kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oni widzą tylko karne dla nich . To im weszło w krew po tych wszystkich rzutach karnych na CR gdzie nawet cień przeciwnika go faulował.
1
Ocena i opis jego gry za mecz w PK mówi wszystko.
1
Patrząc na jego problemy z przyjęciem opanowaniem i prowadzeniem piłki to przy tych których wymieniłeś wyglądał jak junior.
43
Niespodzianka, po tym co zaprezentował w ostatnim meczu to dziwił bym się jakby go powołał.
0
Ale dziś Rafa miał problemy nawet z przyjęciem czy minięciem przeciwnika.Ogólnie bardzo słabo.
0
Ale przynajmniej nie grają na stojaka.
0
Ja myślałem że wnioski już wyciągnęli z poprzednich wizyt tym bardziej że wracali na tarczy.
0
Nie wiem czemu LS dostał 4. Gomes zauważyli tylko złe zagrania a nie dostrzegli np przerwane kontry dla Realu w środku ale ogólnie cała trójka grała na poziomie żenujący jak na taki klub. Busi jego zachowanie przy dobitce to tragedia spacer zero reakcji asekuracji jakby miał wyj..... na zawodnika który był przed nim poza tym bardzo dużo strat i nie dokładnych podań.
0
Taki Masche to i w pomocy i w ataku by się przydał (walka i zaangażowanie) .A Luis to niech popracuje lepiej nad spalonymi.
0
Czasem rozwala mnie takie rzucanie zawodników na pozycję która nie jest jego naturalną .
1
Ja do tego dorzuciłbym transfery zawodników których na siłę próbuje się wsadzić w nie swoje buty. Co później odbija się na jakość gry danego zawodnika.
0
Oj ale to chyba było jakiś czas temu. A z drugiej strony jak tak będziemy myśleć do Luis S. może tak grać do pózniej starości bo zawsze coś tam strzeli zaliczy itp.
0
To co za różnica a szansę trzeba mu dawać.
0
Oddychali rękawami.Przecież sezon przygotowawczy spędzili w Europie nie to co Real itp. A to już jest jakiś problem z ich wytrzymałością.
0
Luis S (ten co go spalone się nie imają) był do zmiany ale "grał" dalej. Ogólnie cała drużyna bardzo mizernie wypadła brak szybkiego pressingu woli walki i zaangażowania mecz grali na stojaka. Bardzo dużo strat i niedokładności w prostych sytuacjach. Kolejny słaby mecz w/w Busiego co bardzo martwi. MSN jedna ważna akcja i nic po za tym.
1
Dwie sytuacje z ciągnięcie za koszulkę zero kartki.
2
Luis S. Porażka na obecną chwilę
0
To co robił Busi przy dobitce. Ogólnie bardzo dużo strat z jego strony m
0
Przypomnę AM przegrało tu 2:0. Od dawna wiadomo ze wszyscy mają tu ciężko a FCB w szczególności.
1
Ney dziś mistrz przyjęć, Lusi to myśli że jego spalone nie dotyczą Leoś drybling ala Cr7.
0
MSN jak na razie bez szaleństw.
0
Qrcze jakie buty
0
Gdzie swego czasu przegrali 2;1 a M-C z nimi zremisował.
0
Oi chyba tylko z BM nie zagrają.
0
Sędzia trochę się pogubił i pozwolił zawodnikom Celticu na dosyć ostrą grę puszczając im niektóre faule płazem ( np. na Neymarze, Ivanie czy Sergio B). Ładnie w drugiej połowie włączał się Roberto, dobrze Gomes Rakieta i Busi w środku. Nie na swoim poziomie zagrał Suarez co jest z lekka niepokojące ale może do GD załączy swoja najlepszą wersję. Messi cóż przyjemnie ogląda się jego grę motm.
0
Zawiesił się ostatnio z grą i zdobywaniem goli. Co raz bardziej irytuje swoim zachowaniem na boisku.
2
Ile bramek można ewidentnie zapisać na konto Cierzniaka.
1
Może być ciężko. Nie wiadomo jak będzie wyglądał LS który ostatnio nie błyszczy jak i kiwacz Ney oraz tykająca bomba Sergio B.
1
Cierzniak ukryta opcja BD w Legii.
0
No ale i po olimpiadzie też wypoczywał. A to co czasem grał to du... nie urywało .