0

@Encore Żeby strzelić bramkę z takim Szachtarem, to Lewy musiałby przedryblować 5-6 zawodników i wtedy byłaby jakaś szansa. Niestety nasza kreacja jest szczątkowa.

5

@Barca1922 Strzał nie do wyjęcia.

3

@AFA90 Czekam na statystykę spodziewanych piątek, expected high five (xHF).

0

@mesciak No tak, jeśli to było celowe to faktycznie nie ma usprawiedliwienia dla Lewego.

0

Zachowanie oczywiście bardzo brzydkie, ale może wyjdzie Yamalowi na dobre? Ile było sytuacji w tym sezonie, że zrobił kapitalną akcję i powinien wystawić na pustaka, mieć po prostu asystę i tyle, a zamiast tego nieudanie strzelał z trudnej pozycji? Z drugiej strony można to też zinterpretować w ten sposób, że Lewy na starość ślepnie i rozmawiał w tym momencie z Raphinhą, który odwrócił się w jego stronę.

0

Messi to samo zrobił w stosunku do Lewego na mundialu.

0

Xavi musi w końcu wymyślić jakieś remedium na słabe początki, bo dzisiaj to nie był pierwszy taki przypadek. Słabo zaczynaliśmy z Granadą (gole w 1 i 29 minucie), Mallorcą (gol w 8 minucie) i Celtą (gol w 19 minucie). Z Realem Sociedad również 3 poważne szanse dla przeciwników na gola.

0

@BulaKG W Ligue 1 w poprzednim sezonie był lepszy. Wynik 5-4, dwóch graczy z czterema bramkami.

6

Zasłużenie. Świetny mecz Roberta, słaby mecz Barcelony.

0

Nie no Cole nie może strzelać, przecież to koń trojański

0

Nie trafią. Za duża presja.

0

@Dr_Cabasisi Z jednej strony krytyka jest duża, z drugiej strony w pełni zasłużona. Cieżko jest być wdzięcznym, gdy pierwszy skład Barcelony oddaje jeden celny strzał w meczu z Szachtarem, a gra wygląda okropnie.

1

@Kuba_1 Widać po Xavim, że go to męczy. On już chyba nie ma za grosz radości z trenowania Barcy.

0

@mekston Chyba przysnął, bo to było tak ewidentne, że ciężko o bardziej wyraźną rękę.

0

Barca może się uczyć od City zakładania pressingu. My mamy dużo skoków pressingowych, ale rzadko kiedy jest to dobrze zorganizowany, skoordynowany nacisk.

0

@mekston Ta, chyba śnisz. Szykuj się na gola ukraińskiego Messiego Mudryka, zamykającego wynik.

1

@pt9 Mamy jeszcze sporo czasu by dopracować pewne aspekty.

0

@skubi99 Drudzy Cristiano Ronaldo i Polak rodak Robert Lewandowski, po 69.

0

W City ciężko jest obecnie nie strzelać goli na dziewiątce.

0

@MesQueUnClub96 Aaa, dobra. Nieważne XD

0

@Messibestplayerintheworld Przecież 12 punktów zdobył. 3 z Osasuną, 3 z Villarrealem, 3 z Celtą i 3 dzisiaj.

1

@MesQueUnClub96 @P33ck Karnego każdy by strzelił. A ta głowka to bierzesz Luuka De Jonga i dwie takie ładuje!

1

@foczkyyyhg Ale ta główka to po prostu mamma mia... Nie do wyjęcia!

0

@Culer9002 To zależy. W pierwszym meczu z Szachtarem wynik np. ten sam.

2

@Mezocyklon87 Niby chciałbym nowego trenera, ale patrząc na przykład Bayernu z poprzedniego sezonu, to mam lekkie wątpliwości

0

Plus jest taki, że z Xavim nigdy nie ma nudy. W sensie wynikowo a nie wizualnie oczywiście. Czekam na mecze w pucharze króla z jakimiś kelnerami, tam to dopiero będzie kabaret.

2

@Popitek12 Pytasz dzika czy sra w lesie.

1

@KrychaFCB Powinien ten mecz skończyć z hattrickiem, ale drużyna wolała męczyć bułę. Kane w Bayernie ma odwrotnie, tam masę goli strzela już gdy wynik jest teoretycznie ustalony.

0

Lewy dzisiaj mecz na miarę Lewego. Wiecie dlaczego? Bo miał szansę strzelić. Nie w każdym meczu jest tym błogosławiony przez kolegów z drużyny, więc trzeba się cieszyć.

5

Najważniejsze są 3 punkty. Na ciężkim terenie, z ciężkim przeciwnikiem. Zdrówka wszystkim życze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?