0

pierwsza tak długa kontuzja i oczywiscie u nas ,jak ten duet ma sie zgrac na najwazniejsze mecze jak jednego albo drugiego nie ma

0

a w niedziele Real przegra i taki bedzie finał :P

0

chodzi mi pod względów efektu ofensywnego a nie pod względem nazwisk ,jakby nie patrzeć dwa inne ataki ,i raczej mnie nie zrozumiesz ,bez spiny

0

mam nadzieje że jak Messi wróci to nie zgaśnie nam przez to Alexis ,jednak lepiej gra jak go nie ma ale jak uda im się połączyć siły to będzie magia z przodu ,a który atak był lepszy Ronaldinho-Eto`o-Henry czy Messi-Neymar-Alexis ?

0

w defensywie i tak bd mocni ,ja uważam że Arda mógłby dostać bo on robi dużą różnice

0

słowa komentatora z meczu :P

0

od pierwszej minuty nie zagra ,ma wejść w drugiej a z Atletico od pierwszej napewno

0

wywnioskowałeś to po 38 sekundach ?

0

cholerny figo :D

0

ja własnie teraz przeczytałem informacje że zmarł w szpitalu niestety

0

nagłówek zmienia się jak w kalejdoskopie ,jeszcze pół roku temu byłby inny ,drużyna staję się już drużyną o swojej taktyce ale maszynka do zdobywania pkt ,oby tak dajesz ,

0

Rekord Guardioli – 21 meczów z rzędu bez porażki
„Chciałbym wyrównać jego rekord, ale nieco inny – sześć pucharów w ciągu roku”.

też ci tego życze

0

słyszał ktoś ze Messi zamierza odejść latem z Barcelony ,wp.pl nie jest wiarygodny ale Francois Gallardo już jest a to on o tym mówi

0

Bartra bardzo dobrze graja jak dotąd

0

tak sobie pomyślałem że jeśli to jest mecz charytatywny to ktoś mógłby zaprosić jednak Ronaldo ,wpływy były by jeszcze większe ,wiem że to nie możliwe ale nigdy nie mów nigdy

0

ze co on nie robi :D

0

jeden Aquerro zrobi więcej efektu w ataku niż w/w w nawiasie panowie

0

Vidicovi konczy się kontrakt ,co sądzicie o takim pomyśle na obrone ?

0

zmienili zdjęcie już

0

troche zmieniła go ta rekonwalescencja

0

Tylko gdzie bd pózniej rotacja w pomocy jak niby Cesc ma grac na 9tce ,raz bd Cesc a raz Ney ,tak mi się zdaje i tutaj szansa dla Pedro i Tello

0

Leo już zapomniał o rywalizacji o Pichici i wszystko inne

0

i na początku nowego też

0

Xavi i Iniesta musza przypomniec sobie jak się gra prostopadłe piłki ,Neymar idealnie im wychodzi a ostatnio zapomnieli o tym ,

0

da rade ale musi wejść aby to pokazac ,

0

Chłopak musi grać niekiedy bo odejdzie jak Thiago

0

Valdes - Montoya Bartra Puyol Adriano ,Song Cesc Serqi Roberto , Pedro ,Messi Neymar(Tello)

0

pierwszy słabszy mecz mu się trafił od jakiegoś czasu

0

pomimo że Messi strzelił 2 gole to w wiekszości niestety nie wiedział co robić i to przykre ,jednak potrzebuje wiecej czasu niz myslałem ,ale Mascherano to jest klasa w sobie ,pewny ,stanowczy i nie do przejścia to jest gracz meczu dla mnie

0

i z tym i z tym ma przyjażne stosunki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?