kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Qrcze jak mu nie idzie dał by Neymarowi a tak .
0
Pisałem że Andres słaby. Straty za stratą i jeszcze karny . I w najważniejszym meczu Luis E i ska dali ciała jak i zarząd WZMOCNIENIA.
0
Iniesta strata za stratą.
5
Żeby tylko z trypletu nie wyszło tak jak Realowi w ubiegłym roku.
0
Po kiego wrzucają górne piłki na Oblaka.
0
Munira za Luisa S. a co może coś wepchnie .
2
Najgorsze że ani Leo ani Ney nie robią dziś wielkiej różnicy. Jak nie szło Messiemu Ney ciągnął ten wózek a dziś nikt tego nie robi.
0
Po co kupować zmienników ald MSN ( Munir qfa to jest (Sparta) Barca a on jest popierdułką a nie zawodnikiem na ławkę rezerwowych to samo tyczy się Sandro,Adriano,Douglasa. Nie ma wartościowej ławki rezerwowych.Następne po kiego jest tych trzech śo jak ich rolę gra od iks czasu dp ze wzrostem jokera. Napastnicy widać że nie są w optymalnej formie ale nie ma kto ich zastąpić. Pomoc Iniesta chyba to co miał najlepsze ma już za sobą i widać że nie daje zespołowi tego co kiedyś ale po co kupować kreatywnego pomocnika jak jest szklanka Rafinia i gość który wróci w wypożyczenia a teraz nie ma nikogo żeby godnie zastąpić Andreasa ( Arda hmm on chyba sam nie wie co i gdzie ma robić na boisku) no i boczni Alves chyba w halówkach gra. Był Vidal ale coś nie pasi trenerowi który sam go ściągnął Douglas (co ja robię tu uuu co ty tutaj robisz). No i Alba gość który nie ma konkurencji na swojej stronie i widać jak to się odbija na jego dyspozycji. Ogólnie przypomina mi się FCB za Martino i Tito .Jak stracili DV( w MKŚ to aż się prosiło żeby kupić napastnika) to też chcieli jechać tylko na Messim jak ten złapał kontuzję to nie było już kim jechać. I historia się powtarza LL mieli w garści ale lekceważenie i granie na pół gwizdka (Valencia,Deportivo czy Villareal) nie wyszło im na dobre.
0
Po kiego Alba wybijał w środek . No śo gdzie byli.
0
1 porażka to nic takiego
0
E to ja nie wiedziałem że w Realu M. mają dentystę na boisku że brutala i to nie jednego, marnych aktorów i nurka itp to i owszem sporo tego mają ale dentysta to chyba nowość : http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-vfl-wolfsburg-real-madryt-2-0-vieirinha-stracil-zeba,nId,2181520
0
No i łatwiejszy zespół dostała cała ufalona.A niektórym tylko kłody pod nogi.A to Ney za szybki a to Messi za dużo kręci i dogrywa bardzo to niesprawiedliwe.
0
Te otwarte usta to chyba od wyjazdów do Maroka tak mu się ułożyły.
0
I Niemiec dostał jeszcze za to żółtą kartkę dobre.
0
Pokazał tylko że da w szatni po co te halo. Lepsze to co zrobił Marcelo i Kroos. Czy jutro w madryckich gazetach też będzie taka nagonka jak na Luisa czy Sergio B.
0
Ale co gorszy jest LS
1
Marcelo miszcz miszczów Oskar 2017
2
To jest dobry wynik dla AM jak powiada anyBarcaWęgrzyn. Oni jakby dostali 5 do zera to i tak by był dobry wynik zdaniem w/w pana.
0
Wychodzi brak dobrych zmienników dla MSN no i śo to od kilku lat jakaś plaga, żadnego dobrego klasowego nie kupili.
0
Ostatnio to nawet stracili.
8
Witam może to było albo nie ale do powtórki w sobotę : http://www.futbolnews.pl/newsroom/74480,mini-clasico-dla-barcelony-real-przegral-0-2-video
0
Efekt fifa swoją drogą ale brak dobrego zmiennika dla Alby trochę budzi niepokój.Bo Adriano od dłuższego czasu był trzecim w kolejce na lo a Mathieu to bardziej z braku laku tam grał. Chyba zdają sobie sprawę w sztabie szkoleniowych że potrzeba jest dobrych i wartościowych zmienników na lo,śo,napastnika czy po.
28
Finał LM pierwsza bramka dla FCB w trafienie z MC ale co tam. Po drugie Rakieta ma inne zadania na boisku i jeśli tego nie zauważasz to masz złą ocenę gry i postawy Ivana.
1
A czy w pierwszej akcji gdzie zawodnicy ŻŁP weszli w obronę FCB jak w masło i tylko słupek uratował od bramki w 1 minucie.A Pique został objechany przez Bakambu i leżał jak naleśnik na talerzu i to w pierwszej minucie .http://www.futbolplus.pl/video/item/6372-villarreal-barcelona-2-2-skrot-meczu-video
5
Nie on pierwszy i nie ostatni ustrzelił babola(Alba z RSSS i przegrany mecz) albo straty po których stracili bramkę a później punkty (Alves mógłby coś o tym więcej powiedzieć) i to są gracze pierwszego składu gdzie są w rytmie meczowym a i tak trafiają im jak i innym babole.
6
Dla mnie to źle na zawodników podziałał wynik AM.Wyszli mało skoncentrowani i za bardzo rozluźnieni. Villarreal nie zagrał wcale takiego dobrego meczu to bardziej FCB odpuściła ten mecz licząc że małym nakładem sił oraz tym że tak szybko było 2;0 wygrana będzie formalnością i zamiast ich dobić to błędy spowodowały że tylko remis zamiast wygranej. No i w tym meczu nie było przysłowiowej chemii i magii między tridente a w szczególności raziła "gra" Luisa który w tym meczu kompletnie nic nie dawał z przodu. Ale to tylko moje spostrzeżenia.
0
Takie stemplowanie buta często miał Messi i Ney i bardzo rzadko przeciwnik dostawał żółtko ba czasem nawet wolego nie było.
0
Zgoda ale tak jak dziś to mogli ich ograć.Bo nie grali tego co np.Arsenal ostatnio.Ale naszym chyba zaszkodził wczorajsza przegrana AM.Poczuli lekkie rozluznienie i weszli w mecz mało skoncentrowani.
0
Nie poprzewracało.Tylko po wczorajszym meczu AM wyszli za bardzo rozluznieni i mało skoncentrowania.A pózniej ciężko jest wskoczyć na obroty.
0
Bez dobrej wrzutki,dogrania i jeszcze takie błędy na swojej stronie. vidal lepiej się przykłada do grania a przynajmniej ma więcej ochoty i zaangażowania.