0

Niech władze Malagi posłuchają - Nie na sprzedaż !

0

może i się nie gwiżdze ale co wtedy ,kazdy może ciągnąć za koszulke i gwizdac sie nie powinno ,ja uwazam ze to jest słuszny karny ,przynajmniej teraz jak ktoś bd miał ciągnąć za koszulke w polu karnym to sobie przypomni ta sytuacje

0

to jest dobry przykład dla wszystkich tych którzy trzymają za koszulke ,trzymasz i ciągniesz to jest faul ,

0

jak ktoś bd mógł prosze o sms jak ktoś strzeli bramke
667942967
z góry dziękuje

0

To prawda ,to jest nasz stadion a Barca u siebie nie zagra słabo ,daje 2-0 dla nas ,tylko żałuje ze bd w pracy

0

Ja uwazam tak że jeżeli Barca już dochodzi z Neymarem to nie bd wydawać prawie (jak się nie myle 58mln) za Bale`a

0

tydzien temu jeszcze lekarze Milanu nie wiedza jak go wyleczyc i posyłają do Stanów a teraz nagle jest w 23-ce ,dziwne

0

to się mówi solidarność chłopaka ,ja tam go mile widze u nas

Toda La Fuerza Se Este Gol Es Para

0

a ostatnio Messi nie mógł trafić ,jaka metamorfoza i jak odrazu się zapomina o tym ,to jest dobry zwiastun

0

Operacja się napewno powiedzie ,jestem tego pewny ale i tak bd się modlił tego dnia ..przemo jest taka mozliwosc

0

to już nie bd taki sam mecz jak w grupie ,więc jeżeli Allegri tak sądzi to musi być naprawde zadowolony z meczu ,który jednak i tak powinni przegrać

0

nawet jak wyjaśnią to co to da ,teraz tylko pokonać ich na własnym boisku

0

i sprawiedliwość wygrała

0

myslałem ze się nie odwołają ,ale popieram to

0

z jednej strony nie ma co się nie zgodzić z tym whatis ,jednak real postawi na lige nawet jakby miał odpaść z ligi mistrzów ,narazie jest 8 pkt ,moim zdaniem 4 najbliższe mecze pokazą wszystko ,

0

brawo ,brawo ,hat-trick Leo Messi ,na spokoju powiedziane :D

0

kużwa tyle straconych bramek az nie moge w to uwierzyć ,

0

a ja go chce na lewej obronie i co bayern na to ?

0

Ja również sie nie moge z tym pogodzić bo jak w innym artykule mowiłem kocham go jako piłkarza i podziwiam za ostatnie mecze z realem ,grał super i tym wiekszy smutek mnie łapie ze znów musi z tą chorobą walczyć

0

Bayern wcale nie jest tak super jak można sobie pomyśleć ,fakt pokonaj Basel wysoko ale to nie zmienia faktu ze nie są w formie ,jak Chelsea chociaz tez zagrała super mecz ,Di Matteo moze okazac sie drugim Pepem ,takie moje odczucie

0

mi również się podoba jego gest ,jednak zachował się jak umie .
Eric życze powodzenia
VeB :*

0

wtorek czy środa jest mecz milan - barca ?

0

Pep się obawia meczu z milanem ,zobaczymy ,ogółem dobrze ze mamy rewanze u siebie

0

ja bym chciał spotkac sie z nimi juz teraz ,przy wygranej na spokojnie mozna by było podejsc do reszty meczu ,napewno nie chce sie z nimi spotkac w finale bo to bd tylko jeden mecz

0

ja bym jeszcze Alexisa wstrzymał z wpuszczeniem ,on jest jak dla mnie zajebiaszczy ,a teraz dałbym Tello pograć

0

ja uwazam ze po pierwszym sezonie nie ma co sie zbytnio napalać na niego ,poczekajmy tak jeszcze jeden może dwa sezony ,i wtedy się mozna odzywać

0

uwazam ze seydou jest graczem takim który jest nam co jak co potrzebny ,gra zbyt defensywnie ale jak mecz mu wyjdzie to nie jest do ruszenia ,

0

dokładnie ,po co takie tematy

0

z jednej strony nie można się z nim nie zgodzić ale z drugiej strony nie mogę pojąć że Pepa nie bd na Camp Nou

0

Pepe jak coś to pojdzie do Włoch ,choć moim zdaniem zostanie jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?