katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
akurat nie piepszy a pisze prawde ,
0
a jak odejdzie to i VV się pokłóci z klubem podobnie jak JG i tyle bd z tych przyśpiewek
0
zostaw stadion w spokoju !!!
0
z tego co mi się wydaje to od 2 lat to kibice realu mówią że wygrają ,potem że teraz juz napewno wygrają
0
Neymar gol ,asysta udział przy dwóch bramkach ,jego lekkość gry sprawia dużą różnice ,Alexis czy Ney ,ja nie mam zdania
0
nawet i ,ale próbować można było choć z wrzutkami daniego to może nie chcieli :D
0
to wygląda jakby Barca dopiero co się dowiedziała że tak można też strzelać bramki ,Tito już powinień to wprowadzać
0
Akurat inaczej nie mógł powiedzieć ,ale ewidentnie było widać że jest to ''druga Barca'' tak klepiąc ,
0
remis tez nie byłby zły ,trudno grać stylem naszym efektownie z tak broniącą się drużyną ,rok temu udowodnili że u siebie są nieżli ,statystyki u siebie też nie wzieły się z palca
0
to zdjęcie już się parokrotnie pojawiało albo Zubi wie jak się ustawiać
0
Miki czasami te porównania sezonowe nie są dobrze ,raczej nie zajarzysz ale trudno
0
Jego wypowiedź o pozostaniu jest bardziej szczera niż niejednego hitu transferowego który mówił że zostanie a odszedł ,to jest dziecko barcelony
0
oszczedzaj się tam :P
0
no Rossell pokaz swoją prawdziwą twarz ,uczcisz zawodnika ?
0
to co robi sedzia w meczu elche - real woła o pomste do nieba
0
w sumie te 3 mecze pokazą czy Bartra się nadaje aby się nim interesować czy nie ,dużo ludzi jest za nim bo jest wychowankiem i ma uznanie ale to jest chyba idealny moment ,poczatek sezonu ,wstępne fazy ,ma okazje aby się w grać w ten sezon
0
wczorajsze pierwsze 45 min sprawiły że nie mogłem o nich zapomnieć do teraz ,taka perfekcyjna gra już dawno nie miała miejsca ,
0
to jest pierwszy płacz w tym sezonie za obrońcą
0
to jest totalna stara demolka u siebie wapniaka
0
a która druzyna by nie marzyła o nim ,i tak dziwne ze tylko dwie wymieniło sie teraz
0
valdes z madrzał na bramce ,podziw jest z kazdego meczu co raz wiekszy
0
fajnie by było jakby Ney coś ustrzelił ,
0
wiedziałem ze kiedyś taki news się pojawi ,oby to była plotka bo straciliśmy yaye a songa naprawde nawet nie sprawdzili jak należy a dałby radę
0
ok ,ale jak kupic kogoś
0
usunelem 4 pilkarzy ,mam troche pkt ale za chiny nie wiem jk kogos kupic aby uzupelnic sklad ,pomocy
0
daj sobie na gorze tłamacz na polski
0
fc barcelona
valdes
terry vidic hummels alaba
giggs kaka fernandinho
el sharaarawy mitrioglu ongenda
0
znam ten utwór i za cholere nie moge znalesc filmiku gdzie jest podaby utwor ,wiec tez sie podpisuje o tytuł
0
Pele ty narazie mu szkodzisz a nie pomagasz ,za bardzo chciałeś go wynieś na piedestał
0
jesli nawet ten sezon nie wygramy to dla mnie to nie bd nic złego ,wazne aby pracowac nad nowym stylem który wzmocni nas ,tata ma dobry pomysł na zespół ale wielu za nie wygranie ligi i lm uzna to za stracony sezon ,nastepny sezon juz bd mozna myslec na powazniej o tym