katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kocham jak przewiduje wynik Barcy ,VeB !
0
Maxwell ,on nie może siedzieć na ławce to po pierwsze a po drugie Adriona jest za mało w piuszczany a szkoda bo śmiga po lewej ,zbędny transfer dla mnie ,VeB!
0
"Ludzie mogą myśleć, co chcą. Jeśli oddasz piłkę, Barcelona jest zdolna do każdego rezultatu''
0
Najlepsze jest ze ozil był ponoc lepszy od Andresa w statystykach ,smieszne ale piękny wynik ,VeB
0
Z całym szacunkim dla tego kto to wybierał ,ale Andres przegrał z nim ,szanujta się ,normalnie kretyństwo ,ale to nie jeden smiechw tym porownaniach ,
0
"Barça pielęgnuje i kultywuje inteligencję futbolu i czyni go czymś więcej niż tylko sportem kontaktowym ,,mądrość ,lubie go
0
Bale zdominuje tą pozycje na wiele lat ,a za sezon bedzie jeszcze lepszy niz roberto carlos w swych latach ,moze przesadzam ale co co robił z Maiconem to jest nie samowite ,
0
a ja mam na popołudniu kuca fuck
0
Sam bym prosił Guardiole aby został ,to był napastnik Barcelony i powinien nim zostać
0
Święta prawda w Interze grał bo nie miał kto go zastapić tu sie nie sprawdził i wiedział sam ze bedzie musiał odejsc ,jestes za słaby na to by grać w tym klubie
0
To powinobyc oczywiste ze kontrakt dla Alvesa jest czymś do nie negocjacji więc nie rozumiem czemu miałby go nie dostac ,jest najbardziej trafnym zawodnikiem przybyłym do Barcy
0
szkoda ale szkoda tez aby siedział na ławce ,
0
Ciekawe ile osób zamowiło tą ową koszulke
0
Barça i Javier są na siebie skazani ... to jest najlepsze zdanie
0
Fhero czy jak ty tam sie podajesz ,milcz jak dorosły mowi ,od zawsze mi nie pasował i to był nie potrzebny transfer bo Samuel był bardziej pozyteczny niz on ,a teraz spadaj wielki kibicu
0
niech spada ,od poczatku był zbedny
0
Trzy moze cztery sezony czekałem na ten transfer i wreszcie moge sie doczekac ,witaj na Camp Nou mam nadzieje ze nic sie nie zjebie
0
arashimaT
szczerze wez lepiej juz nic nie pisz bo jak to czytam to mam tylko jedno pytanie do ciebie
Ile widziałeś meczy z udziałem Messiego ze takie gówno gadasz ?
0
cymek
popatrz uwaznie a zobaczysz kto jest na zdjeciu
0
W takim tempie to juz niedługo bedzie na samym szczycie ,100 brameczek to nie jest az tak duzo ,a z taim atakiem jaki jest w tym sezonie to tylko miło bedzie podziwiac kazda bramke strzelona przez Messiego czy jakiegokolwiek piłkarza blaugrany ,