katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea nie złozyło narazie oferty za Falcao
0
Co do Barcy 158 ,i jego posta ,oglądałem kiedyś film w tv o tym i ten jasnowidz się wypowiadał ale uwazam ze to się nie wydarzy
0
dobre transfery
0
grupa nie jest zła ale wiadomo ,szacunek do rywala jest ,ja mam nadzieje ze messi to wykorzysta i kolejny tytuł króla strzelców LM bd jego ,to by było nieprawdopodobne ,tyle razy z rzedu
0
ja tez jestem za tym aby BVB było z nami przynajmniej mecze bd transmitowane w TV
0
uważam ,ze w tym meczu powinien zagrać Masche i Villa (o ile ten drugi jest gotów na gre od pierwszej minuty ) Pedro ma forme i w drugiej połowie może poszarpać na boku
0
ale po komentarz widać ze chłopak jest lubiany przez cule
0
gol będzie i to na pewno ,tam zawsze strzelamy i zawsze strzelać będzięmy
0
Jestem bardzo zdziwiony ale się bardzo tez ciesze bo lubie go ,życze mu powodzenia
0
a Barcelona i wszyscy za Barceloną chcą aby Villa został
0
no i my mamy go na 5 lat
0
jak kazdy popieram ,Affellay musi zostać
0
ja tez jestem zawiedziony ze ibiego nie ma
0
tvp sport ,to jest kanał na którym bd oglądał zwycięstwo Blaugrany
0
plotka i nie ma mowy
0
plus jest taki że mimo że to towarzyskie ale mamy okazj grać karne z dobrą druzyną ,to może być przydatne na ten sezon
0
tez jestem za tym ze został ,
0
tak czy siak wystawić rezerwe ,mamy prawo a dokładnie sztab barcy wystawić na mecz skład jaki chce(my)
0
Takiego gracza mieć za free to az szkoda nie wziasc ,choć mam jakies małe wahania to i tak to jest Robin Van Persi ,
0
nie robmy z Barcy realu
0
nie
0
Witam Ciebie Tito ,kłaniając się naszemu trenerowi i życząć wielu sukcesów
0
Trudny wybór ale ja bym nie sprzedawał Tello ,jest szybki młody i pokazał już na co go stać ,nie dostana za niego dużo a on się szybko rozwinie i bd pozniej wart wiele więcej
0
najlepsze jest to z teraz kazdy oszolom z realu mysli ze barca bd gorsza jak nie bd Pepa ,a prawda jest taka ze barca tak czy siak bd silna z Tito poniewaz on i Pep mają taką samą filozofie gry ,zmiany bd wiadome alenie az takie ,więc styl i siła bd taka sama a po wzmocnieniach bd jecze lepiejs
0
ja uwazam ze suarez byłby super transferem ale jednak te jego wybryki nie pasuja do nas ,ale jak powiem byłby dobrym wzmocnieniem
0
naszczescie krotko ale finał odpada i to wielka strata
0
Dziekuje Mister za wszystkie emocje i za te chwile radości które dałeś mi podczas tych 4 lat ,
0
haha boas ,dobre jaja ,ja bym nawet LOewa widział
0
Najgorszy dzień w tym roku
0
nie no to chyba żart jakiś