karina.
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol! ;D
0
Jeej..
0
no więc, nareszcie.. obyśmy tylko wygrali, po takiej nerwówce. ;D
0
Czyli teraz nie wiemy już nic.. Ale, chyba mecz będzie dzisiaj, skoro mają wyjeżdżać. Jakieś.. nie, no powariowali..
0
dzięki! dobrze wiedzieć, że wygrali. ;D
0
Jaki wynik moi drodzy? :D
I czyje bramki?
0
Aaa Thiago wszedł . ;)
0
Jeszcze tylko bramka Villi by się przydała. I na drugą połowę Thiago i Bojan . ;D
0
Łaaadnie się zaczyna. ;D
0
norek3011 ta? okey, to się nie wcinam . ;)
0
http://megatvhq.pl/index.php?player=2
nie tnie się i po polsku. ;D
0
I lepiej, ważne aby wystąpił na GD, a nie. ;D
0
No i Fc Barcelona wygrała.. 33 ; 26.
0
Andreas, wielki piłkarz, wielki przyjaciel, a przede wszytkim wielki człowiek o wielkim sercu.
0
Pique jak to Pique, zawsze musi coś 'nabroić', ale za to go lubię. ;D
0
Czy Bojan po strzeleniu bramki, nie wykonywał jakiś 'ruchów' w stronę, hmm.. np, Pique, czy tylko mi się zdawało? ;D
0
Jak to Pique. ;D
0
a.iniesta8
Dzięki! ;)
0
Pyrzo_Barca
Spoko, spoko. Rozumiem . ;)
0
Pyrzo_Barca
Dzięki, dzięki. ;) Nawet nie zauważyłam kiedy wszedł, ani nic, więc dlatego tak się dziwie . ;D
0
A co to za pan z numerem 28 ? Pierwszy raz widze..
0
No i Bojan gol , ;D
0
Pedro schodzi . OO
0
http://www.veetle.com/index.php/channel/view#4cd9fdc6326c9
0
Messi się rozgrzewa. ;D Kapitanem jest Bojan .
0
2 - 1 ! oj.
0
kuuurde, Bojan! eh..
0
karny za faul na Bojanie i czerwona kartka .. no no!
0
http://gwiazdaa.webd.pl/?option=com_content&view=article&id=6:3
0
Bojan się pokazał na chwilę . ;D