0

Kocham jak przewiduje wynik Barcy ,VeB !

0

Maxwell ,on nie może siedzieć na ławce to po pierwsze a po drugie Adriona jest za mało w piuszczany a szkoda bo śmiga po lewej ,zbędny transfer dla mnie ,VeB!

0

"Ludzie mogą myśleć, co chcą. Jeśli oddasz piłkę, Barcelona jest zdolna do każdego rezultatu''

0

Najlepsze jest ze ozil był ponoc lepszy od Andresa w statystykach ,smieszne ale piękny wynik ,VeB

0

Z całym szacunkim dla tego kto to wybierał ,ale Andres przegrał z nim ,szanujta się ,normalnie kretyństwo ,ale to nie jeden smiechw tym porownaniach ,

0

"Barça pielęgnuje i kultywuje inteligencję futbolu i czyni go czymś więcej niż tylko sportem kontaktowym ,,mądrość ,lubie go

0

Bale zdominuje tą pozycje na wiele lat ,a za sezon bedzie jeszcze lepszy niz roberto carlos w swych latach ,moze przesadzam ale co co robił z Maiconem to jest nie samowite ,

0

a ja mam na popołudniu kuca fuck

0

Sam bym prosił Guardiole aby został ,to był napastnik Barcelony i powinien nim zostać

0

Święta prawda w Interze grał bo nie miał kto go zastapić tu sie nie sprawdził i wiedział sam ze bedzie musiał odejsc ,jestes za słaby na to by grać w tym klubie

0

To powinobyc oczywiste ze kontrakt dla Alvesa jest czymś do nie negocjacji więc nie rozumiem czemu miałby go nie dostac ,jest najbardziej trafnym zawodnikiem przybyłym do Barcy

0

szkoda ale szkoda tez aby siedział na ławce ,

0

Ciekawe ile osób zamowiło tą ową koszulke

0

Barça i Javier są na siebie skazani ... to jest najlepsze zdanie

0

Fhero czy jak ty tam sie podajesz ,milcz jak dorosły mowi ,od zawsze mi nie pasował i to był nie potrzebny transfer bo Samuel był bardziej pozyteczny niz on ,a teraz spadaj wielki kibicu

0

niech spada ,od poczatku był zbedny

0

Trzy moze cztery sezony czekałem na ten transfer i wreszcie moge sie doczekac ,witaj na Camp Nou mam nadzieje ze nic sie nie zjebie

0

arashimaT

szczerze wez lepiej juz nic nie pisz bo jak to czytam to mam tylko jedno pytanie do ciebie

Ile widziałeś meczy z udziałem Messiego ze takie gówno gadasz ?

0

cymek

popatrz uwaznie a zobaczysz kto jest na zdjeciu

0

W takim tempie to juz niedługo bedzie na samym szczycie ,100 brameczek to nie jest az tak duzo ,a z taim atakiem jaki jest w tym sezonie to tylko miło bedzie podziwiac kazda bramke strzelona przez Messiego czy jakiegokolwiek piłkarza blaugrany ,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?