kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo tam są ludzie którzy pracują na napastników a w FCB musi robić to Leo.
0
W styczniu.Ludzie ban to ban .Nawet kontuzja Rafy nie zmiękczyła mafify.A wy jedno w kółko.
0
Ale to co maja robić klaskać uszami. Ekipa zdobyła 4 puchary a w sezon mimo to weszła bez ognia. Każdy się wkurza można przegrać ale po walce a tu kurcze grali jakby co niektórzy mieli wywalone na wynik.
0
Tylko widziałeś żeby ktoś przeszkodził Nolito w oddaniu strzału.Przyjął popatrzył wycelował uderzył i gol a do niego nikt nawet nie doskoczył czy nie powinno przy nim być Alvesa.
0
Ale co on ma zrobić kupili ale grać nie mogą.Pedro poszedł Rafa na L4 lekka plaga kontuzji i dupa z ławki.
0
Ale na ławkę. Jeśli takich napadziorów szkoli La Masia to ciężko widzę przyszłość FCB zasilonych wychowankami.
0
Tylko MATS nie strzelali prosto w niego a u nas na początku wszystko szło w środek bramki.
0
A kto miał blokowac Nolito. Gośc przyjął piłkę popatrzył zjadł snicersa nastawił celownik i strzelił. W całym meczu nie widziałem żeby doskakiwali do piłki blokowali.Odpuszczali tak jak przy kontrze na 3:0 zero asekuracji na 16 i poszło.
0
Trochę nie rozumie tego toku Alves po kontuzji i tak wejdzie za przyzwoicie grającego Roberto ,Piket nie gra prawie m-c a i tak wchodzi jako pierwszy a nie Marc lub Mathieu. I widać że i Alwis i Gerard nie są w najlepszej formie.
0
Bo wróciła stara zmora kółeczko przetrzymanie i dupa z kontry.
0
nie no sorki brakowało wszystkiego szybkości asekuracji szczęścia ale przede wszystkim walki i zaangażowania.
0
W styczniu dodatkowy pomocnik , napastnik oraz lo bo przy absencji Jordi to ie ma kim poszaleć.
0
Messi zapier..... ale nie klepiesz tę piłkę.
0
Ale widać nazwiska robią swoje. Dani piach Pique jego gra dupy nie urywa. Ale po co zostawić SR jako prawego jak jest gość (mam w dupie obronę ) Dani oraz na śo Bartrę jak jest Masche gubiący wszystko. Dramat
1
Co to jest normalnie rzeż niewiniątek.
0
Ja pierdziu nic im dziś nie wejdzie.
3
Bo nasi nie strzelają po bokach tylko prosto w niego.
0
Qfa identyczna sytuacja brak odebrania przed 16 tą i kontratak . Jak amatorzy sie zachowują.
0
Brawo Dani forma jest.Co się nie strzeli to się zemści.
0
Dani po kontuzji dla mnie jest słabszy niż SR , Masche kiedy przestanie grać śo. No a pomoc słabo ale MSN jeszcze słabsze szczególnie Ney i Luis. Chyba myślą że strach przed MSN po poprzednim sezonie dalej jest w oczach obrońców przeciwników ale zapomnieli że na każdego można znalezć sposób.
1
A co roni Ney nie wiele lepszy na razie od SR
0
Pięknie niech zacznie MSN grać a nie na razie to taki d... w ataku.
0
Gdzie był Diego.
1
Wiem że każdy miał chyba większe oczekiwania po Munirze już w tamtym sezonie. Ale oglądając mecze w których on gra powiem szczerze że nic wielkiego nie pokazuje. Nie jest torpedą technika też nie porywa a czasem to brak było nawet serca i zaangażowania do walki takiego jak np. ma moim zdaniem Sandro. Sergi R też nie powalał ale jak dostał miejsce za Daniego Alvesa to zrobił wszystko żeby pokazać że warto mu dawać szansę i moim zdaniem on ja wykorzystał. Nawet byłem zdziwiony że dziś nie zagrał tylko Dani który jest świeżo po kontuzji a gra jego nie była dziś taka jaką pewnie on sam by chciał.A właśnie z takimi drużynami SR powinien grywać całe zawody. Co do Munira to niekiedy nawet ławka rezerwowych FCB dla niektórych wychowanków jest za wysoka. A szanse przy takich napastnikach jak ma FCB trzeba wykorzystywać a nie ciągle się tłumaczyć że mało się gra itp. Wchodzisz dajesz z siebie wszystko i to zostaje. A tak kolejny mecz jako statysta i co raz mniej szans na więcej minut a w kolejce już czekają pewnie następni nie wspominając o tym że w zimowym okienku pojawi się konkurencja.
0
Jak to mówią kto bogatemu zabroni.
0
Najważniejsze że wiesz po której stronie jesteś w LL. :)
1
Ej jakiej pewności siebie. Co on ma 16 lat i gra pierwszy sezon w FCB. Pajacuje nie skupia się na grze dla drużyny tylko bardziej na swoich popisach podejmuje dosyć często złe decyzje i co raz bardzie irytuje swoją nonszalancją na boisku.Typowy brazylijski napastnik.
1
Ale tu nie ma czasu. Pamiętacie wejście w pierwszą drużynę Cuenci lub Tello to jak na nich było wejście z przytupem a Munir nawet jeszcze dobrze nie wpełzał przy nich na boisko.
0
Już edytowałem. Jak to mówią dziewczyny "palcówka" oczywiście na klawiaturze. :))
0
Sory to on ma talent. Czasem żałuje ze odeszli Cuenca i Tello bo Munir przy nich wypada bardzo blado. Jeśli dostaniesz szansę to trzeba ja wykorzystać na max a nie ją zmarnować po raz kolejny.