0

Chelsea nie złozyło narazie oferty za Falcao

0

Co do Barcy 158 ,i jego posta ,oglądałem kiedyś film w tv o tym i ten jasnowidz się wypowiadał ale uwazam ze to się nie wydarzy

0

dobre transfery

0

grupa nie jest zła ale wiadomo ,szacunek do rywala jest ,ja mam nadzieje ze messi to wykorzysta i kolejny tytuł króla strzelców LM bd jego ,to by było nieprawdopodobne ,tyle razy z rzedu

0

ja tez jestem za tym aby BVB było z nami przynajmniej mecze bd transmitowane w TV

0

uważam ,ze w tym meczu powinien zagrać Masche i Villa (o ile ten drugi jest gotów na gre od pierwszej minuty ) Pedro ma forme i w drugiej połowie może poszarpać na boku

0

ale po komentarz widać ze chłopak jest lubiany przez cule

0

gol będzie i to na pewno ,tam zawsze strzelamy i zawsze strzelać będzięmy

0

Jestem bardzo zdziwiony ale się bardzo tez ciesze bo lubie go ,życze mu powodzenia

0

a Barcelona i wszyscy za Barceloną chcą aby Villa został

0

no i my mamy go na 5 lat

0

jak kazdy popieram ,Affellay musi zostać

0

ja tez jestem zawiedziony ze ibiego nie ma

0

tvp sport ,to jest kanał na którym bd oglądał zwycięstwo Blaugrany

0

plotka i nie ma mowy

0

plus jest taki że mimo że to towarzyskie ale mamy okazj grać karne z dobrą druzyną ,to może być przydatne na ten sezon

0

tez jestem za tym ze został ,

0

tak czy siak wystawić rezerwe ,mamy prawo a dokładnie sztab barcy wystawić na mecz skład jaki chce(my)

0

Takiego gracza mieć za free to az szkoda nie wziasc ,choć mam jakies małe wahania to i tak to jest Robin Van Persi ,

0

nie robmy z Barcy realu

0

nie

0

Witam Ciebie Tito ,kłaniając się naszemu trenerowi i życząć wielu sukcesów

0

Trudny wybór ale ja bym nie sprzedawał Tello ,jest szybki młody i pokazał już na co go stać ,nie dostana za niego dużo a on się szybko rozwinie i bd pozniej wart wiele więcej

0

najlepsze jest to z teraz kazdy oszolom z realu mysli ze barca bd gorsza jak nie bd Pepa ,a prawda jest taka ze barca tak czy siak bd silna z Tito poniewaz on i Pep mają taką samą filozofie gry ,zmiany bd wiadome alenie az takie ,więc styl i siła bd taka sama a po wzmocnieniach bd jecze lepiejs

0

ja uwazam ze suarez byłby super transferem ale jednak te jego wybryki nie pasuja do nas ,ale jak powiem byłby dobrym wzmocnieniem

0

naszczescie krotko ale finał odpada i to wielka strata

0

Dziekuje Mister za wszystkie emocje i za te chwile radości które dałeś mi podczas tych 4 lat ,

0

haha boas ,dobre jaja ,ja bym nawet LOewa widział

0

Najgorszy dzień w tym roku

0

nie no to chyba żart jakiś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?