8

Gavi w pomocy to bestia. Nigdy więcej nie rzucać go na lewe skrzydło, bo tu widać dlaczego jest wart, ile jest wart.

0

Felix zły przycisk wcisnął

0

Cieżko bedzie z tym Ferranem, gość wychodzi 5m za linie spalonego i czeka na wrzutke :O

0

Cancelo wtf oddaj ta pilke

0

Araujo nie... No po prostu no nie... Już sie zesrałem, że następna kontuzja

0

Niebezpieczne są te piłki do Ferrana, jedna przejdzie i będzie gol

0

Ter Stegen coś ty odfamflonił na miłość boską

1

@Sulimo Czyste konto albo Ter Stegen na ławę.

0

@LukaszFan Fermin i El Capitano jest, nie ma tragedii

0

@LukaszFan Z jednej strony dziwne, a z drugiej dzięki temu Lewy strzelił 2 bramki z Celtą i dał sygnał, że ten mecz da się wygrać.

0

"Mówi się, że Robert Lewandowski i Jules Kounde mają dziś rozpocząć mecz na ławce rezerwowych. W ataku: Lamine Yamal - Ferran Torres - Felix."
Przed meczem z Celtą to samo mówiło Mundo Deportivo zdaje się, ten sam kanał na twitterze podał.

7

Piękne golazo. Ogólnie Lewemu pasowała Majorca, w tym drugim spotkaniu co prawda bez gola, ale ładnie podziurawił autobus prostopadłymi piłkami, tak właściwie dwa gole Fatiego są imienia Lewego.

0

@Hadim Nie. W tym dosyć swobodnie poruszał się w pobliżu dziewiątki, często przebywał obok Lewego. Nie ma mowy o przyspawaniu.

5

Raphinha musi zagrać.

0

Ja bym mu dał 7, ale głównie za dobre zmiany. Nie zdjęcie Lewego i wstawienie Raphinhi pozwoliło nam wygrać ten mecz, chociaż wcale nie były to oczywiste wybory z jego strony.

3

@Albatros To chyba jakiś regen Piątka w Bundeslidze

0

Ciągle nie rozumiem, dlaczego zamiast Kane'a woleli gościa, który opluł ich klub przy ostatniej okazji, a w dodatku dubluje pozycję z Viniciusem.

0

@Faro Czyli to samo, co dawniej, pamiętam jak mnie irytowało to, ze on cały czas dublował pozycję z Lewym w polu karnym

1

@don'T.R.I.P.e A wystarczyło dać jeszcze 100 mln na Kane'a...

1

To chyba dobry moment, by przypomnieć golazo Lewego z przedostatniego meczu z Mallorcą.


Zawinął obrońcę i perfekcyjnie co do milimetra posłał piłkę do bramki. Strzał nie do wyjęcia. Moim zdaniem najlepszy jego gol w poprzednim sezonie.

Jutro widzę go w roli wchodzącego z ławki, bo jednak myślę, że przydałby mu się odpoczynek. A Ferranowi przydałaby się weryfikacja, czy faktycznie taki Tiburon czy jednak wracamy na stare śmieci. Oprócz tego chciałbym też widzieć w pierwszym składzie Araujo, Raphinhie i Gaviego.

1

Dembele już 6 goli, prawdziwy czarodziej... A nie czekaj, to Moussa Dembele z Arabii.

0

@AlphaNumeric Połamiemy ten autobus w poprzek, porażka nie wchodzi w gre

0

@Seczen Wydawało mi się, że był, nawet kilka razy pokazywano powtórkę i obraz spalonego... Nie pamiętam tego aż tak dobrze, by wiedzieć, czy był gwizdek, czy nie, ale w takim razie błąd sędziego.

0

@AFA90 Girona w formie, wyjazd... Obstawiałbym 60/40 na Gironę.

0

@AlexDark00 No tak, jak nie Lewandowski podcinał, to już nagle trzeba umieć podcinać.

5

@AlexDark00 W takim razie nie ma też co się zachwycać zagraniem Felixa, prawda? Bo to też była zwykła podcinka XD. Ale nie, według ciebie to już był "Duży kunszt" XD

0

@Benz Żadna oczywiście. No chyba że potarłby nosek, to dyskwalifikacja dożywotnia.

0

No i sie zesrało. Jak zawsze przy 2:0

2

Zawsze te 2:0... To naprawde musi być jakaś klątwa, scheise

7

Z Fatim na początku poprzedniego sezonu było podobnie. Wstrzymajmy się z zachwytami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?