0

Thiago strzelil gola włochą na 2;1 i postanowi odejsc aby grac

0

slaby nie slaby ,obronca dobry i prawdopodobnie jedyna realna opcja aby w tym sezonie nowym jakis obronca doszedl

0

czemu nie ktorzy nie moga wkoncu zrozumiec ze hummels nie dojdzie do nas ,Luis to tez zbyt wysokie progi ,teraz musimy znalesc jakiegokolwiek obronce ktory by nas wzmocnil ,wiedzac ze Koscielny moze odejsc (bo wiadomo czemu) Barca mogłaby się o niego postarac

0

wiec po co takie newsy ,juz jest postanowione ze nie odchodzi ,nas nie stac na niego i koniec tematu

0

na youtubie

0

znowu to samo ,jak chłopak ma szalej po bokach jak ciagle to samo ,oby ostatni raz

0

dokładnie jeśłi maja kupić obronce aby mieć sposob u kibicow to niech nie marnują chłopa

0

oni zawsze sie interesuja tym kim barca ,dziwne

0

a piłkarze Barcy nie mają milionów na koncie ,

0

przynajmniej dadza u zjesc ,nie bd na tym załowac chociaz

0

i tutaj trzeba sie zgodzic ,ale powtarzał to od dawna a i tak sie nic nie zmieni

0

Poważnie niech usunął ten zarzad bo niedługo Z Barcy nic nie zostanie ,

0

a wyjdzie tak zw nikogo nie kupia

0

na bramke już bym dał Oiera

0

15 mln albo spadać

0

tez to wlasnie przeczytalem ale mam nadzieje ze to bujda

0

tych fizjoterapeutow to wszystkich wywalic jezeli takie cos sie dzieje ,

0

Tito powinien przestac ciagle pochlebiac innym druzyna a pokazac jakis pazur

0

ten zawodnik mi się bardzo podoba ale prawda jest taka że BvB nie pozwoli sobie aby wszyscy piłkarze teraz odeszli ,klub jest chyba najbardziej obserwowany przez wszystkie kluby i każdy piłkarz ma jakieś zainteresowania ,nawet ciężko będzie Hummelsa wyciągnąć

0

po pierwsze to Pique sprzedać ,niestety ten sezon to potwierdza ,Alvesa też bym już sprzedał ale my musimy kupić obronce a nie go sprzedawać ...Pedro nie pójdzie bo ma jakieś zaufanie a jest nie potrzebny ...Ville ja bym osobiscie zostawił i u mnie by grał co mecz ale trzeba świeżej krwi ,na ten sezon mógłby zostać

0

„Dziś Messi zagrał na pozycji fałszywego Messiego”. kuzwa nie moge wytrzymac ze smiechu :D

0

piobyd1

chlopie co ty pierd... ,człowieku zobacz jak pep zesiwiał przez te 4 lata ,chłopie za to co dokonał nie masz prawa tak mówić jako kibic (fan) ,jesteś zwwykłym sezonowcem i teraz cokolwiek nie powiesz na mój temat i tego conapisałem będzie dla mnie nie wartościowe

0

przynajmniej pierwszy mecz na wyjezdzie ,nie jest zle

0

bardzo mnie denerwuje jak ludzie mowia ze były dwa remisy i powinna byc dogrywka i ze trzeba zmienic przepisy

0

i tak zapewne zagra ,erka psychologiczna przemd mecze

0

moze nie cała ale połowa ,

0

ja w szpitalu na rekonstrukcji kolana i messi ma kontuzje ,olaboga ,why ,jeszcze masche

0

ciekawe jak wyglądało zejście ,podali ręce czy nie

0

najlepij niech pół składu kupią odrazu

0

PSG jest bardzo dobrze kupionym zespołem jak coś ,uważam że Barca wygra bo gra lepiej drużyną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?