kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLS63AMG Zandberg gość co rządzi tylko gadką.
0
@draxidox po parkowaniu na parkingach ogólnodostępnych jak na swoim polu to drugi rak kierowców-idiotow.
1
@draxidox to tak jak PKN z der safe najpierw 3 weta a później na konferencji jaka ta pożyczka fajna.
0
Ale ode...........ł
0
@RosjaninBut odezwał się pierwszy hejter i szczujnia pseudo dziennikarska.
0
@dasouzar11 jedno jest pewnie nie ma ich już w KO i na pewno nie będzie ich na listach do sejmu czy samorządów. Co innego mejza czy szmatecki itp byle by w Tuska i KO walili a miejsce na listach już na nich czeka.
0
@dasouzar11 ale co, to Tusk, Kierwa itp tam uczestniczyli albo brali czynny udział. Czy oni maja ich prowadzić jak małe dzieci za rękę przez świat polityki i władzy. Patrząc tak to już cały kk i nie tylko powinien być rozwiązany.
0
Upsss
https://www.facebook.com/share/r/1bQTQiWteB/
0
@aspr1me mają i pamięciówke lecą.
0
@KrisVEB81 sędzia kapitalny?
0
@Xaviball kolejny , on nawet dał wolnego jak francuz nadepnął swojego bramkarza.
1
Jakieś nowe standardy w "stemplach".
3
@Roobo nie jak te kukizy z kkp w ruskiej ambasadadzie podłogę lizać.
1
@macio_944 ależ to są ruskie kukizy. Jip.
0
@draxidox zandberg nie jest tam by rządzić tylko żeby być i walić w bęben ko ew pisu i konfy i kukizow od brauna.
A co do odsunięcia Tuska tak brakuje mi w sejmie reasumpcji, bez żadnego trybu itp. fikołkow pisu i tych ich niekończących sie konferencji ministrów. A juz widzę jak prezes wymlaszcze że dzban oze-sroze to najlepszejszy premier jaki przydarzył się Polsce od miliona lat.
3
konferencja korony ruskiej brauna
https://wiadomosci.wp.pl/politycy-zwiazani-z-braunem-na-przyjeciu-w-ambasadzie-rosji-7296278438152224a
0
@tbas no wiesz dało radę wcisnąć ją do sejmu to i na pierwszą linię frontu z prawdziwymi patriotami z ław poselskich też można ją wcisnąć.
1
@tbas razem z zoną w pakiecie. Tak jak w sejmie.
2
@Cochise uuu, panie już tam w episkopacie mają cię na celowniku i egzorcysta jest już w drodze do Cię ????????.
1
@Colon
GEORGE BENSON – „Take Five" no kozackie wykonanie. Super.
1
Dla wszystkich których boli kolano (mocne i straszne)
https://www.facebook.com/share/v/1KKvQkrZwm/
1
Jonas atak na 7 km przed metą .
0
@kubix05 szkoda Afy genialny muzyk " i tu już nie ma nic do stracenia".
0
@Kapitan hawk https://www.tekstowo.pl/faust/zanim-sie-obudze
1
@kubix05 Zbigniew Cybulski aktorski przekot.
0
@PatrychoO slaby występ ale tekst utworu do niech żyje bal niezły.
2
Kryszak; Niech żyje Trump, ziemię już ma tylko niebios mu potrzeba.
3
@Konradowskyy mam nadzieję że ta tvrusspublika hejtowa wywali się na ten tłusty ryj ssakiewicza.
0
@Rupert_Haubica gorzej jak zacznie wsadzać palce w oko komuś ze sztabu FCB.
0
@Colon lubię SNL ale Maria Awaria wygrywa.