0


Można można :
UEFA potwierdziła, że kary, które wymierzyła wobec Manchesteru
City i PSG w ubiegłym sezonie, zostały zniesion
W poprzednim sezonie Manchester City i PSG mogły zgłosić do Ligi Mistrzów tylko po 21 zawodników - taka była kara za nieprzestrzeganie reguł finansowego Fair Play. W obecnym sezonie jednak oba kluby mogą zgłosić już normalną liczbę piłkarzy, czyli 25.

"The Citizens" i Paryżanie mogli ponadto na transfery przeznaczyć nie więcej niż 49 milionów funtów. Jak widać po tegorocznym okienku transferowym, podczas którego angielski zespół przekroczył barierę 200 milionów euro na wzmocnienia, a PSG wydało ponad 100 milionów, również i to ograniczenie zostało zniesione.

UEFA złagodziła regulacje Financial Fair Play w czerwcu obecnego roku, idąc na daleko idące ustępstwa względem obu klubów. Teraz te ustępstwa potwierdziła.

"Komisja Kontroli Finansowej Klubów UEFA potwierdza dzisiaj, po przyjrzeniu się okolicznościom sprawy, że zniesie szereg restrykcji nałożonych na Manchester City i PSG. W szczególności, oba kluby od tego sezonu zostały zwolnione z ograniczeń związanych ze zgłaszaniem do rozgrywek UEFA nowych zawodników" - przeczytamy w komunikacie.

0

Zemsta jest słodka

0

U jest pozycja dla SR

0

Rzeznia się robi

0

Ale zapakował bez kombinowania.

0

A 10 to grali jak DA był na boisku.

0

Rafiniha na razie słabo.

0

co za przyjęcie SR

1

Wieczny talent jak swojego czasu Grzegorz Filipowski.

0

Alexis jezdzieć bez głowy.Potrafił strzelić piękną brama a za chwile zgubić piłkę w kontrataku.

0

A ja nie żałuje bo mnie z roku na rok co raz bardziej irytował i ten jego idiotyczny uśmiech jak coś zjechał. Zero wkurzenia tylko uśmiech i nic więcej. No i tak jak Fabs ludziki bez honoru.

0

No i mam nadzieję że na śo będą grać prawdziwi obrońcy.Bo z Masche nigdy nie będzie śo a i zatraca to co było w nim najlepsze jako dp. Jeśli Masche będzie cały czas jako śo to i Bartra nie złapie doświadczenia nie Verma i Mathiue nie zgrają się z Pique.

2

A mnie martwi to że Andres i inni zamiast uruchomić szybkim podaniem uciekających bocznych obrońców znowu są kółeczka zwolnienie akcji itp. Nie ma elementu zaskoczenia bo bokach a obrońcy robią niepotrzebnie puste przeloty.Sandro oki a 7 i 17 takie samie łamagi.

0

Z jednej strony i tak o nie. Słaba ławka rezerwowych za duże roszady w obronie i pomocy.Messiego i Suareza nie oszczędza to dlaczego obronę i pomoc oszczędza gdzie w styczniu dojdzie do nich wzmocnienie a w ataku bryndza na ławce.

0

Heee może sami piłkarze w to nie wierzą (tak z tyłu głowy może im to siedzi). Ale będzie cholernie ciężko.

0

Widzieliście początek meczu i szybkie i agresywne podejście zawodników AB pod pole karne FCB i już wtedy wydawało mi się że u tych mało doświadczonych zawodników był strach w oczach i pełne gacie. I później tak już był cały czas.Złe wybicia Matsa nawet nie rozglądał się kto jest lepiej ustawiony tylko wszystko na Adriano.Nie było zawodnika w obronie ani w pomocy który mógłby wyprowadzić płynnie piłkę spod presji przeciwnika i zapoczątkować akcje FCB z przewagą na ich połowie.

0

No to normalnym składem musi grać do końca roku bo wartościowych zawodników na ławce rezerwowych tyle co kot napłakał więc jak ma LE oszczędzać zawodników z pierwszego składu jak reszta to na FCB za wysokie progi .

0

No niech będzie remis ze wskazaniem na VV.

0

Tak. MATS przegina z tymi wyjściami a'la Neuer .Co dało się ostatnio zauważyć że nie zawsze są to dobre decyzje jak i jego gra nogami i przegląd pola. Może zatracił to co robił w poprzednim sezonie bardzo dobrze przez zbytnią pewność siebie.

0

Qrde LM już się skończyła jest nowe a on daje d..y po całości. I tyle . Będzie teraz za zasługi grał jak Pedro bo w rewanżu z BM wybronił a co miał robić.Od tego jest i tyle. Jak gra słabo to ławka i kubeł zimnej wody na głowę.

0

Fakt pakowanie wszystkich w/w do pierwszego składu jest posunięciem lekko szalonym.

0

I tu jest qrka wodna pies pogrzebany .Zima bez wzmocnień teraz lato .A ławka mizerna jak i wychowankowie.

0

Tylko RM i inni mogą kupić zawodnika i korzystać z niego od razu. A tak brak wzmocnień na obecna chwilę i w pomocy,obronie i ataku jest widoczny. Bo niektórzy z zawodników z ławki rezerwowych czy Barcy B szczerze nie nadają się do gry w Barcelonie i to widać .

0

Ale nie wkurzył byś się na takiego bramkarza co puszcza bramkę z niczego.Ręce opadają gorszy babol niż Valdesa z SPH z Realem Madryt.

0

I nie grzeszył dziś też dobrymi wykopami.Wali na Adriano prawie za każdym razem gdy druga strona była mniej osaczona przez przeciwnika.

0

Komentarz usunięty

0

Prawda przez to granie ostatnimi czasy na śo zagubił to w czym był najlepszy jako dp.

0

Ale to nie siatkówka że następna akcja będzie na przełamanie. Może czasem trzeba posadzić zawodnika żeby się ogarnął.W tamtym sezonie pomogło i Xaviemu i Inieście czy wcześniej Pique .

0

Dorzucę ;

1. Podziękować Sandro R. za ban na grę zakupionych zawodników i to widać.Obecnym wychowankom daleko od klasy SB,AI,XH,CP czy GP.

2.Jak LE powiedział że takie przygotowania do sezonu jak wyjazd do usd nie służą dobrze drużynie.

3. Trochę błędna rotacja na ten mecz mógł zostawić po jednym bardziej doświadczonym zadodniku w tylnych formacjach.

4. pajacowanie MATS zaczyna irytować.

5.SR za wysokie progi nawet na ławkę rezerwowych w Barcelonie.

6.Pedro jedna bramka w SPE a dziś bezproduktywny.

7.No i Masche na którym zawiodłem się najbardziej .Przez to że nie gra na swojej pozycji zagubił swój instynkt w grze DP.

8. Słaby występ Adriano i Alvesa .

9.Rafihnia strat tyle że mógłby obdzielić Xaviego na kilka kolejek.

Czekać na Ardę,A.Vidala czy nawet Suareza i jakieś dobre wzmocnienia styczniu.

1

do bull45
Taa to oni podarowali pierwszą bramkę AB przegrali piłkę w środkowej części boiska przy drugiej wybili piłkę w pole karne przy trzeciej no i naskoczyli w polu karnym na zawodnika AB. Same błędy z ich strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?