0

No chyba są jakieś procedury które określają czy w jednym samolocie może lecieć całe dowództwo sił zbrojnych.

0

Tylko kto zaprosił na pokład samolotu wszystkich dowódców wojskowych też peło.

0

Chyba nikt nie liczy na kontuzje urazy czy spadek formy zawodników RM.

0

A kto wsadza w jeden samolot tyle ważnych osób txn wojskowych.

1

Tylko to nie pierwszy przypadek że zawodnicy zarzucają Pepowi że nie rozmawia z zawodnikami co do których ma zastrzeżenia.

1

Co ty z tym komuchem .poszukaj na prawicy to też znajdziesz.mylisz Leszka z Jerzym.

2

Chyba kolega pomylił Leszka m. z Jerzy M. Komuchy są po jednej i drugiej stronie barykady. A co do komisji to może ktoś zapoda raport z tej prawilnej .

1

Wczoraj na ale kino był fil Cztery lwy. O terrorystsch muzułmańskich w Anglii w formie czarnego humoru.polecam .

0

Oj było sporo pocisku na grę Ivana i kwestionowanie jego przydatność do FcB.

2

I po co ta ironia. Lepiej Tobie po tym się zrobiło.

0

Serdeczne dzięki za pomoc.

0

Mam prośbę wczoraj na RL ktoś wrzucił link z podaniem LM do Alby z meczu jak się nie mylę z AB .

0

Będą wyrzutki wysokich lotów no o BBC będą musieli mocno mieć na uwadze prawą stronę obrony jak Dani się zapędzi .

0

Dzięki za informacje.

0

Świetny film jak dla mnie nie do znudzenia.

0

Może gdzieś w wywiadach rzuciło się komuś w oczy.

0

Jakiej muzyki słuchają nasi reprezentanci ?

2

Jak to powiedział klasyk : " byle co byle sponiewierało"

2

Tylko Valencja za DV a za PA to dwa inne zespoły .

0

Uefa nie pozwala na stadionach transparentów o treściach politycznych a sama z takich samych powodów nie pozwala na to żeby w jednej grupie były drużyny z Rosji i Ukrainy. jakby w tym wszystkim to Ukraińcy byli temu winni. Ale wiadomo ruskim nie wykręcą takiego numeru jak jugolom w 92 roku.

1

W grupie z FCB a potem z RM.

0

A może pomoże LM nstłuc bramek i ponić rekord CR w LM. Też by było miło.

0

Wstyd to było dla mnie 4:0 z AB w Sph. A po 7:0 z Fc BM było mi ich szkoda i żal.

0

Barca też przegrała w dwumeczu 0-7 i też było Tobie wstyd.

1

Qr, ,. Przestańcie już narzekać. Czy to legia czy Lech lub wisełka by awansowała to z tego trzeba się cieszyć a nie czekać kolejne naście lat.

0

To kobiecej plażowki chyba wogóle nie pokazują.

0

Był taki serial komediowy angielski tyt nie pamiętam ale główna bohaterka nazywała się chyba pani Bukiet.

1

Ale takiego serca do gry jak miał "młotek" to chyba każdy z tych padów mógłby mu pozazdrościć.

2

Hm jednak można:)

1

Ale Wisła z tamtego okresu a Legia teraz to przepaść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?