5

Alves ma smykałkę do takich strat.Z Malagą rok temu ostatnio z EB.No a sędzia jak zwykle bardzo pobłażliwy dla graczy AB. Tyle co oni kosili Neya i Iniestę to ze dwóch powinno wylecieć za kartki.

0

uuuuu Iniesta co zagrał. A GG za takie coś nie daje żóltych .

0

co teraz zrobił ehh

0

Arda ale taran

0

że na śo. Co do Masche ogólnie nie mam zastrzeżeń.

0

I znowu Masche na śo .

0

Całego sezonu nie ugrają we trzech. A tu jest potrzebny ktoś taki jak Nolito. W rewanżu z EB wypadł Luis jutro też go nie będzie a może i Messiego więc w takich przypadkach (kartki kontuzje itp) Nolito będzie potrzebny tym bardziej że wie do jakiego klubu idzie kto gra tam pierwsze skrzypce i jak będzie jego rola.

1

Ciemna strona Zi Zu bo CR7 to widzimy coraz częściej:

0

No i przejdzie mu po klacie :)

0

Tylko Messi nie kopie bez piłki oraz nie wali po twarzy jak CR7.

0

Oglądałem dzisiejszy mecz w szczeglności początek w wykonaniu Pique i Masche a także ten z Valencią i Deportivo i szału nie było.

1

Jacież kręcę co wy z tym Bartrą i jego elektrycznością to co wyrabia ostatnio Masche przy takiej ilości minut to dopiero jest porażka .

0

Jakby coś takiego zrobił Ney Lusi lub Messi kara była by bardzo dotkliwa. A to pokazuje jeszcze że ostatnimi czasy faule na zawodnikach FCB uchodzą bardzo często płazem ich wykonawcom. CR7 no cóż co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.

0

Zobaczymy jak zagrają z AM itp.

0

Pique z EB w PK za machnięcie ręką przy utrzymaniu piłki żółtko a tu gość wywala Suarezowi z premedytacją i nic to i CR7 po raz kolejny się opiecze.

0

Pique i Masche błędy na dzień dobry i dobrze że nie było to z Realem bo nie za ciekawie by to było ale co tam Marc robi pwenie jeszcze większe.A przypomnę mecze z Valencią i Depo gdzie ci dwaj nie za bardzo się popisali przy bramkach .

0

Nie ale miał parę sytuacji gdzie mógłby się lepiej zachować ;przesadne holowanie piłki a co za tym idzie brak podań do lepiej ustawionych zawodników oraz straty a także w początkowej fazie złe wybory pod bramką. A i jeszcze jedno większość daje na MB że elektryczny itp a to co zrobili w pierwszych minutach Pique i Masche to tragedia.Błędy straty a Masche po raz kolejny pokazał że to co za jego plecami to już mało ważne. Marc gra od wielkiego dzwonu i mogą mu się przytrafić błędy ale oni we dwóch ostatnimi czasy mają więcej baboli z których były bramki (Valencia i Depo).

0

Moim zdaniem to on wręcz miał mało tych szans a jak je miał to nie było obok niego kogoś kto by mu pomagał (np. tak jak Puyol pomagał Pique). Sam trafił w najgorszy okres FCB gdzie nie było Puyola, Pique bez formy, Masche nigdy nie będzie prawdziwym śo od którego można by było się czegoś nauczyć plus brak klasowych śo w tamtym czasie w FCB. Co do jego błędów nie mniej ma moim zdaniem w każdym meczu Masche nie wspomnę że niektóre piłki Marc wybija głową stojąc gdzie Masche w wyskoku nie daje rady vide mecz Real Barca 3;4 jak się nie mylę gdzie piłka przelatywała nad głową Masche na wysokości 190. A po drugie Sergi R też podobno był za słaby na FCB a tu niespodzianka gra coraz lepiej.

1

Krycha z Sevillą może :)))

0

No i co przy całym szacunku dla Masche ale przy takiej ilości minut jakie gra wali gorsze gafy niż Bartra. Przy bramce miał wyczesane na to co za nim się dzieje.

0

Tak się zastanawiam ile by dostali żółtych kartek gracze FCB jakby faulowali jak gracze Espanyolu.

0

Brakowało strzałów z daleka Rakiety czy Iniesty.

0

a to szkoda myślałem że jak będzie messi sztrzelo im 10 bramek

0

No i walczak Gumbau i jakim cudem on tam jeszcze łapie się na ławkę i poleciał na KMŚ .

0

To prezent od Villarrealu z okazji moich 43 urodzin. :))))

0

Widać że napastnik i lewy obrońca potrzebny od stycznia.Brak dobrej konkurencji dla Alby obniżyło jego loty .

2

Jak Leo winny.II połowa zawalił Busi,Masche, Mathieu. No i fatalna gra Sando i Munira pod bramką aż woła o pomstę do nieba.Oni nawet jakby mieli pustą bramkę przed sobą to zawsze by coś odwalili żeby tylko nie strzelić. Czasem wydaje mi się że ci dwaj do dywersanci a nie gracze FCB.

0

Czemu Masche gra jako śo gdy są Bartra ,Verma czy Mathieu. Kiedy był brak śo to rozumiem taka była potrzeba ale teraz. Zamiast łapać minuty Barta czy grać doświadczony Verma lub Mathieu to dalej gra Masche który robi błędy jak inni przy tym że oni grają sporadycznie a on prawie non stop. Za prawdy dziwne to no chyba że trzej wyżej wymienieni są słabszymi śo od Masche i Luis chce pokazać że tu trzeba nowego śo z topu. Co do Sandro i Munira jeszcze tak słabych zmienników do ataku FCB nie miała dawno.

0

A jak to się stało że z wolnego dla nas piłka poszła na kontrę na drugą bramkę (bo mi się transmisja zacięła).

0

Munir i Sandro nie dość że nic nie wnoszą to jeszcze zje.... setki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?