0

Dla mnie pierwsza akcja jak zawodnik gospodarzy skoczył na plecy Albie a sędzia nawet nie drgnłą to wiedziałem że gwizdanie będzie do du...y.

0

Nie ciechanów ale cie-chamów :)

0

CR7 już pewnie liczy bramki jakie może na trzaskać Wilkom. Coś za dużo farta mają w tych losowaniach (Maciara trza wysłać ze specjalną komisją to pewnie znajdą coś ;))) )

0

No żesz kufa mać.

0

No to ostro dla FCB

0

VFL- Real co za fart

1

Jak Szpaku Marszęrano

0

Będzie efekt Zidana :))

1

Od x czau zawsze po rundzie rewanżowej i po czwartkowych meczach LE.No chyba że uefa coś ukrywa i robi zmyłki żeby nikt nic nie wiedział.

1

MSN jest najlepsze na świecie

0

Muszą się oszczędzać bo zagrali najwięcej meczów w obecnym sezonie z całej czołówki LM.

1

Mentalność niemców godna podziwu dobre. Nord Strem afera VW itp.

0

A to FCBM nie robił błędów.Jakby Juve miało dziś MSN to może i dogrywka nie była by potrzebna.

0

Sammer, Jancker , Basler , Efenberg i inni sami twarzowcy jak zdjęcia z II wś.

3

Kurde czasem mnie zastanawia że o ludzie nie wiedzą o takich sprawach lub o zasadach awansów przy remisach itp.

0

Jak Lewy grał w BVB to i klub i Jemu kibicowałem ale od kiedy gra w FCB to jego statystki klubowe jak i sam klub lata mi kalafiorem.Co innego gra w rep. A co do FCBM to nie tylko Muller ale Sammer i paru innych (Jancker,Basler,Efenberg itp) mają typowe (wiecie jakie) twarze.

0

Z gadki Kazika wynika że to Arsenal zasłużył na wygraną i awans tylko przez tego niskiego Messiego znowu odpadną.

0

hhohohohohoho

2

Kazik to chyba nie lubi Barcy.

2

Patrze a Bayern 70 procent posiadania piłki dwa zero w plecy a Pep dalej gra swoje.

0

To leser, asysta i taka brama .

5

Tragiczne te ostatnie dogrania Luisa.

1

Dani też nie zachwyca.

0

I Dani i Masche też słabo.

1

Szkoda że to Barcelona tego nie zrobiła ale mam nadzieję że ten pamiętny mecz z FCC jak i Interem odbije jeszcze kiedyś sobie tak jakz FC BM.

0

Potwierdził tylko fakty, nic więcej i nie ma tu mowy o umniejszaniu jego roli w sukcesach Barcy z tamtego okresu.

0

A do kogo ta wysoka celność podań do najbliższego zawodnika żeby tylko nic nie schrzanić. A jak trzeba było zagrać idealnie (podanie do Suareza i w II połowie podobne w polu karnym) to wyszło wtedy te 11% które było ważniejsze niż te 89 bez znaczenia. A o problemach z przyjęciem piłki itp to już nawet nie warto poruszać tematu bo w takim klubie i na takim poziomie rozgrywek to jest dramat.

1

No tak gość przyszedł do FCB prosto ze szkółki (bez urazy) Kotwicy Kołobrzeg i może mieć w przyjęciu piłki oraz dograniu duże braki.

1

Ani dograć ani przyjąć. Chyba opuszczał treningi jak to szlifowali w La Masii.

0

Ja oglądam i potwierdzam Munir mimo że zaliczył bramkę to bardzo słaby występ. Za słaby nawet na zmiennika. Byli lepsi którzy siedzieli na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?