0

Gomesa bym zostawił to Rafa i Busi out z boiska.

0

Tylko taka różnica że Busi jest na boisku a Casemiro jest kontuzjowany.

0

Jak nie Masche to Busi komplikują mecz FCB.

0

Cóż dołączył do Alby i Masche. I z tego powodu już się nie nadaje.

1

Z Legii się śmieliśmy .

0

A dlaczego nie ?

0

Już dawno toboisałem że Busi bez formy często robi takie babole które kończą się stratą gola.

0

Zmiana w 92 min.

1

To księża byli by męczennikami.

1

A ja oddaję krew i za godzinę już mam weekend wydłużony .

0

To chyba dlatego że LE nie trzyma się jednego schematu gry (tiki taka albo śmierć ;) ).

0

Ale co to im ostatnio dało przegrane finały lm,bez mh czy pk.destrukcja dla samej destrukcji.nic twórczego nie wnoszą.

0

No i to tylko rekord który nie dał im żadnego trofeum w ostatnim czasie.

1

Jednak kebab od Turka najlepszy .

2

Przyjęcie Neymara kwintesencją całego spotkania.

0

To jego firmowa strata.

0

Powinien mieć ksywkę Busi qrw.... strata. Gość ewidentnie dla mnie jest bez formy i zaczyna powielać błędy sprzed 3-4 lat tj bezsensowne kiwki i straty w środku .

0

Ale zjechał podanie LS.

0

Mógł podawać do Neymra.

1

Co jeszcze musi odwalić żeby dali mu spokój z śo.

0

Dzięki za filmik.

5

Dzięki. Myślałem że do ZZ pokazówkę odwalić.

0

Ma ktoś link do tych sytuacji.

0

Do kogo biegł CR po strzelenu bramki.

0

Aleksandrow co on chrzani to maszakra.

0

Jak to nie wiele brakowało do odejścia jak i do rozkwitu tego zawodnika. Sergi Roberto to się udało jak swego czasu Puyolowi czy Inieście. Marc B czy Thiago już nie mieli tego czegoś.

0

Ja też zaliczyłem trzy ich ostanie koncerty w Polsce i ten pierwszy Sonisphere z 2010 roku był dla mnie najlepszy (plus Slayer).

1

No ale z tego co wiem to Ney jeszcze nie okłada innych ciosami jak CR w ubiegłym sezonie.

1

No i już będzie miał ciepło u CR jak on to zobaczy.

2

A po Maroku będzie wstrząśnięty ty co zrobił z nim przyjaciel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?