0

Ktoś z obecnie kontuzjowanych wraca na klasyk?

0

@MYTO Bardzo elegancko wybrnąłeś z tego pytania ;p

0

Co bardziej cieszyło w weekend? Historyczna porażka białych czy zwycięstwo Barcy?

0

@kedar i pomyśleć, że Iwański reprezentował Polskę w głosowaniu o złotą piłkę.. Kto to w ogóle ustala?

1

@Antimadridista_WR oj tak, Liga Mistrzów na polsacie to był jeden wielki dramat.

0

@SelloutCrowd a czego chcą od PSZOK'ów? PSZOKi są piękne i wspaniałe. Wara od nich.

0

No dobrze, nawiązując do poprzedniego wpisu o komentatorze.
Kogo słucha Wam się najlepiej?

2

@Beztroskii Za czasów Xaviego i Iniesty pięknie opowiadał.

1

@mrboom tak jest, piękne czasy ;)

2

@MesQueUnClub_87 Ołłowski.

0

@MesQueUnClub_87 ale on był swego czasu genialny.

0

Ostatnio sporo hejtu spada na pewnego komentatora z C+, pana "Ł".
Jakie jest Wasze zdanie na jego temat? Dekadę temu był to mój ulubiony komentator, totalna topka.
Teraz, przez sentyment ciężko jest mi go obiektywnie ocenić.

0

Wiadomo już kiedy Yamin Lamal wraca na boisko?

0

@Kubsoleon W tym sezonie będzie. To moja opinia.

0

@Derean Z kim? Jest szansa na utratę punktów?

0

@insp1re Nie ma szans na dłuższą metę.

0

Myślicie, że jest ktoś w stanie rywalizować w tym sezonie z Mbappe o złotego buta?

0

To teraz Yamal niech wraca do zdrowia i pracuję nad przyszłoroczną ZP.

0

Cześć!

Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie? ????????

Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️

Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.

Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b

Dołączajcie i powodzenia!

0

Cześć!

Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie??

Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️

Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.

Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b

Powodzenia!

0

Cześć!

Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie?

Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️

Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.

Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b

Dołączajcie i powodzenia!

1

1

@Laminedependencia widze, ze sie udało?

1

Cześć!

Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie? ????????

Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️

Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.

Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b

Dołączajcie i powodzenia!

0

@MesQueUnClub_87 jakaś konkretna propozycja? Lokal? Miasto?

0

Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu - TOP fastfood jaki jedliście w Polsce? Nie pytam o jakieś randomki, których pełno wokół, tylko o coś co po spróbowaniu wyrzuciło Was z kapci?

1

@Jakchcesz średni, miesany, miesany?

4

@kundee pracując na dworze, jest różnica.

0

Średnio, co jaki czas pozwalacie sobie na fastfood'a? A jeśli już, to na co?

0

Jak wam siedzi nowy podcast w coopie z 9campnou?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?