0

@CLS63AMG Zandberg gość co rządzi tylko gadką.

0

@draxidox po parkowaniu na parkingach ogólnodostępnych jak na swoim polu to drugi rak kierowców-idiotow.

1

@draxidox to tak jak PKN z der safe najpierw 3 weta a później na konferencji jaka ta pożyczka fajna.

0

Ale ode...........ł

0

@RosjaninBut odezwał się pierwszy hejter i szczujnia pseudo dziennikarska.

0

@dasouzar11 jedno jest pewnie nie ma ich już w KO i na pewno nie będzie ich na listach do sejmu czy samorządów. Co innego mejza czy szmatecki itp byle by w Tuska i KO walili a miejsce na listach już na nich czeka.

0

@dasouzar11 ale co, to Tusk, Kierwa itp tam uczestniczyli albo brali czynny udział. Czy oni maja ich prowadzić jak małe dzieci za rękę przez świat polityki i władzy. Patrząc tak to już cały kk i nie tylko powinien być rozwiązany.

0

0

@aspr1me mają i pamięciówke lecą.

0

@KrisVEB81 sędzia kapitalny?

0

@Xaviball kolejny , on nawet dał wolnego jak francuz nadepnął swojego bramkarza.

1

Jakieś nowe standardy w "stemplach".

3

@Roobo nie jak te kukizy z kkp w ruskiej ambasadadzie podłogę lizać.

1

@macio_944 ależ to są ruskie kukizy. Jip.

0

@draxidox zandberg nie jest tam by rządzić tylko żeby być i walić w bęben ko ew pisu i konfy i kukizow od brauna.
A co do odsunięcia Tuska tak brakuje mi w sejmie reasumpcji, bez żadnego trybu itp. fikołkow pisu i tych ich niekończących sie konferencji ministrów. A juz widzę jak prezes wymlaszcze że dzban oze-sroze to najlepszejszy premier jaki przydarzył się Polsce od miliona lat.

0

@tbas no wiesz dało radę wcisnąć ją do sejmu to i na pierwszą linię frontu z prawdziwymi patriotami z ław poselskich też można ją wcisnąć.

1

@tbas razem z zoną w pakiecie. Tak jak w sejmie.

2

@Cochise uuu, panie już tam w episkopacie mają cię na celowniku i egzorcysta jest już w drodze do Cię ????????.

1

@Colon
GEORGE BENSON – „Take Five" no kozackie wykonanie. Super.

1

Dla wszystkich których boli kolano (mocne i straszne)
https://www.facebook.com/share/v/1KKvQkrZwm/

1

Jonas atak na 7 km przed metą .

0

@kubix05 szkoda Afy genialny muzyk " i tu już nie ma nic do stracenia".

1

@kubix05 Zbigniew Cybulski aktorski przekot.

0

@PatrychoO slaby występ ale tekst utworu do niech żyje bal niezły.

2

Kryszak; Niech żyje Trump, ziemię już ma tylko niebios mu potrzeba.

3

@Konradowskyy mam nadzieję że ta tvrusspublika hejtowa wywali się na ten tłusty ryj ssakiewicza.

0

@Rupert_Haubica gorzej jak zacznie wsadzać palce w oko komuś ze sztabu FCB.

0

@Colon lubię SNL ale Maria Awaria wygrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?