kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sandro i Munir to już chyba koniec ich przygody w FCB. Masche dziś porażka niech dalej kiszą się na ławce Verma i Marc.
0
Poraziła mnie ocena Gumbau i ten jeden przerzut szok mało d... nie urwało.
0
A takim samym składem grali z Valencią jak i z aptekarzami? /
0
A możesz powiedzieć co pokazał niejaki Gumbau.
0
Tak szczególnie te wybicie do środka było jak należy.
0
No i Gumbau, masakracja jak to mówią młodzi.
0
Łups alem wyskoczył jak Filip z konopi.
0
Powiem więcej ten wynik jest dla mnie o wiele cenniejszy niż te 5-0. Po pierwsze te 4 bramki w jaskini lwa, problemy FCB od 2 lat z zakontraktowaniem zawodników gdzie Pep nie miał takich kłopotów ani kontuzje tamtej drużyny nie trapiły tak jak tej ,obrona i pomoc mimo wszystko była dużo lepsza od tej no i element zaskoczenia tiki takę nikt nie rozpracował a tu styl FCB i trener już był wiadomy z ubiegłego roku no i co brak LM od początku meczu oraz jego forma była wielką niewiadomą.
0
Pewnie chce dorównać Adriano.Zle się dzieje po bokach obrony za gorące głowy knarinios.
0
A można było wstawić Bartrę śo a Masche za Busiego który bo odpoczął.Mam nadzieje że w II połówce wejdzie Bartra na śo Masche za Busiego no chyba że Gumbau wejdzie za Busiego to już nie wiem kiedy Marc bedzięmógł się ogrywać.Widac nie ma tyle szczęścia co Sergi lub Gumbau.
0
Mógł oddać Munirowi może by się chłopak przełamał.
0
Pisałem kiedyś że to wstyd że tacy zawodnicy wychodzą z La Masi a niektórzy w niej grają.
0
Zastanawiam się czy Pep zrozumie że trzeba ruszyć się do przodu bo i na FCBM już znajdują patent.
0
"...Ale to już było i nie wróci więcej.."
0
A i podobnie zagrał Gumbau piłka strata i zero czegokolwiek.
0
Ale skoczny to Masche też nie jest tym bardziej że boczni do wysokich nie należą a przy rożnych itp cm się liczą.
1
Roberto coś w nim pękło i gra co raz lepiej pewniej i znalazł swoje "miejsce na ziemi".
1
On miał jedno a Pique jak się nie mylę 2 w tym meczu :)
0
Poziom jego i innych w ogóle nie przystoi wychowankom La Massi.
0
To na wiwat było.Jest wygrana są fajerwerki.
0
Ale oni dwaj dawali więcej niż ci obecni i tu jest pies pogrzebany.Lepszych oddali a mizeria została.
1
No i te spalone które czasem są taki widoczne że tragedia a on stoi i macha łapami.No i częste straty po których zamiast iść za piłka odpuszcza.
0
Chciał być lepszy od Kucharczyka.
5
Ivan nie poznaje gościa. Brak walki i zaangażowania .Nie wyprowadza szybkich kontr tylko na boki lub do tyłu brak strzałów z daleka .Gra bez wiary i jakby mamie na złość.On i co niektórzy to brak chyba konkurencji w FCB. A co do młodych to coś dziwnego dzieje w drużynie ci którzy powinni grać nie grają a ci którzy nie powinni nawet grzać ławy wychodzą w pierwszym składzie. dla mnie jest to niezrozumiałe.
0
ławka to by się przydała nie tylko Pique ale też Alves,Rakitic czy nawet Luis ale jest jak jest i narazie ławka im nie grozi.A co do Gumbau i Sampera to tak jak po troszę jest z Bartra a Mathieu czy Masche. Dziwna i niezrozumiała sytuacja z w/w.
2
Sandro i Gumbau to dziś nie wyglądali żeby przeszli przez szkółkę FCB .Pique Alvis Rakieta i Suarez co się z nimi porobiło to tragedia. Suarez na 7 spalonych drużyny jego było 6 lepszy od Kucharczyka. A co zrobił w ostatniej akcji to dramat ani przelobował ani dobrze strzelił niechlujstwo niedbalstwo i lekceważenie.
0
A jak miał to prosto w środek bramki a było tyle czasu i miejsca ale to co zrobił Ivan to woła o pomstę do nieba.
0
Pique zaliczył już chyba ze dwie siatki idzie na rekord.Qrcze czy oni zaczną strzelac z daleka bo za dużo kombinowania jest przed bramką Rayo.
0
Qrcze Rakieta zamiast podać wali bez pomyślunku Suarez miejsca miał tyle i czasu wali w środek bramki. Bartra to już chyba nigdy nie zagra w pierwszym składzie choćby grali z IV ligową drużyną. Jak nie Masche to Matie zabierają mu miejsce w I składzie.
0
Jednak z tymi ŚO to mimo wszystko nie jest za wesoło niby są a jakoby by ich nie było.Jest ich czterech plus Masche na siłę ale jak przychodzi co do czego to nie ma z czego wybrać.Jeden kontuzja drugi bez formy trzeci za mało gra czwarty niby w rep. kozak a tu babole i brak koncentracji no a Masch już nie urośnie i nie złapie nawyków ŚO.