kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo elektryczni dzisiaj wszyscy a środek obrony w szczególności.
0
@Katalończyk 99 dobrze że nie był ty to chart afgański.
0
Ale orze po boguckim i snusie.
0
Irytująco dziś gra Yamal.
3
W końcu nie upiekło się Rudigerowi i Realowi.
1
Kibolska patologia https://weszlo.com/rozmowa-pod-plotem-w-szczecinie-kibol-grozil-pilkarzom-pogoni/
0
@Criss18Barca mi wyszło 65 lat przez Hotel California The Eagels oraz Joy Division.
0
Jpdl kolejny po Lewym
0
Sciągaj tego partacznika.
0
Lubię jak zawodnicy w polu karnym zamiast próbować wślizgiem przeciąć podanie to zatrzymują się albo stoją jak widły w gnoju.
0
Qrwa te przyjęcia lewego ostatnimi czasy to qźwa jakaś b klasa
0
@kuz chamski i bezsensowny faul.
0
Miszczunio, na kopacza w rugby jak znalazł.
4
@D10SLEO dorosły człowiek a zachowanie jak dzieciaka z podstawówki. A po drugie tu śmieszne komentarze z tej sytuacji i z tego zawodnika i jego nosa itp a jak by wasze dziecko to spotkało i przychodziło dzień w dzień z płaczem bo takie debile jak evardsen itp wyśmiewają się z jego przypadłości. Jpdl.
0
Dejong ty bany d...lu
1
@Marjando marnuje 100% okazję i co przyjęcie to strata.
0
Lewy, Ferran i Yamal plus kolekcjoner czerwonych kartek w LM plus paralityk Kounde i przepis na wygraną gotowy.
0
@Aragorn33 zespół z Gliwic 4 q..y i kaczyński kibic.
7
Lewy ostatnio przyjęcia piłki poziom b klasy
3
@turhiay tu oprawa patriotyczna tam dilerka. Z tymi kibolami i ich patriotyzmem to tak jak z katolicyzmem i ślubem kurskiego.
1
To chyba zemsta za rozbicie kolejnej narkotykowej bandy kiboli.
1
To Bosak i konfa się popisałyhttps://www.fakt.pl/polityka/skazaniec-na-marszu-niepodleglosci-sedzia-tk-zapowiada-jego-obecnosc/b2xg5gq
0
@SelloutCrowd technologicznie tak wolnościowe chyba nie.
1
@Bykunn szkoda że zapomnieli napisać PS4 i gierki nie zastąpia ci dziecka.
1
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys prawda koli w oczy.
0
@kosiarz92 tak jak i przemówienie batyra vel Nawrocki.
1
Komentarz usunięty
0
"Będzie z nami tak długo, jak uznamy to za stosowne" fajne traktowanie zawodnika.
0
@Czyhrynski domy można stawiać na kontuzje zawodnika realu po ostatnim meczu przed kadrą.