katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pierwsza tak długa kontuzja i oczywiscie u nas ,jak ten duet ma sie zgrac na najwazniejsze mecze jak jednego albo drugiego nie ma
0
a w niedziele Real przegra i taki bedzie finał :P
0
chodzi mi pod względów efektu ofensywnego a nie pod względem nazwisk ,jakby nie patrzeć dwa inne ataki ,i raczej mnie nie zrozumiesz ,bez spiny
0
mam nadzieje że jak Messi wróci to nie zgaśnie nam przez to Alexis ,jednak lepiej gra jak go nie ma ale jak uda im się połączyć siły to będzie magia z przodu ,a który atak był lepszy Ronaldinho-Eto`o-Henry czy Messi-Neymar-Alexis ?
0
w defensywie i tak bd mocni ,ja uważam że Arda mógłby dostać bo on robi dużą różnice
0
słowa komentatora z meczu :P
0
od pierwszej minuty nie zagra ,ma wejść w drugiej a z Atletico od pierwszej napewno
0
wywnioskowałeś to po 38 sekundach ?
0
cholerny figo :D
0
ja własnie teraz przeczytałem informacje że zmarł w szpitalu niestety
0
nagłówek zmienia się jak w kalejdoskopie ,jeszcze pół roku temu byłby inny ,drużyna staję się już drużyną o swojej taktyce ale maszynka do zdobywania pkt ,oby tak dajesz ,
0
Rekord Guardioli – 21 meczów z rzędu bez porażki
„Chciałbym wyrównać jego rekord, ale nieco inny – sześć pucharów w ciągu roku”.
też ci tego życze
0
słyszał ktoś ze Messi zamierza odejść latem z Barcelony ,wp.pl nie jest wiarygodny ale Francois Gallardo już jest a to on o tym mówi
0
Bartra bardzo dobrze graja jak dotąd
0
tak sobie pomyślałem że jeśli to jest mecz charytatywny to ktoś mógłby zaprosić jednak Ronaldo ,wpływy były by jeszcze większe ,wiem że to nie możliwe ale nigdy nie mów nigdy
0
ze co on nie robi :D
0
jeden Aquerro zrobi więcej efektu w ataku niż w/w w nawiasie panowie
0
Vidicovi konczy się kontrakt ,co sądzicie o takim pomyśle na obrone ?
0
zmienili zdjęcie już
0
troche zmieniła go ta rekonwalescencja
0
Tylko gdzie bd pózniej rotacja w pomocy jak niby Cesc ma grac na 9tce ,raz bd Cesc a raz Ney ,tak mi się zdaje i tutaj szansa dla Pedro i Tello
0
Leo już zapomniał o rywalizacji o Pichici i wszystko inne
0
i na początku nowego też
0
Xavi i Iniesta musza przypomniec sobie jak się gra prostopadłe piłki ,Neymar idealnie im wychodzi a ostatnio zapomnieli o tym ,
0
da rade ale musi wejść aby to pokazac ,
0
Chłopak musi grać niekiedy bo odejdzie jak Thiago
0
Valdes - Montoya Bartra Puyol Adriano ,Song Cesc Serqi Roberto , Pedro ,Messi Neymar(Tello)
0
pierwszy słabszy mecz mu się trafił od jakiegoś czasu
0
pomimo że Messi strzelił 2 gole to w wiekszości niestety nie wiedział co robić i to przykre ,jednak potrzebuje wiecej czasu niz myslałem ,ale Mascherano to jest klasa w sobie ,pewny ,stanowczy i nie do przejścia to jest gracz meczu dla mnie
0
i z tym i z tym ma przyjażne stosunki :)