0

Gol! ;D

0

Jeej..

0

no więc, nareszcie.. obyśmy tylko wygrali, po takiej nerwówce. ;D

0

Czyli teraz nie wiemy już nic.. Ale, chyba mecz będzie dzisiaj, skoro mają wyjeżdżać. Jakieś.. nie, no powariowali..

0

dzięki! dobrze wiedzieć, że wygrali. ;D

0

Jaki wynik moi drodzy? :D

I czyje bramki?

0

Aaa Thiago wszedł . ;)

0

Jeszcze tylko bramka Villi by się przydała. I na drugą połowę Thiago i Bojan . ;D

0

Łaaadnie się zaczyna. ;D

0

norek3011 ta? okey, to się nie wcinam . ;)

0

http://megatvhq.pl/index.php?player=2

nie tnie się i po polsku. ;D

0

I lepiej, ważne aby wystąpił na GD, a nie. ;D

0

No i Fc Barcelona wygrała.. 33 ; 26.

0

Andreas, wielki piłkarz, wielki przyjaciel, a przede wszytkim wielki człowiek o wielkim sercu.

0

Pique jak to Pique, zawsze musi coś 'nabroić', ale za to go lubię. ;D

0

Czy Bojan po strzeleniu bramki, nie wykonywał jakiś 'ruchów' w stronę, hmm.. np, Pique, czy tylko mi się zdawało? ;D

0

Jak to Pique. ;D

0

a.iniesta8

Dzięki! ;)

0

Pyrzo_Barca

Spoko, spoko. Rozumiem . ;)

0

Pyrzo_Barca

Dzięki, dzięki. ;) Nawet nie zauważyłam kiedy wszedł, ani nic, więc dlatego tak się dziwie . ;D

0

A co to za pan z numerem 28 ? Pierwszy raz widze..

0

No i Bojan gol , ;D

0

Pedro schodzi . OO

0

Messi się rozgrzewa. ;D Kapitanem jest Bojan .

0

2 - 1 ! oj.

0

kuuurde, Bojan! eh..

0

karny za faul na Bojanie i czerwona kartka .. no no!

0

Bojan się pokazał na chwilę . ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?