0

Widziałeś jego przyjęcia piłki które odskakiwały mu na 2-3 metry wrzutki wprost na zawodników Realu. Ney qrcze dają za gości taka kasę a nic nie było widać z jego potencjału gdzie ta szybkość ,wygrane dryblingi itp.Po nim można się spodziewać czegoś więcej niż tylko dostawienie nogi do piłki na pustaka . On miał być tym co zwiększy jakość w grze a przed wszystkim w ataku.

0

czerwony : Busi, Iniesta ,Alves,Pedro i mimo wszystko Messi.
zółty : sędzia ,Luis E.,Neymar
zielony: Lusi S.
Zamiast grac znowu klepanka holowanie piłki i przez to straty (Andres,Sergio ,Alves, Messi) strzały z daleka jak na lekarstwo, kontry w ślimaczym tempie i wycofanie do środka no i Masche znowu na śo. Qfa ręce już opadają. Najpierw nie wiedzieli jak wykorzystać Fabregasa a od kilku lat katuję Masche na śo. Kiedy przyjdzie tu trener z jajami i zrobi z tym porządek bo na razie na LE lekko się zawiodłem.

0

Będzie miał czas na dojście do optymalnej gry bo teraz co gra to tragedia jak na takiego zawodnika.

2

Jeśli się nie mylę to ostatnimi czasy nowo kupiony zawodnik w FB strzelał bramkę Realowi tak chyba było z Neymarem ,Alexisem , Villą czy Ibrą. To może i LS ich "ugryzie" .

1

Sergio B.przyda się trochę odpoczynku bo ostatnio jego gra szału nie robiła . Może snickers też mu pomoże bo jak dla mnie więcej "gwiazdorzył" niż walczył jak Masche.

0

A o Pedro zapomniałeś. Maszakra aż boję się że z taką grą to na SB może być manita dla gospodarzy.

0

Tragizm Barcy.

0

Nie wiem czy wiecie ale Thiago A. znowu kontuzjowany.Za PN" Pech nie opuszcza Thiago Alcantary. Pomocnik Bayernu Monachium zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i czeka go bardzo długa przerwa w grze."

0

Bo nie musi odbierać , podawać,asystować i jeszcze z tego strzelić.

0

Ogórki+ śmietana +trochę octu+trochę cukru=mizeria to tak jak dzisiejszy mecz .

0

ławka na obecną chwilę Pedro,Iniesta i Alves.

0

Qrcze jeden nie patrzy gdzie wrzuca (alves) inni nie zamykają Neymar.

0

Iniesta bezbarwny.

1

Nie pierwszy raz w ostatnim (długim okresie). Może i jemu przydała by się ławka jak Xaviemu.

0

Tak powinni grać trzy szybkie kieleckie i gol.

0

Hmmm dziś oi ten stan jest przewlekły.

0

nie za dużo traci piłek a za mało sam daje a że strzela no cóż łachy nie robi. Jeśli i to by pudłował to kasa wydana na marne.

1

Ney zaczyna irytować tym dryblingiem.Jak nie symulki i pady to teraz bezużyteczne kiwki.

0

szybciej grać a znajdą lukę. A oni już od 3-4 lat nie mają sposobu na autobusy w polu karnym.

0

nosz kurza stopa strzelać a nie przekładać i klepać bez końca

3

Barca mordował się za Villarrealem a Real juz 0;2 wygrywa .

0

No z Malagą nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę pierwszy raz od nastu lat.

0

Chyba że mu ktoś zabroni i powie że my nie strzelamy z daleka tylko wjeżdżamy z piłką do bramki.

2

Oki spoko. Ale same info dość interesujące.Za bardzo chcą wjechać z piłka do bramki.A o strzałach z daleka chyba zapomnieli.

1

za onetem trzeba czytać do końca . Zobaczyłem artykuł i tyle.

1

"Piłkarze Barcelony nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę rywala w meczu ligowym po raz pierwszy od 11 lat."W drużynie wicemistrza Hiszpanii zawiodły dwie największe gwiazdy. Zarówno Lionel Messi, jak i Neymar byli nieskuteczni do tego stopnia, że najlepszą okazję do strzelenia bramki dla Barcelony miał Marc Bartra, który był bliski szczęścia po rzucie rożnym. Środkowy obrońca jednak minimalnie chybił, a że jego kompani również nie mieli dobrze ustawionych celowników, Barcelona nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę rywala. W meczu ligowym przydarzyło się jej to po raz pierwszy od 11 lat. Na nic zdało się zatem ponad pół tysiąca celnych podań - bramkarz Malagi Carlos Kameni był w tym meczu praktycznie bezrobotny.." za onetem

0

Neymar,Pedro,Iniesta na tym samym poziomie tzn piqu-ją w dół.

2

Real pewnie walnie Malagę z 5;0 a tu męczarnie i tragedia. . W FCB zaczynają wymagać od Messiego to co w rep.Argentyny.Messi musi tu rozegrać ,podać,asystować i jeszcze z tego strzelić. W Realu CR7 nie musi robić tego wszystkiego na raz i ma nad Messim przewagę że skupia sie tylko na najważniejszym czyli na zdobywaniu o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.

2

Pwenie z Realem Malago wyłapie z 5;0.

1

Sędzia też nie ma najlepszego dnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?