kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja mam nadzieje że gdy wróci GP i TV MB i JM nie zobaczę więcej na śo Masche.
0
Zależy ostatnio przeczytałem że Diego Costa nic takiego nie zrobił Kościelnemu bo walczy z nim o piłkę (chyba Kościelny miał ją na twarzy i C chciał mu ją ściągnąć) i o pozycje więc nic mu się za t nie należało . To i może w tym przypadka też nic nie było.
2
Przy drugim karny powiedziałem synowi że Messi nie strzeli i żem wykrakał. Ale ogólnie mam to samo co wy "...niepokój jakiś się we mnie budzi..." .
1
Nie wystarczy żeby chociaż im piłka nie odskakiwała za każdym razem od nogi no i nie przeszkadzali za bardzo kolegom.
1
I to szerokim łukiem. Munir jak miał okazje podać to wolał ja zje......ć.
0
No nie tylko on dziś . Bo o grze Sandro,Munira czy Adriano ciężko nawet wspominać. W ogóle wydaje mi się że mimo wszystko ale zmienników to taki kluba jak FCB powinien mieć o wiele lepszych.Nie wspomnę wychowanków którzy swoją gra nie porywają. A wyszkolenie techniczne u niektórych to powiem szczerze woła o pomstę do nieba.
0
To nie uraz tylko mina po ocenie swojej gry.
4
Sandro śliska stopa normalnie chyba w turfach gra, a przyjęcie piłki przez Sandro i Munira jak na wyszkolenie w La masi jest żenujące.
0
Qrw..... co to jest dziś za granie.
0
wpuszczamy inieste stiągamy munira i sandro
0
Oni nie mają niczego. Vide Sergi R czy Bartra.
0
Munir nawet na rezerwowego się nie nadaje jeśli wydała do La Masia to musiał komuś tam dać w łapę że tu jeszcze jest. Masche na śo coraz gorzej.
0
;)))) i 15 znaków
0
Dobrze że żebra nie miał wyciętego bo ciężko by go było zrozumieć.
0
Może już swoje wystrzelał w tym sezonie.
0
Widać jest lekkiej konstrukcji tak jak Ney :)
0
I krzyczał by ja gore ja gore :)))
0
No i szału nie było gradu goli też .
0
A tak a propos widzieliście co robi Diego Costa w mecz z Arsenalem.To już u niego norma i jakie dostaje kary praktycznie żadnych.
0
Już to wstawiałem ale jeszcze raz wstawię :Można można :
UEFA potwierdziła, że kary, które wymierzyła wobec Manchesteru
City i PSG w ubiegłym sezonie, zostały zniesion
W poprzednim sezonie Manchester City i PSG mogły zgłosić do Ligi Mistrzów tylko po 21 zawodników - taka była kara za nieprzestrzeganie reguł finansowego Fair Play. W obecnym sezonie jednak oba kluby mogą zgłosić już normalną liczbę piłkarzy, czyli 25.
"The Citizens" i Paryżanie mogli ponadto na transfery przeznaczyć nie więcej niż 49 milionów funtów. Jak widać po tegorocznym okienku transferowym, podczas którego angielski zespół przekroczył barierę 200 milionów euro na wzmocnienia, a PSG wydało ponad 100 milionów, również i to ograniczenie zostało zniesione.
UEFA złagodziła regulacje Financial Fair Play w czerwcu obecnego roku, idąc na daleko idące ustępstwa względem obu klubów. Teraz te ustępstwa potwierdziła.
"Komisja Kontroli Finansowej Klubów UEFA potwierdza dzisiaj, po przyjrzeniu się okolicznościom sprawy, że zniesie szereg restrykcji nałożonych na Manchester City i PSG. W szczególności, oba kluby od tego sezonu zostały zwolnione z ograniczeń związanych ze zgłaszaniem do rozgrywek UEFA nowych zawodników" - przeczytamy w komunikacie.
3
I Ty i kolega ma po trosze racje. A teraz weź wstaw na miejscu Rafy Messiego a za Shawa Ronaldo. W tych i innych przypadkach pewnie nie tylko moim zdaniem jest brak konsekwencji i uefy fify czy narodowych federacji o braku kar dla zawodników którzy powodują takie groźne kontuzje bo kartka żółta czy czerwona czy nawet karny to w takich przypadkach jest i łagodna kara w porównaniu ze skutkami jakie wynikły z faul. Trzeba też brać pod uwagę to jakie były okoliczność faulu.Ale tak czy tak jeśli zawodnicy będą mieli świadomość że oprócz kartek nic im nie grozi to takie faule mogą się powtarzać coraz częściej .A kara zawieszenia na kilka czy kilkanaście meczów i np.kara finansowa (zapłata odszkodowania czy kosztów operacji leczenia i rehabilitacji) mogła by być środkiem odstraszającym.
1
Ostatnio na celowniku jest sama Fifa i podejrzenia idą coraz wyżej.Nie dziwił bym się jakby któryś z wysoko postawionych działaczy w obawie przed karami zaczął sypać wszystkich i mogło się okazać że ta kara i sankcje na FCB to nie kwestia przepisów ale być może jakaś cicha zmowa przeciwko FCB.
0
Żeby jego ego było jeszcze większe niż osiągnięcia zespołowe i indywidualne Messiego to pewnie walnie ze 5-6 w końcu gra nie z byle jaką drużyną. ;)
1
Z AB też za bardzo nie myślał. Tu chodzi o to że inni widząc że on ma z tym "problem" zaczną robić podobnie MATS na 16 albo dalej i laga z połowy.
2
A co miał powiedzieć i Pique i Luis E. zjechać go w mediach , gość pewnie by się jeszcze gorzej podłamał i wtedy to byłby może jeszcze większy klops. Może swoje oberwał w szatni ale drugi taki babol chyba jest dla niego większą karą i nauką pokory. Jeśli tak maja grać obaj nasi bramkarze to coś mi się wydaje że takich bramek lub strzałów będzie więcej a powiem szczerze że nie przypominam sobie żeby w poprzednich sezonach ktoś nam takie bramy walił i widać że jeśli oni będą tak wysoko wychodzić to przeciwnicy będą robić to co raz częściej. Ktoś dziś napisał że MATS był pod grą dlatego stał tak daleko od bramki a ja bym chciał żeby on był bardziej pod bramką.
0
Qrcze to trzeba myśleć,bo mogę się założyć że takich prób lobowania MATSA będzie więcej.
1
Czyli MATS krótko mówiąc załatwił po trosze mecz. No cóż chyba takie gole to będzie jego znak firmowy.
20
Czy mi się wydawało ale AT bez Ardy T. straciło dużo w środku pola.
0
Odkupił :)))
0
Ney uczy sie wykorzystywać sytuacje .FT pokazał jedna akcja i gol .