kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Heleno zawał mam
2
Sprawdziłem, gole Lewandowskiego dały nam w tym sezonie 12 punktów. (Jeśli wygramy). Skończony Lewy prowadzi nas do mistrzostwa.
1
Lewy dzisiaj na ratunek jak z Celtą. Ogólnie jego gole dały nam w tym sezonie masę punktów.
0
Ale Roberta dzisiaj poniewierają. A to on kończy z żółtą...
3
No tak, bez faulu, jasne XD. A to by musiała być czerwona.
0
@Fantastyczny Chłopiec Z czego jedna totalnie nie zasłużona.
0
@KrychaFCB bo oni w strachu są, zostaw ich w spokoju!
0
@R10MatiG Wygrywamy, no to zostaje, nie?
0
@mekston Dzisiaj by przyjął. Nie mówię, że zawsze ale dzisiaj by przyjał.
0
Nawet Lewy by to przyjął
0
@_M4rtin Nie, nie! On zawsze w charakterystyczny sposób wykonuje karny, ten jego rozbieg i podskok przed strzałem, z Meksykiem tego nie było!
0
@FcPortoFan1999 To było strasznie dziwne, nagle postanowił zmienić technikę karnych, do dziś nie wiem czemu
0
Ale ta cieszynka to takie ego XD
0
@Firestone Jak na trupa jest całkiem żywy.
3
89% skuteczności. Jeden z najlepszych wyników spośród wszystkich wykonawców karnych.
2
Pięknie Ferran.
0
@FcPortoFan1999 Też tak czułem. On naprawdę nie był w złej formie ostatnimi czasy, po prostu nie było tych szans i tyle.
2
Co za debil... Jak można tak wchodzić
1
Ładnie Yamal. Dobry moment Barcelony w meczu.
0
Ajjj, milimetry! To byłby gol, ładnie zaplanowane.
0
Cancelo to na tym LO lepszy niż na PO
0
A tylko niech Lewego zdejmie. On dzisiaj ma dobrze wyregulowany celownik, dajcie mu piłkę a strzeli i wygramy.
1
Od 6 minut nie ma gry. Halo?!
0
@Wojtek84 To chyba Marc akurat źle ustał, wiesz
0
@MesQueUnClub96 Piłka taka se. Wykończenie profesorskie.
1
No, ale według La Bamby to Lewy wcale nie pressuje.
0
Na żółtą? WTF XD
1
@goldmetaxa Na mecz - dwa mecze i następny. Trzeba korzystać z efektu nowej miotły.
0
@Roobo Dokładnie, niech tam nabierze pewności siebie i wróci w formie. Nieskalany Xaviballem.
0
Gość co Lewego przeleciał w polu karnym XDDD