0

Legia 2:0 Piast ;))

3

Masche człowiek z żelaza.

1

Iniesta bardzo słaby występ.

0

Może nie zauważyłem w wypowiedziach przedmeczowych piłkarzy FCB że by któryś z nich życzył lub mówił że lepiej jakby EB spadł s PD. A tu wręcz przeciwnie cały czas można wyczytać że zawodnicy EB mówią tylko o jednym żeby FCB nie zdobyła MH.

0

Coś czuje że z topowych graczy to w tym okienku transferowym ciężko będzie zobaczyć w FCB.

0

Qrde co wy z tym 0-7 .To był walec w postaci FC BM gdzie w FCB była tragedia.Bez trenera (nawrót choroby Tito) ,Leo kontuzjowany drużyna w totalnej rozsypce fizycznej i psychicznej gdzie było widać że nie piłka była im w głowie.

0

Nie no w trochę inny sposób.QA jest jednym ze sponsorów i płacił 60 mln za rok a w Citiy szejkowie walą grubą kasę i są właścicielami MC.

0

A kibice Betisu to komu kibicowali swoim czy Atletico. Albo dżuma albo cholera.

0

Coś ostatnio Diego przegina ze swoimi chamskimi występkami.A kara jest wręcz śmieszna.

0

No to jest wytłumaczenia. A co masz na wytłumaczenia chamskich i nie fair zachowań Diego. Bo on taki jest i wszystko mu można .

0

Jeśli uefa to puści płazem no to będzie skandal tak jak i dziś karny dla Atletico.

0

FCB też im pokazywała jak się wygrywa i co w poległa.Więc i w tym jednym meczu to RM może im utrzeć nosa już raz to zrobili.

0

Wychodzi pobłażanie jego chamskich zachowań. To teraz i w meczu z Malago wyszło.

0

Trappatoni est zachwycony stylem AM.

1

I bardzo dobrze. Jak nie FC autobus Chelsea to Atletico mur Madryt.I na pohybel takiemu stylowi.

0

Niech Diego S. piłkę wrzuci to będzie fair z jego strony.

0

No to BM do boju i RL powtórka jak z Realem.

0

Śpieszmy się kupować ŚO tak szybko do innych klubów odchodzą.

1

No i koszykarze Barcelony przegrali trzeci mecz i nie awansowali do Final Four. Zła passa nie tylko w gałę.

0

Czyli można się spodziewać RM w finale ? W mordę dziś był do ogrania (bez CR i Benzyny ) a tu MC moim zdaniem nic nie pokazał z tego co grał z PSG.

0

patrzeć to może nie było na co cenzura ale wymioty po tym badziewiu co się piło były podobne do tych które miałem od patrzenia na ten mecz.

2

Wychodzi na to że VfL Wolfsburg jest lepszy od MC bo przynajmniej strzelił 2 bramki i wygrał pierwszy mecz.

0

Który to już śo w kręgu zainteresowania FCB . Żeby tylko nie było jak w przypadku Mathieu i Vermalena że jak kogoś kupią z to i tak para śo będzie Pique i Masche. A i tak pewnie wyjdzie że nikogo nie sprzedadzą i nikogo nie kupią twierdząc że na w/w pozycję mają zawodników z odpowiednią jakością ewentualnie mogą kupić kogoś kto i tak będzie grzał ławę jak Mathieu i Verma bo okażą się słabsi od tych co grają. I tak w koło Macieju. W obecnych czasach za małe pieniądze w większości kupuje się bylejakość.A w takim klubie jak FCB to ani nie wypada ani nie przystaje.

0

Być może ale Ney często jest równany z ziemią z czystej złośliwości przeciwnika.

0

Tylko że to Pepe kosi a Ney jest koszony. Więc to bardzie Neymarowi mogą puszczać nerwy z tego powodu że jest równany z trawą plus dodatkowa ignorancja sędziów na faule na nim robią swoje.

1

Oki , ale takich baboli jak MATS na początku sezonu to nie widziałem żeby Claudio zaliczył. Z pewnością MATS jest lepszym, młodszym który może się jeszcze rozwinąć ale czasem potrzebny jest ktoś kto ma spokój w głowie .Bez pajacowania i pokazywania co to nie ja jestem. A u niego tego czasem brakowało i może to zadecydowało że jeszcze w tym sezonie pierwsze skrzypce bramce FCB w LL gra Bravo.

0

Munir i jeśli dalej tak będzie to i Vidal. Qrcze mało by zostało w kadrze.Ale czasem może trzeba przesiać ziarno od plew.Co z tego że ich tylu jak żaden na dobrą sprawę nie nadaję się nawet na ławkę rezerwowych do FCB a co dopiero grać w pierwszym składzie za któregoś z podstawowych zawodników.No i chyba żaden nic nie wnosi dobrego do gry FCB gdy pojawia się na boisku.

0

Barca jakoś nie ma farta to "przyszłościowych"transferów młodych zawodników których kupiła by za nieduże pieniądze ,wypożyczyła gdzie by się ograli i "oszlifowali" a później wrócili do Barcy (np. Courtois, Carvajal itp). Jak już się zbierają do zakupów to się okazuje że muszą zapłacić krocie a mogli by wcześniej zapłacić o wiele mniej(Dybala).

1

Z jednej strony to może i ma rację ale patrząc na to z innej strony niektórzy II bramkarze nie mają nawet możliwości grania w PK czy LM a muszą czekać na swoją kolej.To uczy też pokory. Swego czasu Andres też był bliski odejścia z FCB. Po drugie na początku sezonu swoimi słabymi występami też mógł w oczach LE zamknąć sobie drogę na grę w tym sezonie jako pierwszy bramkarz w LL. A czy Bravo ma ustąpić miejsca MATS-owi hmm ciężko ,Bravo nie robi większych baboli kontuzję go omijają więc dlaczego miałby stracić miejsce w bramce.

3

lubiłem Tito i wolałbym żeby on był trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?