katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja chce rel ,mamy rachunki do wyrównania z nimi
0
niestety musialem isc do pracy obejrzalem zaledwie 35 min meczu ,pracy oszalelem z wyniku ,taki mecz przegapic ,
0
Messi !
0
wlasnie barca ma jeden minus ze jak wygrywa ze ''słabszymi'' to zdaza sie sie zamiast wygrac remisują i traca glupio punkty ,oby teraz strzelili druga
0
to jest dobra zmiana akurat ,Thiago jako pierwszy rozgrywający - nie wychodzi mu
0
zła zmiana ,Villa powinien grac
0
jesli przejdzie Neymar i Luiz to naprawde bedął dobre transfery
0
jak David już się w czuje w mecz ,to odrazu kontuzja ,noż kur warszawa nie hoduje
0
Oier jednak nie tak pewny a ja uwazam aby z Pepem zagadali i wymiane Valdes - Neuer ,
0
w poprzednim sezonie mowilem ze mou zniszczy real a teraz smieszy mnie jak kibice realu go nie chca bo niszczy ich klub kochany ,prawda jest taka dopoki były wyniki dopoty był nietykalny a teraz sądze że Mou czepiajać się Casillasa chce jakos wplynać na reprezentacje Hiszpani aby tak były jakies problemy
0
musimy wygrac ten mecz ,real jest oslabiony i to jest jeszcze dodatkowy plus
0
niech idzie do bayernu ,ja tam neurera bym przyjął chętnie
0
Cały czas ALexisa bronie bo wiem że jak się odblokuje to bedzie super ,ale jednak te niektore jego pudla juz zaczynają irytować ,ale widac ze ma duze popatrcie i tylko pozostaje czekac az sie odblokuje
0
Jonathana dos Santosa za to co przeczytałem chce aby został ,to jest piłkarz ktory tymi słowami przekonał mnie że chce grać w Barcelonie i ja chce go
0
cały rok odkładają wypłate nie zapewni mi wygranej ,taniej jest pojechać do Barcelony i na jakimś treningu wyrywać autografy
0
nie ma Messiego ,jest Villa i Alexis .dobrze dobrze
0
la liga i tak wygra ,jest 6 hiszpanów a reszta graczy dobrze rozumie system grania więc bez problemu by się do niego dopasowali
0
zwariował ,po prostu zwariowiał
0
mogą miec pierwsze miejsce ale o mistrzowstwie decyduja play-offy
0
jaki malutki :D
0
droga redakcjo proszę o nie dawanie żadnego artykuły z tym jegomościem ,bo jak widze jego facjate to ąz chce klnąć ,dziękkuje
0
przyjadą w święto trzech króli jak Król jest tylko jeden :P
0
10 min samych bramek :D
0
kibicnoznej
wyp..... stad ,wez ktos go z banuj dozywotnie
0
mimo że go bardzo lubie uważam ,ze nie uda mu się strzelić gola ,jeśli się pomyle ,zwróce mu honor
0
45 mln za klauzure to nikt nie da ,a i tak wiem że zostanie więc tylko czekam na 1wszy mecz jego
0
0
ten koleszka juz wogole został znaleziony w sieci i niedlugo bd opublikowane jego zdjecie i jakis podpis o tym debilu ma byc,
0
trenerem teraz bd asystent Tito ,więc skonczcie juz o Pepie ,teraz w czwartek trzeba (ja to zrobie napewno) pomodle się o udaną operacje ,
0
nie no w sumie mozna go w puszcza aby pograł troche ,ale co do realu to nikt się nie zgodzi ,