0

ja chce rel ,mamy rachunki do wyrównania z nimi

0

niestety musialem isc do pracy obejrzalem zaledwie 35 min meczu ,pracy oszalelem z wyniku ,taki mecz przegapic ,

0

Messi !

0

wlasnie barca ma jeden minus ze jak wygrywa ze ''słabszymi'' to zdaza sie sie zamiast wygrac remisują i traca glupio punkty ,oby teraz strzelili druga

0

to jest dobra zmiana akurat ,Thiago jako pierwszy rozgrywający - nie wychodzi mu

0

zła zmiana ,Villa powinien grac

0

jesli przejdzie Neymar i Luiz to naprawde bedął dobre transfery

0

jak David już się w czuje w mecz ,to odrazu kontuzja ,noż kur warszawa nie hoduje

0

Oier jednak nie tak pewny a ja uwazam aby z Pepem zagadali i wymiane Valdes - Neuer ,

0

w poprzednim sezonie mowilem ze mou zniszczy real a teraz smieszy mnie jak kibice realu go nie chca bo niszczy ich klub kochany ,prawda jest taka dopoki były wyniki dopoty był nietykalny a teraz sądze że Mou czepiajać się Casillasa chce jakos wplynać na reprezentacje Hiszpani aby tak były jakies problemy

0

musimy wygrac ten mecz ,real jest oslabiony i to jest jeszcze dodatkowy plus

0

niech idzie do bayernu ,ja tam neurera bym przyjął chętnie

0

Cały czas ALexisa bronie bo wiem że jak się odblokuje to bedzie super ,ale jednak te niektore jego pudla juz zaczynają irytować ,ale widac ze ma duze popatrcie i tylko pozostaje czekac az sie odblokuje

0

Jonathana dos Santosa za to co przeczytałem chce aby został ,to jest piłkarz ktory tymi słowami przekonał mnie że chce grać w Barcelonie i ja chce go

0

cały rok odkładają wypłate nie zapewni mi wygranej ,taniej jest pojechać do Barcelony i na jakimś treningu wyrywać autografy

0

nie ma Messiego ,jest Villa i Alexis .dobrze dobrze

0

la liga i tak wygra ,jest 6 hiszpanów a reszta graczy dobrze rozumie system grania więc bez problemu by się do niego dopasowali

0

zwariował ,po prostu zwariowiał

0

mogą miec pierwsze miejsce ale o mistrzowstwie decyduja play-offy

0

jaki malutki :D

0

droga redakcjo proszę o nie dawanie żadnego artykuły z tym jegomościem ,bo jak widze jego facjate to ąz chce klnąć ,dziękkuje

0

przyjadą w święto trzech króli jak Król jest tylko jeden :P

0

10 min samych bramek :D

0

kibicnoznej
wyp..... stad ,wez ktos go z banuj dozywotnie

0

mimo że go bardzo lubie uważam ,ze nie uda mu się strzelić gola ,jeśli się pomyle ,zwróce mu honor

0

45 mln za klauzure to nikt nie da ,a i tak wiem że zostanie więc tylko czekam na 1wszy mecz jego

0

0

ten koleszka juz wogole został znaleziony w sieci i niedlugo bd opublikowane jego zdjecie i jakis podpis o tym debilu ma byc,

0

trenerem teraz bd asystent Tito ,więc skonczcie juz o Pepie ,teraz w czwartek trzeba (ja to zrobie napewno) pomodle się o udaną operacje ,

0

nie no w sumie mozna go w puszcza aby pograł troche ,ale co do realu to nikt się nie zgodzi ,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?