kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
To co, może dzisiaj chociaż z dwubramkową przewagą? Lepszej okazji nie będzie...
0
@Michau98 Przecież my mamy 22 zawodników w kadrze, z czego jeden to Gavi, który wypada do końca sezonu, drugi to Pedri, który gra 40% gier w sezonie. Mamy najmniejszą kadrę w całej LaLiga. Getafe jest drugie od końca i ma 23 zawodników.
0
Boli trochę, jak Xavi znowu i znowu publicznie domaga się transferów, ale fakt jest taki że mamy bardzo wąską kadrę i faktycznie ktoś może się przydać. No, chyba że postawimy na ludzi ze szkółki.
0
A może by tak jednak zrobić z niego tego DPM'a?
27
"Nie spodziewaliśmy się aż takiej dominacji z naszej strony. "
PFFFF XD
0
No nic. Pierwsze 5 minut było dobre.
0
Z Barceloną jest jak z prawem Murphy'iego. Jeśli coś może pójść źle, to pójdzie źle.
1
Nowy rok, stara Barca.
0
@dominox1998 dwa remisy. Niech tracą punkty
0
@626 co zrobił?
1
@michal26 Zawsze trzeba znaleźć jakiś powód, by się przyczepić do Viniciusa, co? Sam nie trawiłem tego człowieka w poprzednim sezonie, ale bez przesady. Tatuaż w porządku.
Apropo tatuaży, to cymbałem, to jest taki Briedis (były mistrz cruiser w boksie), który wytatuował sobie twarz Jake'a Paula, bo liczył że zwróci na siebie jego uwagę i dostanie walkę. Spoiler: nie dostał, a szacunek w środowisku sportowym stracił..
0
Ousmane Dembele i Aubameyang w 11 jesieni Ligue 1.
2
Oceniając wyłącznie po tym, jakie strzela bramki, to bliżej mu do profilu Lewego.
1
@Popitek12 Bachata z Lewym
0
@fotohobby Źle to już jest, będzie tylko gorzej.
0
@Encore Haaland leci na hype z poprzedniego roku. W tym TOP 5 to max. Końcówka sezonu 22/23 słaba, zawodził we wszystkich finałach. Z kadrą to się nawet na Euro nie dostał. Kane robi go bez dyskusji.
1
"Dziennikarz twierdzi, że kontuzja mięśnia w prawej nodze, która uniemożliwiła mu grę w ostatnim meczu 2023 roku przeciwko Almeríi, nie jest wcale tak "drobna", jak donoszono"
Kto by się tego mógł spodziewać
0
@Barcasub Celta, Alaves.
0
@Emhyr No i z Antwerpią.
0
Dobrze wyglądał ostatnio drewniak z Ferranem.
12
15 milionów? Z jakiej racji mamy im dawać zniżki?
0
Fiu fiu, Robercik wysoko
0
A Lewandowski ile średnio przebiegł? Skąd te statystyki, bo bym sobie zajrzał?
1
@AlexDark00 No, wymieniliśmy. Jednego bezjajecznika Fatiego na drugiego bezjajecznika Felixa, który nawet w Chelsea nie mógł się odnaleźć. No i wymieniliśmy też Dembele na jego zmiennika.
0
Pasowałby tu jak Kessie.
4
22 minuty Casado XD
Potrzebujemy defensywnego pomocnika, a nawet nie wypróbujemy opcji ze szkółki.
44 minuty Guiu przy takiej formie Lewego też bawią.
5
Pedri i Gavi to miała być przyszłość Barcelony. Niestety ta przyszłość oddala się coraz bardziej...
0
Transfermarkt:
Oriol Romeu 3 mln euro
Grzegorz Krychowiak 4.5 mln euro
W dodatku Oriol jest młodszy o rok.
Romeu < Krychowiak
6
@Rioletto Akurat z Felixem to było do przewidzenia. I tak daje więcej niż dawał w Atletico czy tam w Chelsea.
2
Fermin ładnie poskoczył.