0

tak jak mówiłem real zdobedzie nastepny tytuł znow wygrywając nastepne okno transferowe ,

0

Lepszy Bayern Pepa niż smerfy Jose ,druga połowa dogrywki niesamowity napór

0

Fcb
Juve
Galata
Celtic

0

dobrze gada ,polać mu

0

napewno bd milan z nami ,jak tradycja to tradycja

0

nawet za 30 mln niech go oddadzą

0

akurat Montoya to jest bardzo dobry i pewny zmiennik ,dobry w ataku i niezły w obronie ,zostaje

0

całkowicie popieram słowa Taty ,real nie ma wstydu a i tak sądze że tym nie osiągnął sukcesu

0

szczerze zalosniejszy juz jest pedro

0

ale skur.. kłamie ,ślepy by to zauważył że chodziło o jedno ,

0

a ty się pRZypodobaj nam i się zamknij

0

oby tak było rzeczywiscie ,ale to był dopiero pierwszy mecz sezonu ,meczwyszedł ale trzeba te sily na caly sezon zaoszczedzic ,wiec nie szalec tam z taka podnietą ze juz wszystko wrocilo

0

de sciglio

0

zajebiscie,dopiero co dołaczyłem i zaraz wypadne z socios :(

0

tak naprawde piłkarze Bayernu nie umieją grać stylem jakim on się nauczył w Hiszpanii i to ich boli

0

pare razy miał pustke w głowie :P

0

a może właśnie sprzeda nam za tanio a Pepowi nie sprzeda

0

no poj,,,, ich normalnie

0

Prawdopodobnie Guardiola chce go do Bayernu sprowadzić

0

Będzie nasz :D

0

Bayern pokazał że ma forme ,nie wiem jak Barca z tym aspektem ,ale chyba od ostaniego meczu nie zmieniło się zbyt dużo

0

A czego Ty się spodziewałeś ,będziemy w tym ezonie płakać w obronie

0

niech da ,oni i tak zostanął

0

oby tylko się nie okazało że na tych graczy co czeka oni nie odeszli do innych klubów ,bo by nam pecha przynosił

0

to jest oczywiste ,on wie ze Silva do nas nie dojdzie to nam napewno nie pomoże z Davidem albo Ivanoviciem ,więc problem z obroną bd się ciągnał bo nawet chyba że szukają nikogo poza tą dwójka ,

0

akurat się zgodze z Tobą ,

0

powinien nie powinien , Barce nie stać na obrońce tej klasy więc po kiego grzyba jakieś błagalne w jego stronę ,za dużo wydali na Neymara i teraz muszą ściagnąć kogoś innego ,pół roku niekończącej się noweli o piłkarza który i tak dopiero jeden sezon gra w PSG ,nie będzie Thiago ani Luiza ani nikogo

0

Czyżby żaden klub nie chciał VV ,za darmo go wezmą ale za kase już nie

0

Jeśli Benzemie i Riberiemu ma się upiec to Messi też nie powinien się bać

0

tonący brzytwy się chwyta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?