kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale przecież nie było Leo i wtedy Ney miał pokazać cały swój potencjał i wziąć grę na swoje barki.
0
Jak nie Kameni to niezrozumiałe rotację a jeszcze wyjazd do RSSS. Czyli ci tradycyjnie można obstawiać przegraną FCB. Coś za dużo w tej rundzie kontuzji (patrząc na to że drużyna nie latała po całym świecie) słabych meczów czy niedobitych przeciwników.
0
Życie życie jest nowelą.
1
To co Vidal to drugi Douglas. Trochę dziwne gość ogólnie zaliczył bardzo dużo nie znaczących drużyn . Pokazał się w Sevilli i nagle dostaje przydział do FCB z polecenia LE i z tym jak jest potrzebny i pasuje do FCB.
1
Ciekawy byłby pomysł z Messim w środku pomocy (jak Xavi) w jakimś lużniejszym meczu.
2
Mój tak ma z adhd.Brak skupienia impulsywność problemy z rówieśnikami a gdy idzie na gałe przed blokiem czy na trening lub mecz to okazuje się że zaczyna inaczej funkcjonować , podporządkować się zasadom panującym na boisku i treningach.
0
Rozumiem że w pierwszej połowie grał Pique i Alba.
5
Umowy przedłużone a gra mizerna.
0
Wygrane z Sevilla u nich z takim zaangażowaniem jak ostatnio się prezentują to mam pewne obawy tak jak i do meczu z RSSS czy murującą sie Malaga.
0
Drogimi piłkarzami . To FcB ma takich z przeceny. Ostatnio Trener Granady powiedział że ostatni mecz jego drużyny z FCB to byl pojedynek 650 mln z 50 mln.
13
Obawiam się że słaba forma SB może potrwać dłużej . Bo ewidentnie widać że ani przerwa ani odpoczynek nic mu nie pomaga. Co gorsze widać to samo u Suareza. Nie ma ostatnimi czasy tej chemii w ataku co było niedawno.
0
Ostatnio mieli chyba za dużo wolnego bo te dwa ostatnie mecze to była tragedia.
0
MSN słabo kolejny mecz szczególnie Ney ( miał być tym drugim który ciągnie grę drużyny ) i Suarez który nic nie wnosi ostatnio do gry w ataku.
1
Chyba nie było i nie ma takiego drugiego narcyza wśród piłkarzy. To podchodzi mi lekko o g........ .
0
Polecam parę postów niżej filmiki z wczorajszego treningu . Coś musi być na rzeczy.
0
Parę razy potrafił zahaczyć łokciem czy też kopnąć bez piłki.
7
Ostatnie mecze Neymara to co raz mniej gry która daje Barcelonie korzyści a więcej grania pod sobie oraz dziwnych zachowań mało piłkarskich. Rozmowa stawiając jego jak i Suareza do pionu bardzo by im pomogła.
0
MSN oi dziś ich gra dup.. nie urywa.
0
FcB : DA 1;2 DA: RM 1:4 . Oni wykorzystali swoją szansę FCB ją zaprzepaściła i tyle. Nie ma co kopii kruszyć .
1
Hee, co wolno wojewodzie to nie Tobie .... . ;)))
0
Czyli dwóch stoperów w okienku transferowym to priorytetowa sprawa. Mathieu duży spadek formy plus kontuzje ,Vremalen notorycznie kontuzjowany i brak jakiejkolwiek pożytku z niego .
6
Za interia.pl;
"Prezydent Primera Division – Javier Tebas skrytykował zachowanie piłkarzy Barcelony w ostatnim meczu z Valencią. W kierunku zawodników „Dumy Katalonii” z trybun poleciała butelka, która uderzyła w głowę Neymara.
Chociaż uderzony de facto został tylko Neymar, na ziemię powaliło się kilku innych piłkarzy Barcelony.
- Wyglądało to, jak gra w butelkę. Wszyscy widzieliśmy te obrazki. Miliony dzieci na to patrzyło. Byłoby mi wstyd, gdyby moje dzieci widziały, jak coś udaję albo źle się zachowuje - powiedział Tebas.
Prezydent La Liga krytykował także zachowanie Neymara, który przed uderzeniem butelką wykrzykiwał coś w kierunku kibiców Valencii.
- Nie podoba mi się to. Nie wiem czy to był Neymar, czy ktoś inny, ale powinno się unikać takiego zachowania - mówił Tebas.
Prezydent Primera Divison przyznał także, że zachowania takie, jak te zawodników Barcelony w przytoczonym meczu, powinny być karane. Zaznaczył jednak, że decyzja o ewentualnej karze dla piłkarzy "Dumy Katalonii" zależy tylko od Komisji Ligi. "
Coś mi się wydaje że to zaczyna być jakaś dziwna nagonka na FCB Neymara. A takie wypowiedzi tego pana mogą skutkować tym że inne drużyny będą mogły pozwalać sobie na więcej ze świadomością że ich postępowanie będzie zawsze rozliczone kosztem oskarżeń zawodników FCB tym że są lepsi,prowokują trikami bramkami ,demolują itp.
3
Albo ma pecha albo wirus wiadomo kogo.
2
Przestał gryźć ale teraz za to za często rozdziel łokcie itp na twarze przeciwników. Żeby tylko źle się to dla niego i FCB nie skończyło.
2
Buc zawsze zostanie bucem.
0
I co znowu braki na ŚO. Masche nie chce, Mathieu już nie daje rady a Verma wypożyczony. Coś słabo znowu zabezpieczyli środek obrony.
0
Alba co po nagle to po diable. Ma zamiennika dla JB a wstawił gościa z ledwo co po wyleczonej kontuzji. Dziwne bo nie zagrał SR a JA wstawił na siłę. Odcieło mu myślenie na chwilę czy co.
2
A wejście Fernandinhio barkiem w twarz Messiego,gdzie zawodnik MC wogóle nie był zainteresowany piłką tylko eliminacją Leo. I brak żółtej kartki za to do duże przeoczenie sędziego.
0
Dopiero co powrócił po kontuzji i to może na chybcika i znowu mu się odnowiło.Bezsensu i teraz z dziesięciu dni przerwy zrobi się dwadzieścia albo i więcej.
0
Pod względem dopingu to 3000 tys. kibiców Legii zdemolowali 70000 tys kibiców Realu .