0

ciekawe czy jakby Messi miał Lavezziego albo jakiegoś rodaka w przodzie by coś nie dało jeszcze ciekawszego

0

i tak już gra lepiej niż cały pobyt tam

0

jakbyś chociaż podał 2 inne nazwiska niz podałes to co innego ,byłby plus ale ibra i lewy (po cholere nam 4 napastnikow)

0

Bardzo pomógł mu Neymar ,widać ze lubią jakoś ze sobą grać

0

fakt :D

0

Też nie jestem jego idolem ,ale co racja to racja ,przydałby się (umie sie zastanawić ,powalczyc ciałem ,zgrać głową) ale czy uda mu się opanować styl Barcy ...Ale ta opcja jest realna z tego powodu że nie trzeba dużo płacić

0

a ty zostawiasz wpisy na fcbarca.com

0

Ale jednak Serqiego Roberto móglby wprowadzić :P ale ogólnie zgadzam się z Tobą

0

mi również :D

0

najwazniejsze aby poczatek nie nerwowy ,real nam pare razy atrzelil na poczatku

0

w ogOle po co cytować tego jegomościa ,czepianie jest do redakcji że pokazują newsy z Pepem a o nim już nie ma czepiania tylko pojazd ,olać tego pana i już

0

Carlo ,my tym bardziej nie gramy o 1 pkt

0

poważnie jego aż chce się słuchać w naszym wypadku czytać ,

0

pomysł dobry ,ale to nie jest piorytet ,ja nie wiem czemu ciągle skupienie się na ataku ,bramkarz + obrońca a napastnik to na ławe miał być raczej

0

zamist pisać to w nawiasie to już mogłes sprawdzić jak się pisze

0

Kto to jest Bejl ?

0

59 mln euro na dwa transfery ,płacić i kupować ich ,są potrzebni więc nie ma co ,Hummels i Courtois

0

albo przerwa albo 45 min ,jabym wolał aby jednak odpoczął lekko ,ale to ja

0

historia nie bd grała 9.10

0

bronił to fakt sam ten fakt gdzieś napisałem i dostałem pare minusów ale mniejsza z tym ,ale zobaczymy jak się zachowa w GD ,zapewne bliskie relacje już wtedy nie bd miały znaczenia i bd jednym z tych którzy mówią że robi teatrzyk

0

jego słowa po czasie dopiero stają się realne ,ale szanuję go za wypowiedzi

0

i teraz przyjęcie niepodległości i zmiana ligi na francuską i sprawdzimy VV

0

sam jestes burak ,poleciał za swoim

0

z lewuska huknął niczym Adriano ,podoba mi się

0

jak już coś to Barcy ,bo sam się zachowujesz jak gimbus

0

juz myslalem o tym nie wspomnął

0

Bardziej chodzi o to że Pep zablokował transfer Lewego i z stąd te plotki

0

polać mu ,dobrze prawi

0

Każdy strzela ,to cieszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?