La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

1

Ludzie już hur dur o Bayernie, a i tak w rewanżu odrobią i awansują, ile już takich wyników było, gdzie jakaś słabsza ekipa wygrywała skromnie u siebie, a potem dostawała łomot na wyjazdach :-)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Pamiętam jak oni z Basel przegrali a poźniej było złomowanie i chyba 6-1 w dwumeczu xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 dokładnie, to tylko 1-0. Na spokojnie do odrobienia. Z drugiej strony pamiętam odpadnięcie z Villarrealem, a to podobny kaliber do Lazio.

1

@kanver_ obecnie tylko 1-0 znaczy trochę mniej niż jak był temat goli na wyjeździe.

Wówczas wszyscy wiedzieli że 1 gol tej ekipy co miała 1-0 i już musisz 3 strzelić.

To też pewien aspekt psychologiczny był.

konto usunięte

0

@okiemtypera_lucaxx95 ale to nie ma znaczenia, są mierni i jak trafią na takie City to dostają srogi oklep

0

@MesQueUnClub96 Haalandzik znowu się z nimi zabawi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?