katalonia1987
Dołączył/a: sierpień 2010
W-ch
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak jak mówiłem real zdobedzie nastepny tytuł znow wygrywając nastepne okno transferowe ,
0
Lepszy Bayern Pepa niż smerfy Jose ,druga połowa dogrywki niesamowity napór
0
Fcb
Juve
Galata
Celtic
0
dobrze gada ,polać mu
0
napewno bd milan z nami ,jak tradycja to tradycja
0
nawet za 30 mln niech go oddadzą
0
akurat Montoya to jest bardzo dobry i pewny zmiennik ,dobry w ataku i niezły w obronie ,zostaje
0
całkowicie popieram słowa Taty ,real nie ma wstydu a i tak sądze że tym nie osiągnął sukcesu
0
szczerze zalosniejszy juz jest pedro
0
ale skur.. kłamie ,ślepy by to zauważył że chodziło o jedno ,
0
a ty się pRZypodobaj nam i się zamknij
0
oby tak było rzeczywiscie ,ale to był dopiero pierwszy mecz sezonu ,meczwyszedł ale trzeba te sily na caly sezon zaoszczedzic ,wiec nie szalec tam z taka podnietą ze juz wszystko wrocilo
0
de sciglio
0
zajebiscie,dopiero co dołaczyłem i zaraz wypadne z socios :(
0
tak naprawde piłkarze Bayernu nie umieją grać stylem jakim on się nauczył w Hiszpanii i to ich boli
0
pare razy miał pustke w głowie :P
0
a może właśnie sprzeda nam za tanio a Pepowi nie sprzeda
0
no poj,,,, ich normalnie
0
Prawdopodobnie Guardiola chce go do Bayernu sprowadzić
0
Będzie nasz :D
0
Bayern pokazał że ma forme ,nie wiem jak Barca z tym aspektem ,ale chyba od ostaniego meczu nie zmieniło się zbyt dużo
0
A czego Ty się spodziewałeś ,będziemy w tym ezonie płakać w obronie
0
niech da ,oni i tak zostanął
0
oby tylko się nie okazało że na tych graczy co czeka oni nie odeszli do innych klubów ,bo by nam pecha przynosił
0
to jest oczywiste ,on wie ze Silva do nas nie dojdzie to nam napewno nie pomoże z Davidem albo Ivanoviciem ,więc problem z obroną bd się ciągnał bo nawet chyba że szukają nikogo poza tą dwójka ,
0
akurat się zgodze z Tobą ,
0
powinien nie powinien , Barce nie stać na obrońce tej klasy więc po kiego grzyba jakieś błagalne w jego stronę ,za dużo wydali na Neymara i teraz muszą ściagnąć kogoś innego ,pół roku niekończącej się noweli o piłkarza który i tak dopiero jeden sezon gra w PSG ,nie będzie Thiago ani Luiza ani nikogo
0
Czyżby żaden klub nie chciał VV ,za darmo go wezmą ale za kase już nie
0
Jeśli Benzemie i Riberiemu ma się upiec to Messi też nie powinien się bać
0
tonący brzytwy się chwyta