiele razy w tym sezonie przed utratą punktów. Błędy techniczne błędami, ale oczywiste jest że nasz serwis szwankuje, czy to ze środka pola, czy to ze skrzydeł, więc tez nie miał okazji zbytnio się wykazać w tym, w czym jest najlepszy. Tak jak jednak mówiłem, to nieoczywisty kandydat. Można mu wiele zarzucić, tak samo jak Gundoganowi, który początek sezonu miałem wrażenie, że przespał, a poza tym popełnia wiele błędów. Z linii pomocy nie widzę jednak nikogo lepszego od Niemca.
0
Kto jest najlepszym zawodnikiem Barcelony do tej pory w tym sezonie?
Dla mnie jest tu trzech nieoczywistych kandydatów - Araujo, Lewandowski i Gundogan.
Nieoczywistych, bo tak naprawdę to ciężko kogokolwiek wytypować.
1
@Kgorecki2500 mocne XDDD
1
@bolplast Zabłysnąłeś!
0
@BISHBASHBOSH a co ja lekarz, żeby diagnozować przyczyny? Z Szachtarem Lewy grał tak samo, lub niewiele gorzej jak wczoraj, jednak była ta różnica że nie dostał absolutnie żadnej piłki do strzelania, może oprócz paru wrzutek niskich lotów. Musi dostawać podania w polu karnym albo nie będzie strzelać, tak samo jest z Haalandem czy też z Kane'm (jedna bramka z połowy boiska wiosny nie czyni, reszta jego goli to w przeważającej większości dobitki i karne).
0
@michal1899 w poprzednim sezonie strzelał z całą czołówką ligi oprócz Atletico, ale z nimi zagrał tylko jeden mecz.
1
@yoli w żadnym przypadku, krytyka przychodzi łatwo jak są podstawy. Krytykowałem przykładowo Lewego po słabym meczu z Villarrealem, mimo tego że strzelił wtedy gola, czy też wielokrotnie w poprzednim sezonie. Krytykowałem jego zejścia na skrzydło, gdy robił to za często itd itd. Wczoraj nie było podstaw do krytyki.
1
Nie jest to zły wynik Lewego, ale wszyscy oczekujemy więcej bramek od naszej dziewiątki. Może drużyna w końcu wyciągnie wnioski z meczów z Celtą i Alaves i zaczną mu dostarczać więcej dobrych piłek.
0
Lewego tam poniewierali przez cały mecz, a sędzia nic nie gwizdał jak zwykle.
2
@michal1899 argumentum ad personam, bo wytykam fikołki jakie walisz by zdeprecjonować Polaka?
2
@michal1899 no tak, szczególnie przy pierwszym strzale nie potrafił przyjąć
1
@mrboom To nie problem tylko Gundogana, u nas jedno na 20 dośrodkowań dociera do napastnika w polu karnym...
2
@sebo939 Włączasz skrót meczu, patrzysz jakie on miał okazje i zastanawiasz się, jak to jest, że my wygraliśmy ten mecz
3
@urbipl Mnie to tylko bawi, ile osób tutaj dało się wciągnąć w tą pseudo-aferkę XD. Wszystko, żeby tylko nie pisać o jego dobrym występie.
5
@Emhyr Nie przyjmujesz tego do wiadomości, że tak mogło być?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Zaszła w tej sytuacji obrona konieczna.
1
@lucca87 Dokładnie, Atletico grające bardziej ofensywną piłkę od nas, przecież to jest smutne
2
@KmN Marek Papszun.
0
@Matte34 Bywa. Kane też jest niedoceniany w Anglii. Nie marnuj na to czasu, bo oni są zakodowani by deprecjonować Lewego kiedy tylko jest taka możliwość.
0
@Matte34 Nie proś. Tutaj 80% ludzi nie pała zbytnią sympatią do Lewego. Delikatnie mówiąc.