katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech władze Malagi posłuchają - Nie na sprzedaż !
0
może i się nie gwiżdze ale co wtedy ,kazdy może ciągnąć za koszulke i gwizdac sie nie powinno ,ja uwazam ze to jest słuszny karny ,przynajmniej teraz jak ktoś bd miał ciągnąć za koszulke w polu karnym to sobie przypomni ta sytuacje
0
to jest dobry przykład dla wszystkich tych którzy trzymają za koszulke ,trzymasz i ciągniesz to jest faul ,
0
jak ktoś bd mógł prosze o sms jak ktoś strzeli bramke
667942967
z góry dziękuje
0
To prawda ,to jest nasz stadion a Barca u siebie nie zagra słabo ,daje 2-0 dla nas ,tylko żałuje ze bd w pracy
0
Ja uwazam tak że jeżeli Barca już dochodzi z Neymarem to nie bd wydawać prawie (jak się nie myle 58mln) za Bale`a
0
tydzien temu jeszcze lekarze Milanu nie wiedza jak go wyleczyc i posyłają do Stanów a teraz nagle jest w 23-ce ,dziwne
0
to się mówi solidarność chłopaka ,ja tam go mile widze u nas
Toda La Fuerza Se Este Gol Es Para
0
a ostatnio Messi nie mógł trafić ,jaka metamorfoza i jak odrazu się zapomina o tym ,to jest dobry zwiastun
0
Operacja się napewno powiedzie ,jestem tego pewny ale i tak bd się modlił tego dnia ..przemo jest taka mozliwosc
0
to już nie bd taki sam mecz jak w grupie ,więc jeżeli Allegri tak sądzi to musi być naprawde zadowolony z meczu ,który jednak i tak powinni przegrać
0
nawet jak wyjaśnią to co to da ,teraz tylko pokonać ich na własnym boisku
0
i sprawiedliwość wygrała
0
myslałem ze się nie odwołają ,ale popieram to
0
z jednej strony nie ma co się nie zgodzić z tym whatis ,jednak real postawi na lige nawet jakby miał odpaść z ligi mistrzów ,narazie jest 8 pkt ,moim zdaniem 4 najbliższe mecze pokazą wszystko ,
0
brawo ,brawo ,hat-trick Leo Messi ,na spokoju powiedziane :D
0
kużwa tyle straconych bramek az nie moge w to uwierzyć ,
0
a ja go chce na lewej obronie i co bayern na to ?
0
Ja również sie nie moge z tym pogodzić bo jak w innym artykule mowiłem kocham go jako piłkarza i podziwiam za ostatnie mecze z realem ,grał super i tym wiekszy smutek mnie łapie ze znów musi z tą chorobą walczyć
0
Bayern wcale nie jest tak super jak można sobie pomyśleć ,fakt pokonaj Basel wysoko ale to nie zmienia faktu ze nie są w formie ,jak Chelsea chociaz tez zagrała super mecz ,Di Matteo moze okazac sie drugim Pepem ,takie moje odczucie
0
mi również się podoba jego gest ,jednak zachował się jak umie .
Eric życze powodzenia
VeB :*
0
wtorek czy środa jest mecz milan - barca ?
0
Pep się obawia meczu z milanem ,zobaczymy ,ogółem dobrze ze mamy rewanze u siebie
0
ja bym chciał spotkac sie z nimi juz teraz ,przy wygranej na spokojnie mozna by było podejsc do reszty meczu ,napewno nie chce sie z nimi spotkac w finale bo to bd tylko jeden mecz
0
ja bym jeszcze Alexisa wstrzymał z wpuszczeniem ,on jest jak dla mnie zajebiaszczy ,a teraz dałbym Tello pograć
0
ja uwazam ze po pierwszym sezonie nie ma co sie zbytnio napalać na niego ,poczekajmy tak jeszcze jeden może dwa sezony ,i wtedy się mozna odzywać
0
uwazam ze seydou jest graczem takim który jest nam co jak co potrzebny ,gra zbyt defensywnie ale jak mecz mu wyjdzie to nie jest do ruszenia ,
0
dokładnie ,po co takie tematy
0
z jednej strony nie można się z nim nie zgodzić ale z drugiej strony nie mogę pojąć że Pepa nie bd na Camp Nou
0
Pepe jak coś to pojdzie do Włoch ,choć moim zdaniem zostanie jednak