kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widziałeś jego przyjęcia piłki które odskakiwały mu na 2-3 metry wrzutki wprost na zawodników Realu. Ney qrcze dają za gości taka kasę a nic nie było widać z jego potencjału gdzie ta szybkość ,wygrane dryblingi itp.Po nim można się spodziewać czegoś więcej niż tylko dostawienie nogi do piłki na pustaka . On miał być tym co zwiększy jakość w grze a przed wszystkim w ataku.
0
czerwony : Busi, Iniesta ,Alves,Pedro i mimo wszystko Messi.
zółty : sędzia ,Luis E.,Neymar
zielony: Lusi S.
Zamiast grac znowu klepanka holowanie piłki i przez to straty (Andres,Sergio ,Alves, Messi) strzały z daleka jak na lekarstwo, kontry w ślimaczym tempie i wycofanie do środka no i Masche znowu na śo. Qfa ręce już opadają. Najpierw nie wiedzieli jak wykorzystać Fabregasa a od kilku lat katuję Masche na śo. Kiedy przyjdzie tu trener z jajami i zrobi z tym porządek bo na razie na LE lekko się zawiodłem.
0
Będzie miał czas na dojście do optymalnej gry bo teraz co gra to tragedia jak na takiego zawodnika.
2
Jeśli się nie mylę to ostatnimi czasy nowo kupiony zawodnik w FB strzelał bramkę Realowi tak chyba było z Neymarem ,Alexisem , Villą czy Ibrą. To może i LS ich "ugryzie" .
1
Sergio B.przyda się trochę odpoczynku bo ostatnio jego gra szału nie robiła . Może snickers też mu pomoże bo jak dla mnie więcej "gwiazdorzył" niż walczył jak Masche.
0
A o Pedro zapomniałeś. Maszakra aż boję się że z taką grą to na SB może być manita dla gospodarzy.
0
Tragizm Barcy.
0
Nie wiem czy wiecie ale Thiago A. znowu kontuzjowany.Za PN" Pech nie opuszcza Thiago Alcantary. Pomocnik Bayernu Monachium zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i czeka go bardzo długa przerwa w grze."
0
Bo nie musi odbierać , podawać,asystować i jeszcze z tego strzelić.
0
Ogórki+ śmietana +trochę octu+trochę cukru=mizeria to tak jak dzisiejszy mecz .
0
ławka na obecną chwilę Pedro,Iniesta i Alves.
0
Qrcze jeden nie patrzy gdzie wrzuca (alves) inni nie zamykają Neymar.
0
Iniesta bezbarwny.
1
Nie pierwszy raz w ostatnim (długim okresie). Może i jemu przydała by się ławka jak Xaviemu.
0
Tak powinni grać trzy szybkie kieleckie i gol.
0
Hmmm dziś oi ten stan jest przewlekły.
0
nie za dużo traci piłek a za mało sam daje a że strzela no cóż łachy nie robi. Jeśli i to by pudłował to kasa wydana na marne.
1
Ney zaczyna irytować tym dryblingiem.Jak nie symulki i pady to teraz bezużyteczne kiwki.
0
szybciej grać a znajdą lukę. A oni już od 3-4 lat nie mają sposobu na autobusy w polu karnym.
0
nosz kurza stopa strzelać a nie przekładać i klepać bez końca
3
Barca mordował się za Villarrealem a Real juz 0;2 wygrywa .
0
No z Malagą nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę pierwszy raz od nastu lat.
0
Chyba że mu ktoś zabroni i powie że my nie strzelamy z daleka tylko wjeżdżamy z piłką do bramki.
2
Oki spoko. Ale same info dość interesujące.Za bardzo chcą wjechać z piłka do bramki.A o strzałach z daleka chyba zapomnieli.
1
za onetem trzeba czytać do końca . Zobaczyłem artykuł i tyle.
1
"Piłkarze Barcelony nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę rywala w meczu ligowym po raz pierwszy od 11 lat."W drużynie wicemistrza Hiszpanii zawiodły dwie największe gwiazdy. Zarówno Lionel Messi, jak i Neymar byli nieskuteczni do tego stopnia, że najlepszą okazję do strzelenia bramki dla Barcelony miał Marc Bartra, który był bliski szczęścia po rzucie rożnym. Środkowy obrońca jednak minimalnie chybił, a że jego kompani również nie mieli dobrze ustawionych celowników, Barcelona nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę rywala. W meczu ligowym przydarzyło się jej to po raz pierwszy od 11 lat. Na nic zdało się zatem ponad pół tysiąca celnych podań - bramkarz Malagi Carlos Kameni był w tym meczu praktycznie bezrobotny.." za onetem
0
Neymar,Pedro,Iniesta na tym samym poziomie tzn piqu-ją w dół.
2
Real pewnie walnie Malagę z 5;0 a tu męczarnie i tragedia. . W FCB zaczynają wymagać od Messiego to co w rep.Argentyny.Messi musi tu rozegrać ,podać,asystować i jeszcze z tego strzelić. W Realu CR7 nie musi robić tego wszystkiego na raz i ma nad Messim przewagę że skupia sie tylko na najważniejszym czyli na zdobywaniu o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.
2
Pwenie z Realem Malago wyłapie z 5;0.
1
Sędzia też nie ma najlepszego dnia.