kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie pierwsza akcja jak zawodnik gospodarzy skoczył na plecy Albie a sędzia nawet nie drgnłą to wiedziałem że gwizdanie będzie do du...y.
0
Nie ciechanów ale cie-chamów :)
0
CR7 już pewnie liczy bramki jakie może na trzaskać Wilkom. Coś za dużo farta mają w tych losowaniach (Maciara trza wysłać ze specjalną komisją to pewnie znajdą coś ;))) )
0
No żesz kufa mać.
0
No to ostro dla FCB
0
VFL- Real co za fart
1
Jak Szpaku Marszęrano
0
Będzie efekt Zidana :))
1
Od x czau zawsze po rundzie rewanżowej i po czwartkowych meczach LE.No chyba że uefa coś ukrywa i robi zmyłki żeby nikt nic nie wiedział.
1
MSN jest najlepsze na świecie
0
Muszą się oszczędzać bo zagrali najwięcej meczów w obecnym sezonie z całej czołówki LM.
1
Mentalność niemców godna podziwu dobre. Nord Strem afera VW itp.
0
A to FCBM nie robił błędów.Jakby Juve miało dziś MSN to może i dogrywka nie była by potrzebna.
0
Sammer, Jancker , Basler , Efenberg i inni sami twarzowcy jak zdjęcia z II wś.
3
Kurde czasem mnie zastanawia że o ludzie nie wiedzą o takich sprawach lub o zasadach awansów przy remisach itp.
0
Jak Lewy grał w BVB to i klub i Jemu kibicowałem ale od kiedy gra w FCB to jego statystki klubowe jak i sam klub lata mi kalafiorem.Co innego gra w rep. A co do FCBM to nie tylko Muller ale Sammer i paru innych (Jancker,Basler,Efenberg itp) mają typowe (wiecie jakie) twarze.
0
Z gadki Kazika wynika że to Arsenal zasłużył na wygraną i awans tylko przez tego niskiego Messiego znowu odpadną.
0
hhohohohohoho
2
Kazik to chyba nie lubi Barcy.
2
Patrze a Bayern 70 procent posiadania piłki dwa zero w plecy a Pep dalej gra swoje.
0
To leser, asysta i taka brama .
5
Tragiczne te ostatnie dogrania Luisa.
1
Dani też nie zachwyca.
0
I Dani i Masche też słabo.
1
Szkoda że to Barcelona tego nie zrobiła ale mam nadzieję że ten pamiętny mecz z FCC jak i Interem odbije jeszcze kiedyś sobie tak jakz FC BM.
0
Potwierdził tylko fakty, nic więcej i nie ma tu mowy o umniejszaniu jego roli w sukcesach Barcy z tamtego okresu.
0
A do kogo ta wysoka celność podań do najbliższego zawodnika żeby tylko nic nie schrzanić. A jak trzeba było zagrać idealnie (podanie do Suareza i w II połowie podobne w polu karnym) to wyszło wtedy te 11% które było ważniejsze niż te 89 bez znaczenia. A o problemach z przyjęciem piłki itp to już nawet nie warto poruszać tematu bo w takim klubie i na takim poziomie rozgrywek to jest dramat.
1
No tak gość przyszedł do FCB prosto ze szkółki (bez urazy) Kotwicy Kołobrzeg i może mieć w przyjęciu piłki oraz dograniu duże braki.
1
Ani dograć ani przyjąć. Chyba opuszczał treningi jak to szlifowali w La Masii.
0
Ja oglądam i potwierdzam Munir mimo że zaliczył bramkę to bardzo słaby występ. Za słaby nawet na zmiennika. Byli lepsi którzy siedzieli na ławce.