0

Ostatnie zdanie mówi wszystko. Dodatkowo Pep nie miał problemów z transferami oraz z tal liczną plagą kontuzji. Ale nie wiem czy poradził by sobie w ubiegłym roku jak LE. Tiki taka w la liga jest już rozpracowana jak i w europie (co widać po FCBM).

3

Listkiewicz swego czasu też mówił że ten sędzia to tylko jedna czarna owca. Jak myślisz czy ten v-ce prezes Jack Warnera i inni to brali kasę tak po cichu przed Sępem Blagierem.A on bidulek nie dość że nic nie wiedział o tym to nawet grosik mu z tego nie skapnął. Gość w wieku 80 lat powinien zajmować się czymś bardziej spokojnym bo to i nie ta głowa pamięć no i choroby wieku starczego mogą się go czepiać (demencja itp) i ktoś może nim sterować z tego powodu.

0

Niech Ci Roni wyjaśni co to ma wspólnego z formą i graniem.

0

Qrde i tak to u niego jest ładna asysta a strzał do dupy.

7

Ney i Alwis radosna twórczość brazylijczyków .Więcej pajacowania na głowie i forach mniej lepszej gry w FCB.

0

No i mam nadzieje że Mathieu zostanie sprzedany.

0

Taką grę Munira po szkółce La Massi to pewnie nie jeden z naszej ekstraklasy by pokazał to samo albo więcej.

6

Gratulacje dla zarządu za turnee po stanach widać efekty.

0

No nie Iniesta schodzi.

0

Pewnie im zakazali bo ostatnimi czasy strzały FCB za pola karnego można policzyć na palcach jednej ręki.

0

Boki obrony tragedia.Musi coś być kupione w styczniu za lo.Bo Mathieu i Adriano to nie ta klasa na FCB.

1

qfa Sandro co ty walisz.

0

To prawda.Strasznie cięta mafifa jest na FCB i nie popuszcza jej na krok ( vide Rafhinia) pewnie gdzieś tam komuś przeszkadzają sukcesy FCB .

0

No właśnie jeśli Pique i Alwis i nie są w optymalnej dyspozycji to dlaczego grają .Zamiast Bartry I Sergio.I dziwić się że niektórzy z wychowanków tracili cierpliwość jesteś lepszy w i tak wchodzi jeden czy drugi przez zasługi oraz nazwisko.

0

Sergio B też nie zachwyca,straty złe dogrania. Ogólnie wszyscy jakby co byli po wielkiej pardubickiej (oczywiście jako konie).

0

Rakieta nie ale tych dwóch mistrzów "szczekania i pajacowania;" to i owszem .Iniesta słabo Mathieu też i Niepewny Masche. Tragedia co maja niektórzy za formę. Więcej się spodziewałem po Neymarze i Luisie. Także gra bez Messiego swoją droga ale jak na takie nazwiska doświadczenia itp to jednak dupy nie urywa w porównaniu prawie że z anonimową drużyną aptekarzy.

1

Pisałem że Masche to czasowstrzymywacz jeszcze za stratami.

0

I bardzo dobrze bo w piórka obrósł i im więcej pajacuje (jak Gererd czy Ney ) tym słabiej gra.

0

Tylko oni mogli kupić zawodników którzy mogą grać .

0

Rasiak jak był w formie lepiej wyglądał od Munira i to bez szkółki w La Massi. Jakim cudem tak słaby zawodnik gra w Barcelonie to do tej pory nie mogę zrozumieć.Lepsi od niego grzeją ławę albo musieli odejść przez mało rozegranych minut a ten dostaje tyle ich czasem że chyba sam się zastanawia ".... co ja robię tu..." a reszta drużyny odpowiada ".... co ty tutaj robisz....".

0

Masche czasowstrzymywacz.

0

Sergi R pozytywnie Sergio B lekko niepewnie a Munir hmm

1

A na Barce Krychowiak i ska zepnie poślady i będą walczyć jak lwy a przyjedzie Real i znowu wpadną w dołek i Real i rozwalcuję.

0

No to chyba normalne że uchodzi z każdego złość po takim meczu.I nie takiej gry człowiek się spodziewa po najlepszej drużynie w Hiszpanii , europie i na świecie. Do finału LM pokonali wszystkich mistrzów krajowych to co teraz mają liczyć na przegrane z średniakami ligowymi.

1

I to jest problem w SPH 4;0 traz 4:1.Dostać tak od Realu czy AM żadna ujma ale powiedzmy szczerze ani CV ani AB to nie ten sam garnitur co powyższe drużyny.

0

I tu też jest problem Alwis po kontuzji I skład Pique po zawieszeniu I skład a widać było że nie czuja gry ani tez nie są obaj w najlepszej dyspozycji. Brak rytmu meczowego widać a mino to graja .

0

Ale można było zostawić Adame i Pedro. Zawsze to jakaś lepsza alternatywa niż Munir i Sandro. A tak dwa leszcze zostały na ławce i szału nie ma tez w FCB II .

1

A co to ma do rozgrywek LL.

0

Ile rozkręci się u schyłku kariery.

0

No w styczni to potrzebny będzie grosz.Napastnik , pomocnik i obrońca dla Jordiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?