0

A jakiś skrót gdzie jest bramka Luisa na 3:1(nie widziałem bo komp się przyciął) i Neymara na 6:1 bo w tych skrótach nigdzie ich nie ma.

2

Najpierw pokarało AB teraz Celtę przyjdzie pora na Sewilę :)

1

A czy to tak zgodne z przepisami.Bo pierwszy raz takie coś widziałem.

0

Taki sam babol jak Alba .

0

Ja pierdziu co oni kombinują .Zaraz będzie 60-70 minuta i będą nerwy.

1

I to nie pierwszy.

0

Miał piłę pod nogą to trza wywalać a nie kombinować.

0

Że Alves nie odpoczywa po tym co ostatnio gra to jestem zdziwiony.Bartrę po jednym takim meczu nie było by go w składzie przez miesiąc. Alba mocno obniżył loty chyba równa do Adriano.

0

I przyjęcie i strzał i ogólnie coś ostatnio nie za bardzo jest myślami na boisku.

3

Brawo Ney brawo Alba .

0

'' Obok opis sytuacji trenera Espanyolu: „Galca wciąż w klubie po niesprawiedliwej porażce. Espanyol zasługiwał na dużo więcej, ale rywale dokonali remontady”. Karma wraca za łatwe punkty dla RM .

9

Usta CR po golach i po powrocie z Maroka zawsze wyglądają tak samo. ; /

0

To prawda wczoraj to była tykająca bomba z opóźnionym zapłonem.Gra nie tylko jemu nie szła ale i całej drużynie ale jego złe decyzje ,zagrania,powroty czy ustawiania raziły chyba najbardziej (Ney był zaraz po nim). Więc może przyda mu się ławka żeby się ogarnął jak w ubiegłym roku.

0

A zawodnicy Barcy pewnie bardziej obawiają się że z AM ktoś im połamie nogi niż z RM.

1

Najpierw polowali na prawą stopę Neya później na Messiego i za co im się należy ten szacunek że przez brutalną grę chcieli wyeliminować najlepszych zawodników przez doprowadzenie do ich kontuzji.

0

narazie to filipe luiz nie dorasta messiemu do pięt

0

bym chciał żeby zinedine zidane wywalił mu z główki

0

to jest normalny łobuz ten filipe luiz

1

Cztery faule w tym dwa na Messi a on nawet żółtego nie dostał co było przyzwoleniem sędziego robił to dalej.Dobrze sędzia w tym przypadku że miał jaja i dał mu bezpośrednią czerwoną.

0

Widziałem lepsze mecze w jego wydaniu gdzie zaliczał mniej strat i więcej myślał na boisku .

0

Miał lepsze występy ale ostatni szaleństwa nie ma w jego grze.

0

Tak jak od kilku lat Masche jest śo którego Aduriz przy linii końcowej ograł jak młodego.

1

No i Sergi R. w drugiej połowie też zaczął lepiej grać. Widać że Masche z powodu ciągłego grania na śo zapomniał jak sie gra na dp.

0

Ciężko w ogóle coś dobrego powiedzieć o grze FCB w pierwszej połowie.

2

16 strat Neymara dużo, bramka ładna.Pod koniec meczu przebiegł pół boiska nie podał nie strzelił tylko stracił piłkę irytują takie straty tak że nawet ładna bramka nie zmieni czasem całego obrazu jego gry bardziej pod siebie niż drużynę.

0

Matie albo Sergi R na lewej to tak jak nasze naprawianie czegoś drutem.Jest problem z lewej a tu w tym okienku zero wzmocnień na tą newralgiczną stronę.

4

Jest problem na lewej ale nie słyszałem żeby kogoś chcieli na tę stronę kupić bo ani Matie ani Adriano i Sergi nie prezentują poziomu nawet zmienników dla Alby.Alves hmm ławka się należy słabo Masche i reszta pomocy nie czują w ogóle gry spóznieni brak walki i niedokładne zagrania.

0

A jak Wam się dziś widział Arsenal w starciu z FCC mając na uwadze LM. Bo dla mnie to co dziś grali Kanonierzy to szału nie było. Bardzo dużo niedokładności w środku pola a to co robili w polu karnym FCC to masakra jak na stole bilardowym.

0

Albo w II części 'Nocny pociąg z mięsem"

0

Jak szczęśliwy żeby Munir trafił jeszcze to co miał i Iniesta to by Baskom w drugiej połowie nerwy puściły do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?