0

Ale nadal o połowę za mało ;)

1

@tomek8756 „Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Jeśli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.”

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Frimpong gram od dwóch sezonów, jest git

0

@FcPortoFan1999 Ale doceniam troskę ;)

0

@FcPortoFan1999 Spokojnie, to tylko ironiczne stwierdzenie obrazujące działania naszego wspaniałego zarządu. W rzeczywistości w moim życiu jest wszystko ok.

1

@Aureczek Levante ma na obecną chwilę aż 6 zarejestrowanych zawodników.

7

W moim życiu panuje optymizm (totalnie się sypie)

0

@Frimpong skoro LaRamblowa, to dlaczego nie LaLiga Fantasy?

0

Od Rashforda chyba tez ciężko uśmiech kupić

2

Ale wkutwia ten komentarz, nic nie słychać z tego stadionu.

1

@Kszysiek7 Zależności gdzie zagrają mecz i na jakiej pojemności. Jeśli faktycznie odbędzie się na Camp Nou i będzie to pierwszy mecz sezonu na tym obiekcie to chętnych może być sporo, bo prawdopodobnie pierwsza pojemność to będzie około 30tys. miejsc. Na Montjuic regularnie przychodziło około 43tys widzów.

1

@Kszysiek7 Tak samo jak mówili, że Gampera zagrają na Camp Nou ;p

0

@Kszysiek7 Zazwyczaj na dwa tygodnie przed meczem jest już konkretna informacja. https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football - obserwuj tutaj, ewentualnie ustaw sobie dzwoneczek, to dostaniesz powiadomienia na maila.

0

@Kszysiek7 Pytam, ponieważ mecz nie koniecznie odbędzie się 21.09 - równie dobrze może się odbyć 19.09 lub 22.09. Data meczu jeszcze nie jest potwierdzona.

0

@Kszysiek7 a od kiedy będziesz w Barcelonie?

0

Czy puchar Gampera na Estadi Johan Cruyff to kompromitacja, czy kompromitacja?

0

Jaką rolę waszym zdaniem będzie pełnił Raphinha w tym sezonie? Czy Barcelona zagra w nowym ustawieniu z fałszywą "9"?

1

Roony to jest niezły wariacik na tym skrzydle.

0

Tragicznie gra ten Koreański team. Widzieliście w pierwszej połowie jak na pustą nie trafili?

0

@Faro i już teraz wiesz, że będą ku temu powody?

0

@Faro Kto będzie hejtował? I za co?

0

@Laminedependencia W to lato nikt chłodnika nie przygotowuje, bo nie ma potrzeby. Prędzej przyda się ciepła herbata.

5

Przyznać się, kto dziś będzie oglądał meczyk w godzinach pracy?

0

Czy jest ktoś tutaj, kto sie nudzi w ciągu dnia, po pracy?

0

@kondzix2115 taa, udało Ci sie?

0

Czy też nie możecie zrobić tej subskrypcji?

0

Gdzieś rano koło 7:00 mignęło mi się zdjęć leżącego mart**go Dudy, to fejk? Czy faktycznie strzelił samobója?

0

@Alanooo to powiedz mi, bo tak się składa, że posiadam akurat Elden Ring na XSX, dostałem od znajomych. Odpaliłem na 2h i nie mogłem się przemóc.

Można zacząć od tego przygodę "FromSoftware"?

1

@Croocers i to jest odpowiedź, dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?