kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oprócz załamania formy przez niektórych zawodników to widać brak rozwiązania problemu wysokiego pressingu. To tak jak było z tiki taką, jak znaleźli na nią sposób to okazało się że trenerzy nie mieli planu B. Tu widać że środek pomocy jest statyczny i słabo radzi sobie w walkach o górne piłki. Ani Andres czy Ivan i wysoki Sergio B nie dają sobie rady w powietrznych walkach z przeciwnikami. A oprócz tego nie ma u nich ostatnio szybkich podań czy zmian pozycji na boisku. No i Luis S. lepiej ostatnio wychodzi mu dopiekaniu Neymarowi niż pomóc drużynie w trudnych momentach.
0
A mi ostatnimi czasy nie podoba się gra Luisa S. Ney grając w przerwie świątecznej lepiej się prezentuje i więcej daje niż wypoczęty Suarez który zagubił gdzieś formę strzelecką jak i przydatność swojej gry dla drużyny.
52
Przy Cr7 jakoś to sędziom nie przeszkadza, robi nura i karny z drugiej strony Messi nie udaje nie pajacuje a ile ile razy puszczali płazem faule na nim.
0
No nie "mów" za Lusito zagrał dziś dobrze. Paco wszedł na klika minut a Luis grał cały mecz nic dobrego dziś drużynie nie dał.
0
Sędzia swoje ale drużyna też daje ciała. Dużo strat Iniest,Busi tradycja w środku pola . Źle wybicia Matsa i Alby i jego brak zdecydowania w polu karnym. Słabo Lusito i Messi coś tam próbuje Ney .
0
Sevilla pełno niedokładności.
1
4
0
Był też rykoszet od nogi obrońcy podczas dośrodkowania co też pokazały powtórki.
0
Poszukaj sobie.
Qrcze ostatnio jakiś wysyp na tej stronie fanów RM.
1
Niech się tłumaczy że on puszczał bloki reklamowe z Polsatu tylko były przerywane zajawkami walk .
1
A w Aleppo zostały kobiety starcy i dzieci a biedni i bezbronni mężczyźni uciekli zostawiając swoich najbliższych w potrzebie i na pewne cierpienie a nawet śmierć.
0
Rzecznik niemieckiej policji kręcił jak Zdzisław Kręcina w polskiej piłce.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
ZA WP.PL Policja informuje, że osoba, której ciało znaleziono w ciężarówce, zmarła w wyniku ran, ale nie precyzuje, o jakie rany chodzi.
0
Z jednej akcji dwie żółte kartki w meczu BM. W LL było by to niemożliwe.
13
Czyt to fart czy gra do końca ale jedno widać mają pół sytuacji i jest gol. W FcB muszą się jeszcze pobawić piłką przed bramką a najlepiej wejść z nią do bramki.
0
Trzeba jego jak i Ramosa pilnować.
0
Lepszy niż Chuck Norris :))
2
Żeby tylko MŚ w Rosji nie trwały za długo.Rosja zmienia każdego :))). http://www.obrazki.jeja.pl/153198,messi-po-trzech-miesiacach-w-rosji.html
Nie wiem czy było ale nie zaszkodzi.
0
Kłócą ale babol ;(
1
Tu się kłucą ale po podwyżki dla biur poselski to szli pod rękę razemm
0
Ale co to ma do cichego ograniczania w/w . Dla mnie mogą w/w przez Ciebie zabrać i dodatkowo zmusić do oddania nadwyżek między tym co brali a tym co dostaną.
0
Wczoraj TK, dziś zgromadzenia,jutro wolność dziennikarzy a po jutrze co?
0
To co Ramos to nie miał swojego rozumu. Mu odszedł ale niesmak za Ramosem dalej się ciągnie.
0
Serio Ty puściłbyś dzieciakom taki syf jak Cybis, Popek. Świat zszedł na psy.
Dla przedszkolaków; Majka Jeżowska, Akademiia Pana Kleksa czy z domowego przedszkola itp. oraz hity z lat 80/90 dla dzieci one zawsze są w modzie. I nie Kat-uj dzieciaków disco polo :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
Jak czytam i słyszę mniej tvn czy wybiórcze to innym polecam mniej gazety polskiej tvtrwam radia m. Itp
1
Podobnie tylko bez Darrela.