0

Przyjęcie w tym filmiku podobne jak dziś u CR.

0

Ale pojechał 3:0 BM z Pepe G.

0

Mocna rzecz ;).

0

Skap, Kortatu......

3

Zauważyliście na zdjęciu gdzie jest ręka Neymra a gdzie Savica.

0

Szkoda że Lusi nie zrobił zdjęć swoich pleców w które był kopany z kolanka jak tylko się odwracał do obrońców.

0

A czy zauważyli podwójną rękę w swoim polu karnym czy byli odwróceni i nikt tego nie zauważył.Kłosmici.

3

Na meczykach.pl w newsach Filipe Luis chwali się zdjęciem swojej stopy po starciu z Suarezem.Dobry jest mógł jeszcze wstawić fotkę jak wycina Ardę z podpisem że Turek specjalnie chciał mu złamać mogę i przynieść swoim ciężarem.

0

Broniliśmy się bardzo dobrze. Zespół z aspiracjami broni się od pierwszej minuty w dziesięciu na swojej połowie. Nawet nie mieli jaj żeby rzucić wyzwanie FcB i pokazać że nie tylko autobus ale i inna gra nie jest im obca.

0

...zwiódł go Correa.. .On nawet tego nie musiał robić Masche sam się wyłożył jak Boateng. Gomes dobrze wszedł w mecz wyprzedzał blokował i nie bał się walki.

0

Z DA i teraz z AM. To może za dużo tych baboli na początek sezonu.

0

Tylko widziałeś jak był rozegrany rzut wolny bez orientu i dlatego Gomes i Pique nie mieli czasu na reakcję a Masche mógł zrobić wszystko oprócz poślizgu.Z całym szacunkiem dla Niego jego walki zaangażowania ale czas chyba dac sobie spokój z grą na obronie. Po kontuzji Samuela i nie pewnej formy Mathieu i okazuje się że nie ma za bardzo kogo wystawić na śo.

0

Taki Rzezniczak FCB.

0

Masche czasem cm czasem dłuższych nóg brakuje.

0

W pomocy tak ale dla mnie śo i po to dalej bez zabezpieczeń na długi sezon.

0

I właśnie z tego powodu powinni "do zbroić" śo. Masche i Mathieu to już nie ten poziom na śo w FcB.

2

Z DA też FCB mógła kilka wpakować.liczą się gole a nie okazję.

1

To powiedz mądralo który klub z e-k by tak nie umoczył. Po 20 latach grają w LM i oczekiwałeś dobrego wyniku na dzień dobry z v-m Niemiec. Za rok z większą kasą i lepszym trenerem może będzie lepiej . A teraz trzeba się przygotować na takie wyniki (Rostów Celtiku Legia itp).

0

Kiks, ręka, samobój czy czerwona kartka. Czym nas dziś zaskoczy Kuba R.

0

No ale będzie teraz miał mocnego konkurenta SU (szybki skoczny waleczny).

1

Ale cm i skoczności mu nie przybędzie.

0

Żenując kawałek.

1

Polska złota młodzież.

0

Mathieu nie powołany . Dziwne z Alaves grał bramkę strzelił miał i okazję na drugą i wypad z kadry. Masche zawali bramki niski i słaby siłowo na drągali z Celtiku.

0

Odpoczynek to chyba w połowie sezonu a nie po kilku meczach.

0

Uu Wodecki to jest gość.

1

Tylko ile razy ten skład gra razem i jak długo żeby mógł coś prezentować.

0

Oi Suarez też ostatnio się nie popisał.A JM to tylko śo z małą liczbą minut. Z całym szacunkiem do Masche ale jakby odszedł to z jednej strony skończyły by się jego słabe występy na śo. Ale z drugiej strony jeśli Sergio B. jest bez formy to może Masche powinien częściej grać na dp.

0

Żaden ze mnie znawca ale pewne rzeczy powinno się przewidzieć.że np z RSSS nie ma odpuść że jeśli rotacja w obronie to nie aż tak która ją z destabilizuje. No i mimo wszystko z Masche na śo powinien dać już sobie LE spokój.z jednej strony jakby poszedł z FCB to może nie było by z tym problemu .

0

FcB w plecy Legia w plecy dobrze że drużyna mojego synka wygrała to nie do końca zrąbana sobota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?