kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No chyba są jakieś procedury które określają czy w jednym samolocie może lecieć całe dowództwo sił zbrojnych.
0
Tylko kto zaprosił na pokład samolotu wszystkich dowódców wojskowych też peło.
0
Chyba nikt nie liczy na kontuzje urazy czy spadek formy zawodników RM.
0
A kto wsadza w jeden samolot tyle ważnych osób txn wojskowych.
1
Tylko to nie pierwszy przypadek że zawodnicy zarzucają Pepowi że nie rozmawia z zawodnikami co do których ma zastrzeżenia.
1
Co ty z tym komuchem .poszukaj na prawicy to też znajdziesz.mylisz Leszka z Jerzym.
2
Chyba kolega pomylił Leszka m. z Jerzy M. Komuchy są po jednej i drugiej stronie barykady. A co do komisji to może ktoś zapoda raport z tej prawilnej .
1
Wczoraj na ale kino był fil Cztery lwy. O terrorystsch muzułmańskich w Anglii w formie czarnego humoru.polecam .
0
Oj było sporo pocisku na grę Ivana i kwestionowanie jego przydatność do FcB.
2
I po co ta ironia. Lepiej Tobie po tym się zrobiło.
0
Serdeczne dzięki za pomoc.
0
Mam prośbę wczoraj na RL ktoś wrzucił link z podaniem LM do Alby z meczu jak się nie mylę z AB .
0
Będą wyrzutki wysokich lotów no o BBC będą musieli mocno mieć na uwadze prawą stronę obrony jak Dani się zapędzi .
0
Dzięki za informacje.
0
Świetny film jak dla mnie nie do znudzenia.
0
Może gdzieś w wywiadach rzuciło się komuś w oczy.
0
Jakiej muzyki słuchają nasi reprezentanci ?
2
Jak to powiedział klasyk : " byle co byle sponiewierało"
2
Tylko Valencja za DV a za PA to dwa inne zespoły .
0
Uefa nie pozwala na stadionach transparentów o treściach politycznych a sama z takich samych powodów nie pozwala na to żeby w jednej grupie były drużyny z Rosji i Ukrainy. jakby w tym wszystkim to Ukraińcy byli temu winni. Ale wiadomo ruskim nie wykręcą takiego numeru jak jugolom w 92 roku.
1
W grupie z FCB a potem z RM.
0
A może pomoże LM nstłuc bramek i ponić rekord CR w LM. Też by było miło.
0
Wstyd to było dla mnie 4:0 z AB w Sph. A po 7:0 z Fc BM było mi ich szkoda i żal.
0
Barca też przegrała w dwumeczu 0-7 i też było Tobie wstyd.
1
Qr, ,. Przestańcie już narzekać. Czy to legia czy Lech lub wisełka by awansowała to z tego trzeba się cieszyć a nie czekać kolejne naście lat.
0
To kobiecej plażowki chyba wogóle nie pokazują.
0
Był taki serial komediowy angielski tyt nie pamiętam ale główna bohaterka nazywała się chyba pani Bukiet.
1
Ale takiego serca do gry jak miał "młotek" to chyba każdy z tych padów mógłby mu pozazdrościć.
2
Hm jednak można:)
1
Ale Wisła z tamtego okresu a Legia teraz to przepaść.