0

Bojan się pokazał na chwilę . ;D

0

Bramka? Nolito.. no, szybko nam się zaczyna. ;D

0

FioletBarca

Yy.. ale ja nie powiedziałam, że Pedro jest gorszy od Bojana, nie o to mi chodziło. To prawda Pedro o wiele lepiej gra w tym sezonie niż Bojan, wszyscy to widzą. Lecz jednak i on ostatnio miał złą passę co do bramek, ale w końcu ją przełamał w ostatnim meczu, więc może i Bojanowi się w końcu uda.

0

Mam nadzieję, że jeżeli dzisiaj wyjdzie Bojan na boisko, to w końcu coś strzeli. W końcu przecież i Pedro ostatnio coś strzelił. Ale cóż.. jeżeli nic nie strzeli dzisiaj, to może kiedy indziej. Wierzę w niego. No to tylko czekać do 22 i oglądać Barce w akcji. ;D

0

Uff, szczęście. Gra w reprezentacji bez niego nie była by tak fantastyczna. W końcu jak narazie nie ma zastępstwa ( chyba, że Thiago, ale to jeszcze długa droga przed nim ). Może i Xavi ma problemy, ale ja nadal wierzę, że będzie grał i grał, tak długo jak tylko jego organizm mu na to pozwoli . :)

0

Moim zdaniem, może i forma strzelecka Villi nie jest zbyt dobra, a może i koszmarna, ale był wczoraj bardziej widoczny niż Messi. Villa próbował, coś podawał w drugiej połowie był widoczny, a Messi jedno podanie czy jedno jakieś tam poważne zagranie, a potem.. znowu jakby brak Leo na boisku.

0

Jeeeeny, przestańcie najeżdżać Villę, w końcu mecz z dawnym zespołem. Jak na coś takiego i tak idzie mu dobrze. Bramki napewno jeszcze zacznie strzelać, trzeba dać mu chwilę. A na boisku pracuje, podaje, i nie rozumiem czemu się go tak czepiacie. Żałosne.

Mecz, cóż druga połowa bardzo emocjinująca.

Brawo Iniesta, brawo Puyol!

0

Mecz całkiem udany, trzeba przyznać.

Keita, Xavi i Sergio - tylko dziękować za bramki.

Końcówka .. cóż trochę nie udana, ale jakoś rozumiem Villę za to co zrobił. W końcu każdy po tylu nie udanych strzałów na bramkę i ciągłego faulowania by się zdenerwował.

Ostatnio nie może znaleźć swojej formy, ale napewno nie długo to potrwa i znowu będziemy oglądać świetne bramki. Trzeba dać mu czasu. W końcu zaliczy ł wczoraj astyste. Ma serce do tego co robi.

Cóż, zaskoczeniem był wczoraj Thiago i Pique - świetnie zaczynał akcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?