5

Barca wygrywa puchar z Realm? Cyk, Ćwiąkalski wypuszcza film "SPECYFICZNE ZWIĄZKI JOANA LAPORTY".

Przecież widać gołym okiem, że to madryciok, nawet schemat działania ma taki sam :D

4

Mecz Barcy, który sprawił mi najwięcej radości w tym sezonie?
Bez wątpienia ten z 23 października, wygrany 4:1 z Bayernem Monachium.

To był początek sezonu, w głowie mętlik, niby dobry początek sezonu, wysokie wygrane w lidze – czy ten zespół naprawdę wraca na właściwe tory? W poprzednich spotkaniach można już było dostrzec dobre sygnały – lepsza organizacja gry, większe zaangażowanie, przebłyski indywidualnych umiejętności – ale nikt nie spodziewał się, że właśnie z Bayernem, katem Barçy z ostatnich lat, przyjdzie taki pokaz siły.

Ten mecz był czymś więcej niż zwycięstwem. To był rewanż, który smakował jak zemsta za wszystkie poprzednie upokorzenia – za 2:8, za bezradność, za brak charakteru. Tym razem to Bayern wyglądał na zespół zagubiony, a Barça grała z odwagą, pewnością siebie i pełnym przekonaniem. Każdy gol był jak symboliczny cios w przeszłość. Gdy piłka po raz czwarty wpadła do bramki Niemców, poczułem, że coś się zmienia – że ten sezon może być naprawdę wyjątkowy.

0

Tej. Wycieli fragment Macieja Miko o Rudigerze Inżynierze.

Ma ktoś kopie tej wspaniałej epopeji?

0

@MadafakinGuy Oglądałem wówczas mecz na laptopie, leżąc na szpitalnym łóżku. Wysłałem wtedy zdjęcie kumplom madryciokom z dopiskiem "patrzcie, właśnie piszę się pierwszy rozdział wspaniałej historii" - nie pomyliłem się ;p

1

@wojopancer As w rękawie, wchodzą na ostatnie 15 minut mieliśmy 90% na zdobytą bramkę. Dobrze kojarzę, że nawet jakąś przewrotkę nam zafundował?

0

@Nazio_87 To samo wspomnienie.

10

Właśnie przypomniał mi się taki kwiatek jak Aubameyang. Przyszedł do nas - zero oczekiwań, zrobił robotę, nie marudził, odszedł w pięknym stylu. Ciepło go wspominam.

4

@mekston Tak, na X'ie dobrze się czyta jego news'y. Jest najszybszy. Zbiera wiedzę z kilku najważniejszych źródeł i daje nam po Polsku, w pigułce.

0

Jak myślicie @BarcaInfo jeszcze kiedyś wróci na LaRamble? Nie ma na razie żadnego godnego zmiennika.

3

@Rupert_Haubica Pozamiatane. Co prawda dziennikarsko słabo. Ale podsumował go elegnacko i to jeszcze z taką łatwością jakby wykuwał to na pamięć od tygodnia.

0

@Zoker Słucham propozycji. Podejrzewam, że bez sprzedaży nie będziemy mieli więcej niż 50mln na transfery.

0

Jak obstawiacie, co zrobią biali? Konkretna przebudowa kadry? Czy tylko drobne korekty na kilku pozycjach?

0

@Dieselzor a L4 to zasadne?

0

@zadafcb Nie rozumiem tego sportu. Jego zasady przeczą logice.

0

@mekston Pewnie tak. Z tym, że "biali" mogą sobie robić dwa dni odpoczynku po takim sobotnim finale. A my między tym mamy dwumecz z Interem. Po naszych zawodnikach już dosyć mocno widać wyczerpanie fizyczne, a Real już nie ma kompletnie nic do stracenia. W sobotę pokazali, że jak zepną 4 litery to potrafią być groźni. Niczego nie można wykluczyć. Jeden z dwóch pucharów Liga/LM to będzie tylko wisienka na torcie całego sezonu. Jeśli uda im się wygrać wszystko, golę się na łyso.

0

Dla mnie sezon jest już wystarczająco satysfakcjonujący, jeśli nie uda się nic więcej wygrać nie będę miał żalu. W końcu ta drużyna daję radość po jakiś 8 latach posuchy. Dziękuję Barca, dziękuję panie Flick! Vamos!

0

Kawał Mendy z niego ;p

10

@Gaucho Czemu ja mam wrażenie, że ta jego kontuzja jest jakaś wyimaginowana? Tak jakby go potajemnie wyrejestrowali aby Olmo mógł grać i tłumaczą to kontuzją o której nikt nic nie wie.

0

@Eklerek Obowiązki :|

0

można już iść spać i obudzić się jutro o 21:30?

1

Ciekawe co na to hiszpańska prasa.

0

Ile % szans na wygarną dajcie naszej drużynie w jutrzejszym szlagierze?

0

Fati - odrodzenie.

3

F. Torres strzelił w LL 102 bramki i zaliczył 14 asyst. Ja nie wiem jak można hejtować tego gościa.

0

@Zoker Na której trybunie siedziałeś, jak wrażenia?

0

@Zoker byłeś? widziałeś?

0

@Foton nie kuś, nie kuś.

0

@Zoker No patrz, byłem ostatnio i nie spróbowałem. Ale mówisz o jakimś ich lokalnym wytworze? Czy oryginał Coli?

1

@Kgorecki2500 Nie no, smak jest zdecydowanie inny. Ale też jest smaczny i potrafi uzależnić ;) Dużo mniej smakiem od oryginału odbiega Pepsi Max. Ale colka zero ma coś w sobie.

1

@lithotripter klasyka, słodkosłony smak - słodki jak nasze zwycięstwa, słony jak ból, który zadaje nam Gerard Martin grający w pierwszym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?