0

W takim tempie to nie dość, że zje rekord Lewego, to do tego dołoży rekord Messiego w TOP 5 ligach...

5

No nic. Przed nami Senegal - najlepsza drużyna Afryki, oraz Argentyna. Oby warunki były lepsze niż dzisiaj

2

@Emhyr Sane to się z każdym potrafi pokłócić.

0

Słabo to wygląda w meczu z Japonią, walą w nas jakbyśmy grali w 10...

1

@FcPortoFan1999 Mecz przerwany.

0

Ale bramkarz nas ratuje w meczu młodzieżówki... Niewyobrażalna interwencja

3

@Ojciec5tkidzieci Jakoś mnie to nie dziwi, Tenet to moim zdaniem najgorszy film Nolana.

0

Plus jest taki, że nawet w słabej formie zjada Alonso na śniadanie.

2

Oho, Kamiński w pierwszej jedenastce Wolfsburga dzisiaj na Bundesligę. Oby udało mu się dobrze wykorzystać szansę!

0

@TR3YWAY Bez przesady. Nawet ja widzę 4 dobre mecze - Villarreal, Betis, Antwerp i Athletic. Z Villarrealem tylko obrona nie dawała rady. Betis wiadomo. Antwerp, to może i ogórki, ale za Xaviego trzeba doceniać każdą manitę. Athletic tylko 1-0, ale kto oglądał ten widział że powinniśmy wygrać znacznie wyżej.

0

@luka1995 Widzę, że nie chcesz zrozumieć, także miłego.

0

Zawodnicy Barcelony z największym ujemnym współczynnikiem oczekiwanych asyst (asysty - oczekiwane asysty):
1. Lamine Yamal ( -1.5 xA )
2. Pedri ( -1.3 xA )
3. Ronald Araujo ( -0.9 xA )
4. Ferran Torres ( -0.9 xA )
5. Jules Kounde ( -0.8 xA )

0

@Zbyszard Tutaj jak widać tak, natomiast w poprzednim sezonie przed mundialem był w stanie wyczarować sobie parę goli, wciąż mam nadzieję, że tamten Lewy jeszcze wróci, chociaż na moment.

0

@luka1995 Nie, nie psioczyłbym na De La Fuentę, jak już to na nasz sztab medyczny. Ryzyko zawsze jest i równie dobrze mógł się połamać wczoraj przez te 30 minut. Gdyby jednak faktycznie rozegrał po 90 minut w obu meczach, to nie potrzebowałbym kontuzji by psioczyć.

1

@Faro No jasne. Ale tego raczej nie sprawdzę, więc muszę posiłkować się suchymi liczbami.

0

Ciekawa statystyka.
Liczba nieudanych prób przejęcia kontroli nad piłką przez gracza (wszystkie rozgrywki 2023/24), Barcelona:
1. Robert Lewandowski (35)
2. Joao Cancelo (27)
3. Joao Felix (26)
4. Ferran Torres (25)
5. Lamine Yamal (24)

2

@Barca2022 Wyraźnie ci napisałem, że 2 razy po 30 minut, a ty swoje. Nie miałby o tym marzyć, tylko rozegrać się na mecze Barcy po przerwie na kadrę.

5

Boras czemu znowu to robisz!!!

0

Pedri przynajmniej coś tam ofensywnie próbował zagrać od czasu do czasu. Efektywność przyjdzie z czasem, powoli będzie wracać do formy. Gavi kompletnie niewidoczny. Co do Gundogana mam takie wrażenie, że rzadko bywa w ataku, ale jak już tam jest to zwykle robi coś dobrego, bardzo przypomina mi pod tym względem De Jonga. Cancelo świetny w defensywie, w ofensywie bez wyrażnych argumentów. Lewy wyłączony z gry. Raphinha psuł prawie wszystko, co dostawał. Torres w ogóle był na boisku?

0

@FcPortoFan1999 Wiadomo, tak byłoby najlepiej, ale mam obawy przed meczem z Anglikami. Raczej wątpię w remis na ich terenie. Z Alkmaarem u siebie powinno być łatwiej.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, bo to oznacza że prawdopodobnie Legia nie może być pewna awansu aż do meczu z Alkmaarem...

0

W grupie LKE przy tej samej liczbie punktów decyduje bezpośredni bilans starć, czy bilans bramek?

2

Wszołek to już kolejny zawodnik, którego polska reprezentacja zastała kamiennego, a zostawiła drewnianego.

0

Kto wie, Fati może naprawdę nabierze jakiejś formy w tym Brighton. Tam każdy się rozwija. Problem jest taki, że w następnym sezonie wróci do Xaviballa i wszystko pójdzie na marne.

2

Co oni wygadują w tym studiu XD "Jest 2:0, jest bezpiecznie"
Przecież każdy wie, że 2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik...

0

@626 Przecież Lewy to ma może z ćwierć sytuacji na mecz. Ferran podobnie. Z pomocy teraz poziom trzyma tylko Gundogan, dlatego mam nadzieję, że Pedri wróci do formy.

1

Ten Hiszpan co Legię sędziuje to jakiś taki zlagowany. Z decyzjami po 5-10 sekund czeka.

0

@626 nam nie potrzeba bramkostrzelnego skrzydłowego, tylko kogoś kto będzie tworzyć coś z niczego. Wchodzić w pojedynki, robić dym, tworzyć szanse dla innych. Fati nie wpisuje sie w ten schemat.

10

Lewy z Szachtarem był skoncentrowany na podstawach - trzymał się dziewiątki i nie schodził nadprogramowo na skrzydło. Jak na siebie był nawet aktywny w pressingu, natomiast okazje nie przyszły, mimo tego, że wielokrotnie robił ruch z przodu i starał się wychodzić na pozycje. W 1 połowie naliczyłem 5 takich dynamicznych wyjść, gdzie aż prosiło się o lagę ew. inne podania, natomiast koledzy z linii obrony wybierali odegranie do kolegi z boku. Przez 90 minut zaledwie trzy obiecujące próby zagrania do Lewego - dwa podania górą od Oriola i jedna próba Gundogana. Z podaniami Oriola Lewy mógł zrobić coś więcej, przynajmniej to drugie powinien zamienić na strzał (z ostrego kąta, ale jednak). Kilka razy współpracować próbował Pedri, ale jego podania prostopadłe były blokowane. Poza tym praktycznie nic i to jest smutne. Może nie układa mu się w szatni z Raphą i Ferranem? Raz był też bardzo dobrze ustawiony i Araujo mógł wystawić mu prawie na pustaka, ale zdecydował się na zablokowany strzał. Często właśnie tego brakuje nam w polu karnym - ostatniego podania, zamiany małej szansy na patelnię dla któregoś z napadziorów.

3

Wolałbym, żeby powołano Pedriego. Nie zaszkodziłoby mu zagrać po 30 minut w dwóch meczach, dopiero miał dwumiesięczną przerwę od gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?