karl
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
żory
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rami
http://www.livesports.pl/ pedro 67
0
ja jestem taki nabity ze juz wyniku niewdze to juz jest 6 ja?
0
ja nie moge ogladac meczu bo jestem u znajomych niezle nabity ale se potem sciągne ,a gdzie kibice realu ? juz se poszli
0
Sir Barti ale slyszalem ze wlosi policzyli Inzagiemu jeszcze bramki z pucharu Intertoto
0
a ja w eto wierze zawsze
0
ale jestem zly goooool
0
ricardo dzis zaczarowany
0
arkasath jeszcze nie koniec jeszcze 20 minut
0
dwi piekne interwencje VV teraz i Messi wchodzi
0
heniek za eto i messi na boisko
0
niema gola
0
messi sie rozgrzewa
0
griisza zgadzam sie
0
żółta dostał A.Emana 45. i G.Piqué 35.
0
http://www.livesports.pl/ to link dla tych którzy cały czas pytaja o wynik
0
mily93 nie mowi R i powiedzial ze karnego nie bylo
0
eto jak strzela karne to mi serce staje
0
ja wierze ze bedzie 2 do 3 dla barcy
0
ja ogladam juz na Channel - 11028 sopcast po polsku
0
http://www.rojadirecta.com/justin/psn_2
0
pilkarz który boi sie rywalizacji zawsze pozostanie tylko średniakiem , wiec niech se zostanie w portsmouth!
0
a ja bym chcial 0-1 , 3 punkty sa wazne a 5k. na Camp Nou
0
samobój sorki
0
byle nie samobuj 5k, Messi niech se odpocznie a bramke 5000 zdobedzie Rafa
0
antimadridista! http://www.livesports.pl/ zapamietaj ten link albo wklej do ulubionych
0
to chyba jasne ze dwunastolatek nie bedzie mial tyle sily zeby utrzymac sie na nogach,jak by popchnąl mojego syna ,to sam niewiem ,ale wyszedl bym z siebie i stanął obok, a tak po za tym to moim zdaniem za duzo stawial na holenderskich pilkarzy,sila w wychowankach
0
graja piach ,tylko 1-0 a juz tyle czasu mineło
0
Tez mam nadzieje ze to bedzie Puyol
0
haha , a ktos napisal wczesniej ze kolei na Henka
0
no i jest , jeszcze jeden