kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legia 2:0 Piast ;))
3
Masche człowiek z żelaza.
1
Iniesta bardzo słaby występ.
0
Może nie zauważyłem w wypowiedziach przedmeczowych piłkarzy FCB że by któryś z nich życzył lub mówił że lepiej jakby EB spadł s PD. A tu wręcz przeciwnie cały czas można wyczytać że zawodnicy EB mówią tylko o jednym żeby FCB nie zdobyła MH.
0
Coś czuje że z topowych graczy to w tym okienku transferowym ciężko będzie zobaczyć w FCB.
0
Qrde co wy z tym 0-7 .To był walec w postaci FC BM gdzie w FCB była tragedia.Bez trenera (nawrót choroby Tito) ,Leo kontuzjowany drużyna w totalnej rozsypce fizycznej i psychicznej gdzie było widać że nie piłka była im w głowie.
0
Nie no w trochę inny sposób.QA jest jednym ze sponsorów i płacił 60 mln za rok a w Citiy szejkowie walą grubą kasę i są właścicielami MC.
0
A kibice Betisu to komu kibicowali swoim czy Atletico. Albo dżuma albo cholera.
0
Coś ostatnio Diego przegina ze swoimi chamskimi występkami.A kara jest wręcz śmieszna.
0
No to jest wytłumaczenia. A co masz na wytłumaczenia chamskich i nie fair zachowań Diego. Bo on taki jest i wszystko mu można .
0
Jeśli uefa to puści płazem no to będzie skandal tak jak i dziś karny dla Atletico.
0
FCB też im pokazywała jak się wygrywa i co w poległa.Więc i w tym jednym meczu to RM może im utrzeć nosa już raz to zrobili.
0
Wychodzi pobłażanie jego chamskich zachowań. To teraz i w meczu z Malago wyszło.
0
Trappatoni est zachwycony stylem AM.
1
I bardzo dobrze. Jak nie FC autobus Chelsea to Atletico mur Madryt.I na pohybel takiemu stylowi.
0
Niech Diego S. piłkę wrzuci to będzie fair z jego strony.
0
No to BM do boju i RL powtórka jak z Realem.
0
Śpieszmy się kupować ŚO tak szybko do innych klubów odchodzą.
1
No i koszykarze Barcelony przegrali trzeci mecz i nie awansowali do Final Four. Zła passa nie tylko w gałę.
0
Czyli można się spodziewać RM w finale ? W mordę dziś był do ogrania (bez CR i Benzyny ) a tu MC moim zdaniem nic nie pokazał z tego co grał z PSG.
0
patrzeć to może nie było na co cenzura ale wymioty po tym badziewiu co się piło były podobne do tych które miałem od patrzenia na ten mecz.
2
Wychodzi na to że VfL Wolfsburg jest lepszy od MC bo przynajmniej strzelił 2 bramki i wygrał pierwszy mecz.
0
Który to już śo w kręgu zainteresowania FCB . Żeby tylko nie było jak w przypadku Mathieu i Vermalena że jak kogoś kupią z to i tak para śo będzie Pique i Masche. A i tak pewnie wyjdzie że nikogo nie sprzedadzą i nikogo nie kupią twierdząc że na w/w pozycję mają zawodników z odpowiednią jakością ewentualnie mogą kupić kogoś kto i tak będzie grzał ławę jak Mathieu i Verma bo okażą się słabsi od tych co grają. I tak w koło Macieju. W obecnych czasach za małe pieniądze w większości kupuje się bylejakość.A w takim klubie jak FCB to ani nie wypada ani nie przystaje.
0
Być może ale Ney często jest równany z ziemią z czystej złośliwości przeciwnika.
0
Tylko że to Pepe kosi a Ney jest koszony. Więc to bardzie Neymarowi mogą puszczać nerwy z tego powodu że jest równany z trawą plus dodatkowa ignorancja sędziów na faule na nim robią swoje.
1
Oki , ale takich baboli jak MATS na początku sezonu to nie widziałem żeby Claudio zaliczył. Z pewnością MATS jest lepszym, młodszym który może się jeszcze rozwinąć ale czasem potrzebny jest ktoś kto ma spokój w głowie .Bez pajacowania i pokazywania co to nie ja jestem. A u niego tego czasem brakowało i może to zadecydowało że jeszcze w tym sezonie pierwsze skrzypce bramce FCB w LL gra Bravo.
0
Munir i jeśli dalej tak będzie to i Vidal. Qrcze mało by zostało w kadrze.Ale czasem może trzeba przesiać ziarno od plew.Co z tego że ich tylu jak żaden na dobrą sprawę nie nadaję się nawet na ławkę rezerwowych do FCB a co dopiero grać w pierwszym składzie za któregoś z podstawowych zawodników.No i chyba żaden nic nie wnosi dobrego do gry FCB gdy pojawia się na boisku.
0
Barca jakoś nie ma farta to "przyszłościowych"transferów młodych zawodników których kupiła by za nieduże pieniądze ,wypożyczyła gdzie by się ograli i "oszlifowali" a później wrócili do Barcy (np. Courtois, Carvajal itp). Jak już się zbierają do zakupów to się okazuje że muszą zapłacić krocie a mogli by wcześniej zapłacić o wiele mniej(Dybala).
1
Z jednej strony to może i ma rację ale patrząc na to z innej strony niektórzy II bramkarze nie mają nawet możliwości grania w PK czy LM a muszą czekać na swoją kolej.To uczy też pokory. Swego czasu Andres też był bliski odejścia z FCB. Po drugie na początku sezonu swoimi słabymi występami też mógł w oczach LE zamknąć sobie drogę na grę w tym sezonie jako pierwszy bramkarz w LL. A czy Bravo ma ustąpić miejsca MATS-owi hmm ciężko ,Bravo nie robi większych baboli kontuzję go omijają więc dlaczego miałby stracić miejsce w bramce.
3
lubiłem Tito i wolałbym żeby on był trenerem