0

To co, może dzisiaj chociaż z dwubramkową przewagą? Lepszej okazji nie będzie...

0

@Michau98 Przecież my mamy 22 zawodników w kadrze, z czego jeden to Gavi, który wypada do końca sezonu, drugi to Pedri, który gra 40% gier w sezonie. Mamy najmniejszą kadrę w całej LaLiga. Getafe jest drugie od końca i ma 23 zawodników.

0

Boli trochę, jak Xavi znowu i znowu publicznie domaga się transferów, ale fakt jest taki że mamy bardzo wąską kadrę i faktycznie ktoś może się przydać. No, chyba że postawimy na ludzi ze szkółki.

0

A może by tak jednak zrobić z niego tego DPM'a?

27

"Nie spodziewaliśmy się aż takiej dominacji z naszej strony. "
PFFFF XD

0

No nic. Pierwsze 5 minut było dobre.

0

Z Barceloną jest jak z prawem Murphy'iego. Jeśli coś może pójść źle, to pójdzie źle.

1

Nowy rok, stara Barca.

0

@dominox1998 dwa remisy. Niech tracą punkty

0

@626 co zrobił?

1

@michal26 Zawsze trzeba znaleźć jakiś powód, by się przyczepić do Viniciusa, co? Sam nie trawiłem tego człowieka w poprzednim sezonie, ale bez przesady. Tatuaż w porządku.
Apropo tatuaży, to cymbałem, to jest taki Briedis (były mistrz cruiser w boksie), który wytatuował sobie twarz Jake'a Paula, bo liczył że zwróci na siebie jego uwagę i dostanie walkę. Spoiler: nie dostał, a szacunek w środowisku sportowym stracił..

0

Ousmane Dembele i Aubameyang w 11 jesieni Ligue 1.

2

Oceniając wyłącznie po tym, jakie strzela bramki, to bliżej mu do profilu Lewego.

1

@Popitek12 Bachata z Lewym

0

@fotohobby Źle to już jest, będzie tylko gorzej.

0

@Encore Haaland leci na hype z poprzedniego roku. W tym TOP 5 to max. Końcówka sezonu 22/23 słaba, zawodził we wszystkich finałach. Z kadrą to się nawet na Euro nie dostał. Kane robi go bez dyskusji.

1

"Dziennikarz twierdzi, że kontuzja mięśnia w prawej nodze, która uniemożliwiła mu grę w ostatnim meczu 2023 roku przeciwko Almeríi, nie jest wcale tak "drobna", jak donoszono"
Kto by się tego mógł spodziewać

0

@Barcasub Celta, Alaves.

0

@Emhyr No i z Antwerpią.

0

Dobrze wyglądał ostatnio drewniak z Ferranem.

12

15 milionów? Z jakiej racji mamy im dawać zniżki?

0


Fiu fiu, Robercik wysoko

0

A Lewandowski ile średnio przebiegł? Skąd te statystyki, bo bym sobie zajrzał?

1

@AlexDark00 No, wymieniliśmy. Jednego bezjajecznika Fatiego na drugiego bezjajecznika Felixa, który nawet w Chelsea nie mógł się odnaleźć. No i wymieniliśmy też Dembele na jego zmiennika.

0

Pasowałby tu jak Kessie.

4

22 minuty Casado XD
Potrzebujemy defensywnego pomocnika, a nawet nie wypróbujemy opcji ze szkółki.
44 minuty Guiu przy takiej formie Lewego też bawią.

5

Pedri i Gavi to miała być przyszłość Barcelony. Niestety ta przyszłość oddala się coraz bardziej...

0

Transfermarkt:
Oriol Romeu 3 mln euro
Grzegorz Krychowiak 4.5 mln euro
W dodatku Oriol jest młodszy o rok.
Romeu < Krychowiak

6

@Rioletto Akurat z Felixem to było do przewidzenia. I tak daje więcej niż dawał w Atletico czy tam w Chelsea.

2

Fermin ładnie poskoczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?