karl
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
żory
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no nareszcie , jeszcze dwa
0
przepiekna ta akcja , a Heniek super .no i Messi pieknie ze to zatrzymal w boisku goooooool
0
była ręka w polu karnym
0
dla Pique zółta z niczego jak dla mnie ,a teraz kosa na Eto w polu karnym , sedzia .......!
0
kompilacja nr.2 jak dla mie rewelacja , brak mi słów żeby opisać jak jest zaj....cie super ekstra! ideał! jak dla mnie.
0
kompilacja nr.2 jak dla mie rewelacja , brak mi słów żeby opisać jak jest zaj....cie super ekstra! ideał! jak dla mnie.
0
czekam na klasycznego hattricka
0
ale akcja !!! jak pieknie !!
0
krystyna daje ciała z każdym lepszym rywalem , a po za tym ta jego skromność
0
mogl by strzelic ale nie takiego jak Jojko hahaha
0
marcin_114 no byla byla !! nawet teraz jak o tym pomysle to sam sie smieje
0
marcin_114 tak własnie jego ! ale ja pamietam go nie tylko z tej zlej strony
0
thorek2 tak , link działa!!
0
marcin_114 i jojko dzięki teraz już bede wiedział! jojko pamiętasz takiego bramkarza Jojko? imienia niepamiętam ale pamiętam że grał w ruch chorzow i gks katowice
0
strzelił 4 w jednej połowie ! już go przebił!!!
0
czy to jest klasyczny?
0
ja właśnie skończyłem oglądać Arsenal-manU piękny mecz , a gdzie jest ManUfan?
0
ja obstawiłem 2-1
0
taki bonus to co tydzień bym prosił , super!!! Dzięki!
0
unas był Boniek i zrobil co zrobil kazdy wie co?,a oni beda mieli nuczke z Maradoną
0
soccer2 na TVUPlayer mi idzie ładnie
0
Haryztybetu o kupowanie meczy? akurat o to powinien się martwić MenU. 2 bramy Berbatova ze spalonego
0
HenryBARCA to ja dam 15.000 tyś. głosów na Messiego !
0
wynik jak w hokeju
0
to była kolej Eto hehe
0
Emilinho -czy stacja soccer2 na TVUplayer ma numer 21500 czy może inny? prosze o odpowiedz, kogokolwiek z góry dzięki
0
i o to chodzi niespuszczać z tonu po szczeleniu bramki dawac cały mecz!!!
0
guzo 4 -2 -2 czegoś niełapie jeszcze ze dwóch by się przydało,co nie?
0
cieszy mnie to bardzo!!!
0
super!!! zwłaszcza końcówka , za.....sta muza!!! wogule wszystko świetnie dobrane! pozdrawiam