0

Oprócz załamania formy przez niektórych zawodników to widać brak rozwiązania problemu wysokiego pressingu. To tak jak było z tiki taką, jak znaleźli na nią sposób to okazało się że trenerzy nie mieli planu B. Tu widać że środek pomocy jest statyczny i słabo radzi sobie w walkach o górne piłki. Ani Andres czy Ivan i wysoki Sergio B nie dają sobie rady w powietrznych walkach z przeciwnikami. A oprócz tego nie ma u nich ostatnio szybkich podań czy zmian pozycji na boisku. No i Luis S. lepiej ostatnio wychodzi mu dopiekaniu Neymarowi niż pomóc drużynie w trudnych momentach.

0

A mi ostatnimi czasy nie podoba się gra Luisa S. Ney grając w przerwie świątecznej lepiej się prezentuje i więcej daje niż wypoczęty Suarez który zagubił gdzieś formę strzelecką jak i przydatność swojej gry dla drużyny.

52

Przy Cr7 jakoś to sędziom nie przeszkadza, robi nura i karny z drugiej strony Messi nie udaje nie pajacuje a ile ile razy puszczali płazem faule na nim.

0

No nie "mów" za Lusito zagrał dziś dobrze. Paco wszedł na klika minut a Luis grał cały mecz nic dobrego dziś drużynie nie dał.

0

Sędzia swoje ale drużyna też daje ciała. Dużo strat Iniest,Busi tradycja w środku pola . Źle wybicia Matsa i Alby i jego brak zdecydowania w polu karnym. Słabo Lusito i Messi coś tam próbuje Ney .

0

Sevilla pełno niedokładności.

1

lub takie coś

4

. Miszcz Guti i ska.

0

Był też rykoszet od nogi obrońcy podczas dośrodkowania co też pokazały powtórki.

0

Poszukaj sobie.
Qrcze ostatnio jakiś wysyp na tej stronie fanów RM.

1

Niech się tłumaczy że on puszczał bloki reklamowe z Polsatu tylko były przerywane zajawkami walk .

1

A w Aleppo zostały kobiety starcy i dzieci a biedni i bezbronni mężczyźni uciekli zostawiając swoich najbliższych w potrzebie i na pewne cierpienie a nawet śmierć.

0

Rzecznik niemieckiej policji kręcił jak Zdzisław Kręcina w polskiej piłce.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

ZA WP.PL Policja informuje, że osoba, której ciało znaleziono w ciężarówce, zmarła w wyniku ran, ale nie precyzuje, o jakie rany chodzi.

0

Z jednej akcji dwie żółte kartki w meczu BM. W LL było by to niemożliwe.

13

Czyt to fart czy gra do końca ale jedno widać mają pół sytuacji i jest gol. W FcB muszą się jeszcze pobawić piłką przed bramką a najlepiej wejść z nią do bramki.

0

Trzeba jego jak i Ramosa pilnować.

0

Lepszy niż Chuck Norris :))

2

Żeby tylko MŚ w Rosji nie trwały za długo.Rosja zmienia każdego :))). http://www.obrazki.jeja.pl/153198,messi-po-trzech-miesiacach-w-rosji.html
Nie wiem czy było ale nie zaszkodzi.

0

Kłócą ale babol ;(

1

Tu się kłucą ale po podwyżki dla biur poselski to szli pod rękę razemm

0

Ale co to ma do cichego ograniczania w/w . Dla mnie mogą w/w przez Ciebie zabrać i dodatkowo zmusić do oddania nadwyżek między tym co brali a tym co dostaną.

0

Wczoraj TK, dziś zgromadzenia,jutro wolność dziennikarzy a po jutrze co?

0

To co Ramos to nie miał swojego rozumu. Mu odszedł ale niesmak za Ramosem dalej się ciągnie.

0

Serio Ty puściłbyś dzieciakom taki syf jak Cybis, Popek. Świat zszedł na psy.
Dla przedszkolaków; Majka Jeżowska, Akademiia Pana Kleksa czy z domowego przedszkola itp. oraz hity z lat 80/90 dla dzieci one zawsze są w modzie. I nie Kat-uj dzieciaków disco polo :))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

27

Jak czytam i słyszę mniej tvn czy wybiórcze to innym polecam mniej gazety polskiej tvtrwam radia m. Itp

1

Podobnie tylko bez Darrela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?