kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomesa bym zostawił to Rafa i Busi out z boiska.
0
Tylko taka różnica że Busi jest na boisku a Casemiro jest kontuzjowany.
0
Jak nie Masche to Busi komplikują mecz FCB.
0
Cóż dołączył do Alby i Masche. I z tego powodu już się nie nadaje.
1
Z Legii się śmieliśmy .
0
A dlaczego nie ?
0
Już dawno toboisałem że Busi bez formy często robi takie babole które kończą się stratą gola.
0
Zmiana w 92 min.
1
To księża byli by męczennikami.
1
A ja oddaję krew i za godzinę już mam weekend wydłużony .
0
To chyba dlatego że LE nie trzyma się jednego schematu gry (tiki taka albo śmierć ;) ).
0
Ale co to im ostatnio dało przegrane finały lm,bez mh czy pk.destrukcja dla samej destrukcji.nic twórczego nie wnoszą.
0
No i to tylko rekord który nie dał im żadnego trofeum w ostatnim czasie.
1
Jednak kebab od Turka najlepszy .
2
Przyjęcie Neymara kwintesencją całego spotkania.
0
To jego firmowa strata.
0
Powinien mieć ksywkę Busi qrw.... strata. Gość ewidentnie dla mnie jest bez formy i zaczyna powielać błędy sprzed 3-4 lat tj bezsensowne kiwki i straty w środku .
0
Ale zjechał podanie LS.
0
Mógł podawać do Neymra.
1
Co jeszcze musi odwalić żeby dali mu spokój z śo.
0
Dzięki za filmik.
5
Dzięki. Myślałem że do ZZ pokazówkę odwalić.
0
Ma ktoś link do tych sytuacji.
0
Do kogo biegł CR po strzelenu bramki.
0
Aleksandrow co on chrzani to maszakra.
0
Jak to nie wiele brakowało do odejścia jak i do rozkwitu tego zawodnika. Sergi Roberto to się udało jak swego czasu Puyolowi czy Inieście. Marc B czy Thiago już nie mieli tego czegoś.
0
Ja też zaliczyłem trzy ich ostanie koncerty w Polsce i ten pierwszy Sonisphere z 2010 roku był dla mnie najlepszy (plus Slayer).
1
No ale z tego co wiem to Ney jeszcze nie okłada innych ciosami jak CR w ubiegłym sezonie.
1
No i już będzie miał ciepło u CR jak on to zobaczy.
2
A po Maroku będzie wstrząśnięty ty co zrobił z nim przyjaciel.