katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to teraz dajcie trzecią cześć :P
0
kazdy byłby zadowolony z tego przeciwnika ,
0
9.48zł na atl . co jak co ale kurs na który mozna dac spokojnie
0
Falcao byłby o tyle przydatny że mielibyśmy kolejny etap do rozwoju pod względem wrzutek ,tym nie zaskakujemy a tak by było jeszcze grożniej pod bramką rywala ,co daje wolniejsze boki ,Messi miałby również więcej miejsca ,ale jak czytam niektóre komentarze jest to jedno ale czy nadąży ze stylem Barcy ,zapewne się nie dowiem/y
0
kiedy druga czesc ?
0
i jeszcze Rio de Janeiro jest oburzone tym rekordem ,ponieważ twierdzą że Zico ma na koncie 89 goli strzelonych
0
strzel chociaz połowe goli głabie a może bedziesz dobrym piłkarzem ,bo dla mnie jesteś jednym wielkim zerem ,szkoda że nie może dostać tej wiadomości bo była by jeszcze dodatkowa notka w postaci mojej pięsci kierującej się do jego niewyparzonego ryja
0
jakoś uważam ich za słabego rywala ,ale z drugiej strony mogą zaskoczyć moje przewidywania ,na wzelki wypadek można ich ominąć
0
a wie ktoś dlaczego puścili hymn ?
0
kibicka Barcy jakich mało :D
0
Alexis jak bedzie grał to co umie to jeszcze wielu zmieni zdanie o nim - zostaje
Tello chlopak jest dobry ale musi dużo ćwiczyć - zostaje
Deulofeu może i talent ale do składu jeszcze za słaby ,ale też mało go widze jak gra więc nie mam zdania ,dla mnie niech też zostanie ewentualnie wypożyczenie na rok
0
niech ten PSG da mu spokoj ,niech chłop wyzdrowieje do końca ,a nie wykorzystują klauzuje ,kupią go i dadzą mu grać ,bzdura
0
dziś na mikołaja dostałem od dziewczyny książke o chłopcu który zawsze się spóżniał a dziś jest pierwszy ,sama książka nie byłaby dziwna tylko że wiem jakąś na zazdrość o Messiego :P
0
Gdy to zobaczyłem też miałem wrażenie że to bedzie cos powaznego ,na szczescie to nie jest to co myslałem ,
0
xaviego wzrok ,troche niemiły jak do kolegi :D
0
Kamil jednak jest moim faworytem
0
a ja chce ferrari testarosa
0
nie wiem kto minusuje wypowiedzi ,ale to chyba jakis jełop jest ,ludzie gadaja z sensem
0
Messiemu te newsy napewno ciażał po głowie ,bo napewno chciałby pobić ten rekord ,i co najgorsze to nie jest złe ale i nie jest dobre ,ma psychike mocną ? zobaczymy
0
Valdano wypowiada się zawsze jak zauważyłem sprawiedliwie i madrze ,jako były działać realu umie przyznać racje ,
0
9 goli to nie duzo ,
0
za bardzo go bronicie ,musi bardziej walczyć ,jako najlepszy piłkarz świata trzeba grać a ona teraz mało walczy ,każdy kto jest dobrym obserwatorem to to zauwazy
0
nasza gra teraz i tak nie zmieni stylu ,Celtic zagrał autobus ,ok widac było ale nie miał innej opcji ,strzelił dwa gole i wygrał ,gratulacje ,my jednak musimy zmienic te kółeczka ,czekam na nastepny mecz
0
goooooooooooool
0
smutek po prostu
0
to był błąd Waldesa nie Bartry
0
Messi ma chyba focha ,narazie nie gra po narodzinach
0
uwazam teraz Celtic nie zagra tak jak na CN ,nie będzie już tak bronić i wygrana będzie ,tak 1-3 by było miło
0
wczoraj grał niezbyt z Celtikiem tez grał niezbyt ,ale mam nadzieje ze to przejsciowe ,że myslał jeszcze o dziecku
0
spalony był i to jaki