karolszymek
Dołączył/a: wrzesień 2014
Ostrów Wielkopolski
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nadal o połowę za mało ;)
1
@tomek8756 „Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Jeśli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Frimpong gram od dwóch sezonów, jest git
0
@FcPortoFan1999 Ale doceniam troskę ;)
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie, to tylko ironiczne stwierdzenie obrazujące działania naszego wspaniałego zarządu. W rzeczywistości w moim życiu jest wszystko ok.
1
@Aureczek Levante ma na obecną chwilę aż 6 zarejestrowanych zawodników.
7
W moim życiu panuje optymizm (totalnie się sypie)
0
@Frimpong skoro LaRamblowa, to dlaczego nie LaLiga Fantasy?
0
Od Rashforda chyba tez ciężko uśmiech kupić
2
Ale wkutwia ten komentarz, nic nie słychać z tego stadionu.
1
@Kszysiek7 Zależności gdzie zagrają mecz i na jakiej pojemności. Jeśli faktycznie odbędzie się na Camp Nou i będzie to pierwszy mecz sezonu na tym obiekcie to chętnych może być sporo, bo prawdopodobnie pierwsza pojemność to będzie około 30tys. miejsc. Na Montjuic regularnie przychodziło około 43tys widzów.
1
@Kszysiek7 Tak samo jak mówili, że Gampera zagrają na Camp Nou ;p
0
@Kszysiek7 Zazwyczaj na dwa tygodnie przed meczem jest już konkretna informacja. https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football - obserwuj tutaj, ewentualnie ustaw sobie dzwoneczek, to dostaniesz powiadomienia na maila.
0
@Kszysiek7 Pytam, ponieważ mecz nie koniecznie odbędzie się 21.09 - równie dobrze może się odbyć 19.09 lub 22.09. Data meczu jeszcze nie jest potwierdzona.
0
@Kszysiek7 a od kiedy będziesz w Barcelonie?
0
Czy puchar Gampera na Estadi Johan Cruyff to kompromitacja, czy kompromitacja?
0
Jaką rolę waszym zdaniem będzie pełnił Raphinha w tym sezonie? Czy Barcelona zagra w nowym ustawieniu z fałszywą "9"?
1
Roony to jest niezły wariacik na tym skrzydle.
0
Tragicznie gra ten Koreański team. Widzieliście w pierwszej połowie jak na pustą nie trafili?
0
@Faro i już teraz wiesz, że będą ku temu powody?
0
@Faro Kto będzie hejtował? I za co?
0
@Laminedependencia W to lato nikt chłodnika nie przygotowuje, bo nie ma potrzeby. Prędzej przyda się ciepła herbata.
5
Przyznać się, kto dziś będzie oglądał meczyk w godzinach pracy?
0
Czy jest ktoś tutaj, kto sie nudzi w ciągu dnia, po pracy?
0
@kondzix2115 taa, udało Ci sie?
0
Czy też nie możecie zrobić tej subskrypcji?
0
Gdzieś rano koło 7:00 mignęło mi się zdjęć leżącego mart**go Dudy, to fejk? Czy faktycznie strzelił samobója?
0
@Alanooo to powiedz mi, bo tak się składa, że posiadam akurat Elden Ring na XSX, dostałem od znajomych. Odpaliłem na 2h i nie mogłem się przemóc.
Można zacząć od tego przygodę "FromSoftware"?
1
@Croocers i to jest odpowiedź, dzięki!