kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre :))) Też to widziałem i myślałem że LS ugryzł jakiegoś czerstwiaka i sobie zęby połamał.
1
Mało tego nasze mają klawisze z ą,ę,sz,cz,ch itp takie cuda.
0
Nie jest spektakularny ale walczy, blokuje potrafi dobrze dograć długą piłkę czy oddać strzał z daleka bo niektórym z pomocy to albo nie maja siły na takie strzały albo dalej chcą klepać między sobą do zarzygania lub straty.
0
A to co mamy mówić że to była "perfumeria" jak niektórzy grali zwykłe "szambo" jakby powiedział klasyk łojciec Tadełusz Rzyk .
0
dla niektórych ławka rezerwowych była by lekarstwem no i persona non grata dla Zubiego za transfery.
0
Jak już pisałem nawet gdyby ściągnęli TS i DL z PSg to i tak Masche był by zawsze jako pierwsza opcja na śo. :(
6
Messi strzela Messi podaje Messi ratuje.Busi tragedia nawet Messiemu przeszkadzał przy klepkach z Rakiticiem kręcił się przy nich jak smród w gaciach.Jordi Alba która to taka okazja zmarnowana przez niego ostatnimi czasy. Xavi,Ney czasowstrzymywacze, Raktić chce ale nie wie jak to pokazać , wrzutki Alves prima szrot, Suarezowi chyba mgła na NC przesłania mu grę.
0
na cr7 to już by był faul i kartka. Ale swoją drogą Busi robi to co robił najgorsze od 3 lat nipotrzebne kiwki w środku pola i strata.
0
po co Bartra w tum zespole jak i Mathieu czy Verma .Normalnie znęcaj się nad Masche tym że gra śo. Jak coś zrobi zle to będą po nim jechac jak po łysej kobyle. Ale czy on tam powinien grać. Czuje że jakby Zubi kupił Thiago i Luiza z psg to i tak LE na śo wystawił by Masche.
2
Ney nurkuje ale ile dostała za to FCB karnych. A ile razy Leo jest poniewierany przez przeciwników w polu karnym czy w innej części boiska a sędziowie nawet nie zareagują tylko pokazuję grać dalej.Czy Leo M przewraca się po takich starciach z obrońcami przeciwników jak CR7 czy grał dalej. Nie pierwszy raz widzę że CR wystarczy lekko wytrącić z równowagi a ten leży jak kłoda . Jak grał w MU to robił to samo ale po jakimś czasie sędziowie angielscy zauważyli że więcej było marnego aktorzenia niż rzeczywistego faulu na Nim i przestali nabierać się i gwizdać takie faule. A tu to stała się jakaś norma ostatnio z tymi faulami na CR7 jak i jego kolegów (pamiętać karny Pepe który powalił obrońce i dostali rzut karny albo Marcelo który pad zalicza ł metra przed nogą obrońcy). Gdyby tak wyłapywali i rozdawali karne na Messim jak na CR to hmmm nie musielibyśmy się o nic martwić.:)
1
Od jakiegoś czasu zauważyłem że faule na Messim dosyć często puszczane są płazem zawodnikom którzy go na wszelkie sposoby próbują zatrzymać.Ile razy jest tak że zawodnik FCB zalicza jeden faul i żółtko tak na Messim "wyżywa" się z pełną premedytacja 3-4 zawodników przeciwnej drużyny i nic.
1
Ale taka jest prawda Busi jest mocno w dołku . To że strzelił bramkę na wagę zwycięstwa to na plus ale reszta od dłuższego czasu na minus.Znowu potrafił stracić piłkę w środku pola jak też niepotrzebne kiwki itp brak waleczności zwalnianie akcji itp. A że ktoś to wypomina to nie znaczy że jest sezonowcem ale obiektywnie patrzy na formę zawodnika.A Busi ,Alves,Pedro czy Iniesta na obecną chwilę nie porywają swoją grą.Może ławka rezerwowych zadziałał by na nich tak jak na Xaviego.
1
A można wiedzieć ile razy ?
0
Alba dostał za nakładkę a czy gość który wjechał Masche centralnie w stopę ujrzał żółtko nie wspomnę o takich mało widocznych faulach piłkarzy Walencji których sędzia nawet nie chciał zauważyć nawet po protestach piłkarzy FCB. A sporo było takich zamierzonych kopnięć odepchnięć łokciem itp.
0
niektórzy pewnie nie pamiętają takich meczy jak ten z Valencją czy inne z Sevillą Realem SSS czy z Osasuną P. gdzie było bardzo ciężko wywać wygrana czy remis lub porażka był po ciężkim boju.
1
Ale bramkarza Valencji też parę razy ratował ich przed stratą gola a tu tylko że tylko dzięki Bravo nie przegraliśmy. Równie dobrze można powiedzieć że Valencja mogła przegrać nie 1:0 ale więcej .
0
Może uwieść mu żonę.
1
Znowu za dużo kombinowania pod bramką Valencji za mało strzałów z daleka mimo wszystko słaby mecz Sergio B. (znowu kiwki na środku boiska itp.) no i sędziowanie chyba było bardzo słabe .
1
Rzadko chyba się spotyka żeby w takich klubach dyr.sportowy kupował "zawodnika szklankę" . gość w przeciągu 3 lat miał 20 kontuzji a przed transferem dostał następną. Zubi i ska koń trojański w klubie?
0
To taj jak Masche. :)
0
Polityka transferowa pod okiem pana A.Z. skandal za takie transfery jak z Vermalenem czy Douglasem itp powinien oddać cala kasę którą zarobił pracując w FCB i na dodatek być persona non grata w tym klubie na jakichkolwiek stanowiskach .
0
Panowie czy mi tak kopm zniekształca obraz czy ta linia dzieląca na połowy boisko jest taka pofalowana .
0
Faul na Rafie i brak kartonika
0
Kurde Alves przegina 2 straty pod rząd i żołtko.
2
"Idealny pracownik" na wiecznym L-4.
0
powiem tak musi być wygrana
0
Dobry mecz Leo . Może w reprezentacji Argentyny zawodnicy więcej mu pomagaja niż w FC B.
0
Żeby Pedro wykorzystywał wszystko co miał to wykorzystania pod bramka to uuuuu albo i więcej.Brawo dla Zubiego Douglas gość chyba obejrzany przez niego na YT i Vermaelen chyba jedyny zawodnik kontuzjowany (i nadal jest i nie wiadomo kiedy będzie gotowy do gry) kupiony przez FCB .
0
może nie może się wychylać . A Sevilli bronił i kreował w FcB ma tylko tyrać i może przez to nie pokazuje tego co grał w Sevilli.
2
Luis E do Messiego ;Leo kiedy strzelisz gola ? Zarra.