karolszymek
Dołączył/a: wrzesień 2014
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś z obecnie kontuzjowanych wraca na klasyk?
0
@MYTO Bardzo elegancko wybrnąłeś z tego pytania ;p
0
Co bardziej cieszyło w weekend? Historyczna porażka białych czy zwycięstwo Barcy?
0
@kedar i pomyśleć, że Iwański reprezentował Polskę w głosowaniu o złotą piłkę.. Kto to w ogóle ustala?
1
@Antimadridista_WR oj tak, Liga Mistrzów na polsacie to był jeden wielki dramat.
0
@SelloutCrowd a czego chcą od PSZOK'ów? PSZOKi są piękne i wspaniałe. Wara od nich.
0
No dobrze, nawiązując do poprzedniego wpisu o komentatorze.
Kogo słucha Wam się najlepiej?
2
@Beztroskii Za czasów Xaviego i Iniesty pięknie opowiadał.
1
@mrboom tak jest, piękne czasy ;)
2
@MesQueUnClub_87 Ołłowski.
0
@MesQueUnClub_87 ale on był swego czasu genialny.
0
Ostatnio sporo hejtu spada na pewnego komentatora z C+, pana "Ł".
Jakie jest Wasze zdanie na jego temat? Dekadę temu był to mój ulubiony komentator, totalna topka.
Teraz, przez sentyment ciężko jest mi go obiektywnie ocenić.
0
Wiadomo już kiedy Yamin Lamal wraca na boisko?
0
@Kubsoleon W tym sezonie będzie. To moja opinia.
0
@Derean Z kim? Jest szansa na utratę punktów?
0
@insp1re Nie ma szans na dłuższą metę.
0
Myślicie, że jest ktoś w stanie rywalizować w tym sezonie z Mbappe o złotego buta?
0
To teraz Yamal niech wraca do zdrowia i pracuję nad przyszłoroczną ZP.
0
Cześć!
Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie? ????????
Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️
Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.
Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b
Dołączajcie i powodzenia!
0
Cześć!
Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie??
Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️
Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.
Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b
Powodzenia!
0
Cześć!
Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie?
Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️
Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.
Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b
Dołączajcie i powodzenia!
1
@Laminedependencia m8khblez
1
@Laminedependencia widze, ze sie udało?
1
Cześć!
Ktoś chętny na LaLiga Fantasy w tym sezonie? ????????
Założyłem ligę specjalnie dla ludzi z fcbarca.com - im nas więcej, tym lepiej! ⚽️
Tylko jedna prośba - jeśli się zapisujesz, to graj do końca sezonu, żeby było z kim rywalizować aż do ostatniej kolejki.
Link do ligi: https://fantasylaliga.onelink.me/k6nG/lvum725b
Dołączajcie i powodzenia!
0
@MesQueUnClub_87 jakaś konkretna propozycja? Lokal? Miasto?
0
Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu - TOP fastfood jaki jedliście w Polsce? Nie pytam o jakieś randomki, których pełno wokół, tylko o coś co po spróbowaniu wyrzuciło Was z kapci?
1
@Jakchcesz średni, miesany, miesany?
4
@kundee pracując na dworze, jest różnica.
0
Średnio, co jaki czas pozwalacie sobie na fastfood'a? A jeśli już, to na co?
0
Jak wam siedzi nowy podcast w coopie z 9campnou?